Skocz do zawartości

Piractwo konsolowe - cienie i blaski


Rekomendowane odpowiedzi

przecież zaznaczyłem, że tylko tak sobie gdybam :mellow: nie wiem jak jest na prawde, myśle, że jest to do zrobienia i sam bym to zrobił będąc szychą w m$. znam ludiz, którzy nie mają w konsoli neta a grają dużo i konsola sie nie przepala - maja przerobiona konsole, a w internecie czytam o ludziach, którzy przerabiali, grają na necie i nie maja w prawdzie bana, ale dostaja roda. Stad wywnioskowałem, że tak MOŻE być. Nie jest to niczym poparte i mogę sie mylić.

 

Co do drugiej kwestii to coś chyba nie doczytałeś. Jedyna najpewniejsza metoda nie dostania bana to posiadanei dwóch konsol, jednej przerobionej, drugiej nie przerobionej. logicznym jest, że przerobionej nie podłaczamy do neta. Ewentualnei ja coś nieprecyzyjnie napisałem, bo dla mnie sprawa jest oczywista ;)

 

O piratach na ps3 nic nie napisałem. Zamiast kupować drugiego ixa, do oryginałow, wolałbym kupić ps3.

Odnośnik do komentarza

konsola sie nie przepala i nie ma zadnego powiazania netu z awariami...

 

wkleiłem Ci Twoje zdanie z ktorego wynika wiele roznych rzeczy, inaczej to rozumujac to mozna Cie zrozumiec ze w gole bys wolal kupic PS3 niz te kombinacje z 2 Xboxami

a Twoje dywagacje na temat 2 konsol i ps3 tez sa bez sensu, skoro autor twierdzi ze bedzie gral tylko na oryginalach, a Ty twierdzisz ze juz nie banuja, dodatkowo jak banuja to za gry przed premiera, a przeciez oryginalu nie kupuje sie przed premiera tylko piraty wychodza przedpremierowo, wiec po co ma kupowac 2 konsole i po co do tego mieszac ps3?... jak kogos ciagnie do PS3 to kupuje PS3, a jak kogos ciagnie do X0 to X0, proste...

 

jak juz to mozna kupic normalnie nieprzerabiana nowa X0 i do tego dokupic za grosze jakas sama konsole zbanowana do kopii i obie te konsole beda tansze od nowej PS3

mieszanie do tego PS3 jest bez sensu bo nie mozna jej przerobic wiec tym samym porownywanie jej z warunkami jakie panuja w X0 sa nieporozumieniem, to dwie rozne bajki

jak ktos decyduje sie na PS3 to wiadome jest ze bedzie gral w 100% oryginalow, to samo przeciez moze zrobic z X0 tylko 100% oryginalow i zadnych problemow miec nie bedzie i zadnych 2 konsol

a jak ktos twierdzi ze chce grac na kopiach to do czego ma mu sluzyc niby PS3?

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
Gość Marvelous

Mam 2 360tki i żadna nie jest przerobiona. Nie katuję GS, i nie muszę sprawdzać wszystkich pozycji - "bo taką możliwość daję przeróbka" - są dema, jak nie ma to mam pomoc w postaci PE, fora, internet ogólnie. Zaś same gry to dla mnie nie problem. Nowości od razu mieć nie muszę, (wyjątki) - pracuje i stać mnie - ale szukam okazji, pchli targ lub giełda i wymiany z dopłatą. Na download i wypalanie nie mam czasu.

 

Doszło PS3.

Odnośnik do komentarza

Juchy

 

dla mnie jest to rzeczą oczywistą o co mi chodzi i chyba nieprecyzyjnei napisałem tamto zdanie. ogólnie to chodzi mi o to, że jak ktoś chce mieć w przypadku ixa 100% pewność grania po sieci bez bana to nie może przerabiać konsoli, jezeli też chce grać w piraty to powinien mieć drugą konsolę x360 do grania w piraty na singlu. Jedna nieprzerobiona do oryginaów i do sieci, druga tylko do piratów. Dla mnie bezsensem było by mieć dwie takei same konsole i postępwoać w ten oto sposób, dlatego też już zamiast drugiego ixa wolałbym kupić sobie ps3 dla paru exclusivów, blu ray i innych bajerów. cena to sprawa drugorzędna. w ten sposób ix do piratów i gier na single, a ps3 tylko do multi, oryginałów i exclusivów. nie wiem w co najbardizej sie ciora teraz na obu konsolach po sieci, ale biblioteka gier jest prakrtycznie taka sama, albo podobna.

