Jump to content

Midnight Club Los Angeles


Octane PL

Recommended Posts

Witam. Co należy zrobić aby w mieście pojawili się bossowie(tunners, exotic,bike,itd)??? Mam już 76 procent kariery, pełny experience, pojawił się chempion miasta, jednak pozostałych ani widu ani słychu. Np. samochodem z grupy tunners mam wygranych juz 81 wyścigów, a boss z tej grupy dalej nie chce się pojawić w mieście :( Czy ktoś wie o co chodzi?

Edited by Octane PL
Link to comment
  • Replies 20
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Według info z innego forum należy wygrać odpowiednią ilość wyścigów danym typem pojazdu żeby odblokował się dany champ do pobicia. Około 60-70 powinno styknąć.

 

Tak - na "innym" forum napisali :"need 35 wins with a exotic 35 wins with a luxury 55 with a muscle and 70 with a tuner". Z tego wychodzi ze tunera juz powinienem mieć. Mało tego - dziś zrobiłem 36 wyścigów luxury a boss z tej grupy też ma mnie w d.... W karierze mam ukończone 89procent, no i zaczynam się denerwować czy w grze nie ma jakiegoś babola!!!! :censored2:

Link to comment

Najważniejsze są konkretne eventy do danego typu pojazdu, turnieje, wyzwania itd. Zalicz wszystko co jest w mission log a później liczba zwycięstw pojazdem i powinno zatrybić. Dzisiaj rozwaliłem Bike Champ więc to tylko kwestia czasu i postępu.

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Cheaty "powodują brak progresu, nie zdobywamy hajsu ani reputacji". Tak sama gra informuje. Achivy może i bezpośrednio nie blokują ale nic nie zdziałasz, a co za tym idzie tylko opóźniasz osiągnięcia. Przykładowo przy nieograniczonym nitro nie nabijesz kilometrów.

Edited by Colin84
Link to comment
  • 4 weeks later...

Ja gralem w ten sposob, ze nabijalem gwiazdki, bo jak bierzesz na gps to wyswietla sie jaka fura jedziesz aktualnie i jaki masz rank, za poszczegolne odblokowuja sie czesci jak pewnie sam zauwazyles;] wygrywasz wyscigi i zdobywasz te gwiazdki, masz 4 lub 5 rank i dzwonia do ciebie sami

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...