Skocz do zawartości

SAW V


MichAelis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pomijam, ze kazda kolejna czesc po jedynce mnie nie zaskakiwala, ale to co bylo w 5 to smiech na sali.

 

Ojej detektyw jest w to zamieszany po smierci Jigsawa, niesamowite

 

W 6 tez jest tak niesamowicie wymyslne zakonczenie?

Odnośnik do komentarza

Z Piły się niezły tasiemiec zrobił. Rocky dogoniony. Czekam na następujące wątki w przyszłych częściach:

 

 

- sklonują Jigsawa

- Jigsaw był kosmitą i tak naprawdę wcale nie zginął tylko odpoczywa

- pojawienie się mega tajnej organizacji (najlepiej rządowej), która zrzesza emerytów z rakiem lubiących torturować ludzi

- detektyw zginie i okaże się, że miał następce który przewijał się we wszystkich poprzednich częściach

- wszystkie Piły to sen autystycznego dziecka

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość MasterShake

Kuba:

 

 

 

wiem że nie ginie ale pomyśl z jaką ulgą by Michaelis wyszedl z kina gdyby okazało się że bohater jednak przeżył i w kolejnej części będzie mógł się zemscić na żonie Jigsawa co ten na pewno zaplanowal już dawno temu i nagrał 50h kaset wideo na ktorych łumaczy detektywowi na czym będzie polegać jego ostateczna próba!

 

 

Odnośnik do komentarza

prequeli raczej nie beda robic, chociaz opcja z doktorkiem - no wole tego nie wykluczac ;o.

 

Kuba:

 

 

 

wiem że nie ginie ale pomyśl z jaką ulgą by Michaelis wyszedl z kina gdyby okazało się że bohater jednak przeżył i w kolejnej części będzie mógł się zemscić na żonie Jigsawa co ten na pewno zaplanowal już dawno temu i nagrał 50h kaset wideo na ktorych łumaczy detektywowi na czym będzie polegać jego ostateczna próba!

 

 

 

o Ty intrygancie. swoja droga podales bardzo mozliwy rozwoj wydarzen. dobrze, ze Michu nie czyta spoilerow :turned: .

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość _Milan_

to juz jest michu, wlasnie jestem po ;]

 

 

co tu gadac, taki sam jak 5ka, chociaz przyznam ze nie pamietam czym sie roznila 4 od piatki ;]

 

Oglnie wszystko zostalo wyjasnione, nie ma widoków zeby ktos tam jeszcze nalezal do intrygi.

Wiec siodemka bedzie raczej trwała jakies 3 minuty tyle bedzie potrzebowal pan x by dotrzec do pani y.

 

 

pila to pila, czlowiek chleje a pozniej zaluje

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Piua szesc - Szczerze to juz nie odrozniam tych pil. Kompletnie nie pamietam pozostalych. Teraz czesc 6. Poza pierwsza groteskowa scena nie ma co ogladac. Mam nadzieje, ze jakis zapaleniec zrobi na jutjub kompilacje wszystkich pulapek z serii, bo normalnie tego nie da sie ogladac. Glupie to i nudne, a na koncu jak zawsze "zaskakujace" zakonczenie. Seria sie dawno wypalila, a czesc siódma juz zapowiedziana na halloween.

4/10

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...