Skocz do zawartości

Midnight Club Los Angeles


Octane PL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Co należy zrobić aby w mieście pojawili się bossowie(tunners, exotic,bike,itd)??? Mam już 76 procent kariery, pełny experience, pojawił się chempion miasta, jednak pozostałych ani widu ani słychu. Np. samochodem z grupy tunners mam wygranych juz 81 wyścigów, a boss z tej grupy dalej nie chce się pojawić w mieście :( Czy ktoś wie o co chodzi?

Edytowane przez Octane PL
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 20
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Według info z innego forum należy wygrać odpowiednią ilość wyścigów danym typem pojazdu żeby odblokował się dany champ do pobicia. Około 60-70 powinno styknąć.

 

Tak - na "innym" forum napisali :"need 35 wins with a exotic 35 wins with a luxury 55 with a muscle and 70 with a tuner". Z tego wychodzi ze tunera juz powinienem mieć. Mało tego - dziś zrobiłem 36 wyścigów luxury a boss z tej grupy też ma mnie w d.... W karierze mam ukończone 89procent, no i zaczynam się denerwować czy w grze nie ma jakiegoś babola!!!! :censored2:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Tak, rejestrujesz gamertaga na stronie http://socialclub.rockstargames.com/ ( oczywiscie wymaga podpietego do netu xa chociazby z kontem silver ) i gra rejestruje twoje postepy w zakladce "driving licence" - do zdobycia hydrauliczne/powietrzne zawieszenie, nowe felgi i audi R8 za odpowiednio 4/8/12 zdobytych wyzwan.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Cheaty "powodują brak progresu, nie zdobywamy hajsu ani reputacji". Tak sama gra informuje. Achivy może i bezpośrednio nie blokują ale nic nie zdziałasz, a co za tym idzie tylko opóźniasz osiągnięcia. Przykładowo przy nieograniczonym nitro nie nabijesz kilometrów.

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...