Odnośnik do komentarza

to dwie rozne konsole i cakowicie dwie rozne uslugi jesli chodzi o siec

kto gra po sieci wie jakie sa wielkie roznice miedzy usluga sieciowa w MS platna, a darmowa w Sony

wlasnie najwiekszym plusem X0 to jest usluga gier sieciowych i jakosci tego

a gry w jakie sie gra po sieci to czesto wlasnie EXy na dana konsole...

 

piszesz ze "cena to sprawa drugorzędna."

czyli wg Ciebie pieniadze nie sa wazne?

wiec po co w gole grac na piratach?

jak ktos ma nieograniczone srodki to moze sobie pozwolic na posiadanie kazdej konsoli, a jak ma kaprys to i po 2 sztuki czy wiecej z kazdej konsoli...

 

PS3 ze swoja usluga sieciowa nie zastapi w cale X0 i zadne pieniadze tego nie zmienia

tak samo jak PS3 nie zastapi X0 i na odwrot jesli ktos by chcial pograc w EXy z danej konsoli...

 

juz Ci pisalem wczesniej, kto chce miec PS3 nie musi wymyslac bzdurnych wymówek ze to przez jakies bany w X0, chcesz, masz pieniadze, kupujesz...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
60€ to pewnie nie przeszkadza gdy zarabiasz znacznie wiecej w porownaniu 200zl do 1200 (min na pelny etat jak pamietam). Gdyby bylo 2000zl to 200zl nie byloby problemem na gre

 

Ale to zaden argument dla wiekszosci piratow, ktorzy robia to od lat i maja gdzies poszanowanie czyjejs pracy i trudu wlozonego w gre czy muzyke. Nawet za 9 dych jakby byly NOWE gry na konsole znaczna wiekszosc i tak nadal sciagalaby kopie. Przykladem sa gry na PC, ktore mozna kupowac naprawde tanio i MASA starszych tytulow ukazuje sie za smieszne pieniadze - ale co z tego, 200 seedow na torrentach i jazda, a strony z linkami do Rapidshare itp. liczy sie w dziesiatkach. Mentalnosc, wiekszosc zlewa kolorowe pudelko, instrukcje, nadruk na plycie itp. elementy estetyczne, lepiej zainstalowac ISO w wirtualnym napedzie i tyle, szkoda, ze zapominaja o tym, ze owa gre ktos wyprodukowal i chce zarobic. No ale coz...

 

Czyżbyś sie nawrócił?

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Juchy

 

w sumei po siecie nie gram to nie wiem ja jest dokładnei. wiem właśnei, że m$ ma lepsze usługi sieciowe, ale nei wiem o co dokładnie chodzi. wydawało mi się ze gra sie tak samo. piszesz o exclusivach, no ok, ale czy ps3 nie ma swoich odpoweidnikó np gow, jest killzone. pewnei wszystko kwestia gustu.

 

z cena to mi chodziło tylko o to, ze przy zakupie konsoli cena nie gra az tak waznej roli. tak byloby przynajmniej dla mnie. tak bym zrobil i na tym sie wlasnie zastanawialem. dzieki temu jest pare fajnych dodatkow jak blu ray i exy z ps3 + gram po sieci za darmo, do tego "oszczędzam" na tytułach na obie platformy, bo takei gry bym piracił, a ps3 tylko do exów i sieci. Pieniadze wydane na ps3 zwróciły by się w ten sposób. kupno ps3 to nie jest zadna wymówka, a po prostu alternatywa dla rozwiazania 2 xboxy w jednym domu. ogólnei to o czym napisałem nie jest niczym poparte bo jak napisałeś trzeba poznać obie usługi i m$ i sony.

Odnośnik do komentarza

w sumie to chodzilo przeciez o podpowiedz tej osobie ktora zadala pytania wyzej

a jesli chodzi o Twoja osobe to robisz co tam uwazasz za sluszne skoro dla Ciebie jedna gre EX mozna zastapic druga to tak naprawde po co Ci jakakolwiek konsola? na PCcie grac

wejdz do dzialu PS3 z gra KILLZONE 2 i napisz im tam w watku: ZASTAPCIE SOBIE KILLZONE 2 gra GOW2, jestem ciekaw czy zostawia na Tobie sucha nitke...

 

to Ty sobie wymysliles ze trzeba 2 konsole, do tego Ci napisalem ze czy 2 X360 (w tym jedna sama konsola zbanowana) czy 1 PS3 koszta podobne, a nie ze 2X0 = X0+PS3 bo to juz podwojne koszta i tego nie mozna porownac

jest masa uzytkownikow, ktora piraci i piratami gra na XBL na przerobionej konsoli na piraty i do tego robi to wszystko na jednej konsoli, do tego kombinuje z plombami i oszukiwaniem MS z gwarancja i ma tej gwary na 3 lata i by Ci napisala w prost, po co kombinacje alpejskie z 2 konsolami (do tego z dodatkowa PS3, ktora w cale tania w utrzymaniu nie jest i ma tylko oficjalnie 1 rok gwary, gdzie po gwarancji naprawiac nią to masakra), zastanawiac sie mozna nad tym jak dostaniesz bana, a nie teraz jak go nie masz i nie wiadomo czy w gole kiedykolwiek bedziesz go mial...

takim rozumowaniem to dojdziemy zebys jeszcze dokupil WII, ale chyba nie o to chodzilo temu co zadawal pytanie...

 

nie rozumiem tego zdania "Pieniadze wydane na ps3 zwróciły by się w ten sposób", wytlumacz jak Ci sie pieniadze zwracaja za zakupiona konsole, zarabiasz na niej?

na tym ze granie po sieci na PS3 jest free nie oznacza w cale ze na tym zarobisz (koszt grania w sieci na X0 kontra siec PS3 to przy wydatku na konsole jakies 1300zl to praktycznie 10 lat grania na XBL), przez te 10 lat ten drugi klocek w domu to dodatkowe wydatki na jego serwisowanie, w przypadku PS3 nie raz sa one kilkukrotnie wyzsze od X0, np laser do X0 to 50zl, a do PS3 250zl. wiec roznica 5 krotna, w przeciagu 10 lat moze rozna ilosc tych laserow pasc poza gwarancja, zerknij na watek awaryjnosci, na lasery do PS3 poza gwarancja ogolna SONY wymienia sie w kosztach 300zl i otrzymujesz raptem 3 msc gwary, a do tego poczytaj sobie ze potrafia te lasery pasc po 2 tyg., nie mowiac juz o awarii plyt glownych...

jeszcze nie slyszalem zeby ktos kiedys kupujac cos do domu dublujac jakas rzecz zarobil na niej... juz przy zakupie nowej na starcie jestes stratny jakies 20% wartosci...

 

PS.

po za tym PS3 w sieci nie rowna sie 100% brak bana :)

znam osoby ktore maja bana na PS3 na siec i to wg mnie za bzdury, za takie bzdury za jakie na X0 by nie dostaly w gole...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Oj, na piraceniu byś sobie odbił kwotę jaka wydałeś na ps3. Do tego masz drugą konsole z blu rayem i tym co już pisałem. Zwróciłem też uwagę na to, że ludzie grają po sieci i jednak bana nie dostają, zasugerowałem też (co nie jet niczym poparte), że moze zamiast bana dają roda, bo to teoretycnzie jest możliwe. Nie wiem czy m$ nie zacznie znów banować, teraz jest spoko to jest, a co bedzie za rok, miesiac, czy dzień to nikt tego nie wie. Dla tego też napisałem, że 100% pewność daje posiadanie nieprzerobionej konsoli, a wg mnie dublowanie tego samego sprzętu jest bezsensu wiec jak już to wolałbym ps3 kupić. Naprawde dziwana dyskusja. Piszesz o cenie za naprawe ps3, no ale chyba mimo wszystko nie padaja konsole tak czesto jak x360? Na podstawie ultimy, cena konsol arcade + premium = 1900zł, cena ps3 + arcade 2200zł. 300zł dodatkowo za blu ray, exy, + free intenret. To praktycznie dwie gry, a czasem jedna na kosole.

 

PS.

po za tym PS3 w sieci nie rowna sie 100% brak bana

znam osoby ktore maja bana na PS3 na siec i to wg mnie za bzdury, za takie bzdury za jakie na X0 by nie dostaly w gole...

 

No to moja teoria trochę podupadła. Nie wiem tylko co trzeba zrobić by aż bana dostać. Dziwna polityka.

 

A no osobiście to dalej bym grał na pc, ale nie mam czym zastąpic gier, które mnie właśnie interesują, bo większość przeszla na konsole.

Edytowane przez sznurek
Odnośnik do komentarza

nie daja zadnego roda, wiec nie zmyslaj glupot, bo to na sile wymyslane argumenty bzdury...

 

jasne ze MS moze banowac, Sony tez banuje i nie potrzeba mu do tego zadnych przerobek

 

skoro dublowanie sprzetu jest bezsensowne to po co to wymsyliles?

przeciez sam to wymysliles o kupowanie jakis 2 konsol

 

na PS3 masz 1 rok oficjalnej gwary, na X0 masz 2-3 lata oficljanej gwary

w cale nie padaja nowe X360 czesciej niz PS3, w tej chwili robi sie to nieaktualne

 

pisalem Ci juz co z dublowaniem konsoli, jak chcesz zdublowanej to jedna ma byc zbanowana przerobiona do offlline, a druga nowa nieprzerobiona do online

zbanowana to wystarczy uzywana sama bez niczego (bo akcesoria przeciez bedziesz mial od nowej ktora zakupisz) 200-250zl + powiedzmy premium nowy 1050zl. to w sumie daje max 1300zl, a tyle to nawet i ps3 nie kosztuje bo kolo 1400zl.

PS3 + premium ponad 2400zl

pisze Ci po raz któryś, nie mozna porownywac PSN do XBL bo to dwie rozne uslugi o roznej jakosci

z jednej strony piszesz ze cena nie gra roli, a pozniej jako argument wystawiasz PSN jako free

PSN jest free ale nie ma jakosci XBL...

 

piszesz ze EXy? w postach wyzej pisales ze przeciez mozna zastapic jeden EX z jednej konsoli drugim EXem z drugiej, wiec wycofujesz sie z wczesniejszych slow? :)

 

jesli chcesz grac w gry i na X0 i na PS3 to oczywiste ze kupujesz obie konsole ale Twoje stwierdzenie dotyczylo calkowicie czego innego i zaczynasz po temacie plywac jak Ci sie podoba, przypominam o czym jest dyskusja jak juz zapomniales:

 

"jedynym wyjsicem by miec piraty i bezpiecnzie grac na live to posiadanie dwoch konsol, jedna do piratow, druga do oryginalow na multi. Osobiscie tak bym nie zrobil i wolałbym juz kupić ps3."

 

odpowiadajac w prost na to co wyzej, ani nie trzeba miec zdublowanych konsol ani nie trzeba miec dodatkowej PS3 by grac bezpiecznie na XBL

nawet sam w tym samym poscie to potwierdziles "istnieje ryzyko bana. póki co tylko istnieej, bo ludize przerabiają i grają i ich nie banują. podobno konkretniejszy ban jest za granie w gry przed ich premiera. osobisice co mi sie wydaje - m$ przestał banować konsole"

wiec tym samym dalej to co wypisywales to calkowicie mijalo sie z tym co napisales na poczatku....

do poki MS nie zrobi konkretnego systemu banowania z automatu to ten system banowania jaki jest przy posiadaniu wiedzy czego nie mozna robic, a co jest oczywistym, bo przed banem w takich sytuacjach to nawet brak przerobki nie pomoze (czyli grania na jakies grze zdobytej przed premiera z jakiegos zrodla nie koniecznie legalnego)

 

PS.

z tym banowaniem na PS3 tez mnie to zdziwilo jak mi klient o tym powiedzial ze tak ma, nawet nie interesowalem sie tematem jak ban na PS3 bo myslalem ze to tylko istnieje na X0 w ramach przerobek

tez dla mnie jest niezrozumiala polityka banowania konsol za jakies bzdury (za co konkretnie dostal bana to juz nie pamietam, ale jak mi o tym opowiadal to razem sie z tego smialismy ze za cos takiego mozna dostac bana)

wejdz na youtoobe tam jest sporo filmikow o banned PSN

cos mi swita w glowie o tym banie w przypadku tego klienta, na X0 za to dostalbys tymczasowego bana, np na 2 dni czy tydzien, a tam dostal dozywotniego, bylo to zwiazane z przeklanstwami na PSN, czy to w czasie gry czy w opisie swoim...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

No więc tak, z tego co pamietam to 2razyjot właśnie tak zrobił by się zabezpieczyć przed tym banem. Potem zresztą pisał "sam nie wiem po co kupiłęm drugiego ixa". Ja mu wcześneij właśnei doradzałem, by zamiast tego ixa kupić ps3. Nie posłuchał. Co do tego co napisałem to może tak: mam konkretnawizje w głowie, ale mam chyba kłopoty z jej przedstawieniem na forum ;) Zresztą już widzę, że za bardoz to uprościłęm, bo dla mnie tamto jest oczywistew - napisałem od razu to co myślaęłm bez zastanowienia. M$ nie banuje na chwile obecna i póki co można sobie grać, ale co będize jutro to nie wiadomo. Tak więc posiadanie konsoli nieprzerobionej umożliwia unikniecie bana za piraty. Jednak jak ktoś chce oszczędzać i piracić to musi dokupić drugą konsole i przerobić. Piszesz o używanym sprzęcie, osobiście bym takeigo nie chciał, bo mam już niemiłe doświadczenia z tym. Poza tym czy nie jest tak, że odpada wtedy gwarancja 3 letnia? Zresztą kombinujac i kupując używane rzeczy to ps3 też można by taniej kupić. Jak ktoś by chciał to mógłby też i Arcade kupić i samemu dysk dorobic. Ja przedstawiełem tylko koszty nowego sprzętu wychodząc z założenia, że jak coś kupuję to nowe.

 

piszesz ze EXy? w postach wyzej pisales ze przeciez mozna zastapic jeden EX z jednej konsoli drugim EXem z drugiej, wiec wycofujesz sie z wczesniejszych slow?

 

Te exy to dobra substytucyjne (chyba?), które można spokojnie zastąpić drugimi, ten kilzone gowem. Jednak jeżeli pojawia się, przy okazji, możliwosć pogrania w exy z drugiej konoli to czemu nie.

 

z jednej strony piszesz ze cena nie gra roli, a pozniej jako argument wystawiasz PSN jako free

 

przy zakupie konsoli nie grałaby dla mnie roli. co innnego wydawać co miecha ileś tam zł, na cos co powinno być za darmo w cenie gier, bo do tanich nie należą.

Edytowane przez sznurek
Odnośnik do komentarza
...Jednak jak ktoś chce oszczędzać i piracić to musi dokupić drugą konsole i przerobić...

nie musi, ile razy mozna pisac w kolo to samo :), uparty jak dziecko... chcesz to kupuj nawet 10 ale nie pisz bzdur innym ze musza cokolwiek kupowac podwójnie...

idac Twoim rozumowaniem to ja Ci doradzam kupic tez i 2 xPS3 bo mozesz dostac bana

masa ludzi gra na przerabianych i na piratach w XBL, bana nie ma i nikt nie powiedzial ze bedzie mial, jak i kiedy...

 

jak beda bany i ktos dostanie bana to wtedy moze rozwazac zakup drugiej konsoli lub sprzedaz tej co ma i zakup kolejnej...ale to MOŻE jak bedzie taka potrzeba, a nie MUSI

tym samym wystarczy tylko policzyc ze taki pirat zagra w 5-10 tytulow jako kopii na sieci, za miast kupowac oryginały, by mial na kolejnego nowego Xboxa360

 

powtorze upartemu jeszcze raz, do poki MS nie wymysli skutecznego sposobu na banowanie za granie czy to na piratach w XBL czy na przerobionych konsolach, piraci sa bezkarni i nie ma zadnej alternatywy by cokolwiek wychodzilo taniej

niech Ms sie wezmie do roboty i przywroci ład jaki panowal za czasow X1 to jakas sprawiedliwosc bedzie, teraz "wolna amerykanka"

 

co do XBL: to oczywiste ze kazdy by chcial zeby bylo za darmo ale jakos nie zauwazylem ze przez to ze jest platne to nikt nie gral na XBL i wybiera bezplatne PSN...

po za tym dalej brednie opowiadasz z ta PS3 jak zdarta plyta, grajacy na XBL na piracie ma caly XBL oplacony na rok z gory za cene tego oryginala ktorego by musial kupic do PS3 aby grac w sieci ( i to raptem 1 szt. bo na rok XBL to jakies 140zl zdrapka)...

wiec nie wiem czy Ty troche nie kumaty z matmy czy udajesz takiego?

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

No jak ma się znajomego co prowadzi sklep z grami to normalne, że ma się po kosztach. Ja mam jednego kumpla, co kupił od swojego znajomego co lombard prowadzi używane PS3 40Gb + 2x Siaxis + Fifa street 3 za 500zł, jakieś półtora roku temu, wtedy to same te pady były warte ze 300zł.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Widze, ze kilka osob co wypowiedzialo sie wczesniej juz nie moze nic napisac po przeczytaniu tego ponizej? Slabo chlopaki, umiecie tylko szczekac i kasac ale jak przychodzi wiekszy pies od was to podkulacie ogon i uciekacie. xD

 

gry na PS3 za 50zl? 2-tyg po premierze?

daj namiar gdzie takie cuda, a drugie pytanie to czy to nie jumane?

 

1. Sklep z konsolami dobrego znajomego, ma rowniez gry, prowadzi wymiane na swoich zasadach, wychodzi na swoje, ja mam duzo taniej zwyczajnie; pozniej walimy flache i jest spoko. Dziwne, ze ludzie wymieniaja szybko tytuly? Tez bylem zdziwiony. ;]

 

2. Nie, to nie sa jumane gry. Zaraz mnie pod zlodziejstwo podciagacie, metka "pirat", widze zostala, nehehe.

 

@Scorpion - nie musze nic udowadniac, ale masz, niech ci bedzie.

 

foto

 

Nie mowie nawet za ile kupilem konsole bo bedzie krzyk i wrzask aczkolwiek koszt gier na fotce to rowno stowka, wiekszosc tytulow mam pozyczona u ziomkow, ja i tak nie mam kiedy grac, MGS4 zaczalem miesiac temu i mam blisko 8 h na liczniku dopiero, robota/remont mieszkania. Zeby tylko taki dostep do filmow na BlueRayu miec, ech. :)

No. Bardzo fajnie. Tylko wyjmij klocka z tej jaskini.

 

PS: A gdzie gry na X360? Wcięło czy verbatimów wstyd pokazać? ;)

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
1. Sklep z konsolami dobrego znajomego, ma rowniez gry, prowadzi wymiane na swoich zasadach, wychodzi na swoje, ja mam duzo taniej zwyczajnie; pozniej walimy flache i jest spoko. Dziwne, ze ludzie wymieniaja szybko tytuly? Tez bylem zdziwiony. ;]

juz myslalem ze nowe zafoliowane 2 tyg. po premierze za 50zl, to tylko jumanie mi przyszlo na mysl :)

 

z wymiany czy skupu to tu juz rozne kwiatki mozna wyrwac...

a z lombardu to juz sie nie mowi, tak samo jak kazdy wie kto przynosi do lambardu niektóre rzeczy za pol darmo :)

 

wlasnie a gdzie gry na X0 :)

na PS3 to oczywiste ze trzeba oryginal :) :)

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Najśmieszniejsza jest skala przechwyconych dowodów. Albo jaja sobie robią i potrafią złapać tylko lokalne "płotki" albo kryzys dosięgnął nawet osoby zarabiające na piractwie - jedna konsola i 11 płyt DVD. Nie wiadomo, czy śmiać się, czy płakać.

Chyba, że policja chce wysłać w eter komunikat - "dorwiemy cię nawet gdy ściągnąłeś jeden utwór mp3 z nielegalnego źródła" :huh:

Odnośnik do komentarza

Myślę, że raczej tylko za te windowsy oberwie, bo chyba z tych konsol to się jednak można wybronić. To jest tylko integracja w naped a nie w kod źródłowy gry, a chyba gry na torrentach są wcześniej przed publikacją crackowane programami by chodziły? Czy się mylę? Postaje paradoks i bardzo żałuję, że nie spytałem gościa od prawa własności intelektualnej o to jak siez tego wybronic, co mówić etc. Mozna mieć kopie bezpieczeństwa i z niej korzystać, ale aby to móc zrobić to trzeba użyć nielegalnych programów. Polskie prawo, eh...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...