Skocz do zawartości

Pure


Kroolik

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że jestem zasypywany pytaniami o kilka achivów tu wklejam odpowiedzi.

Pełen poradnik ma być na dniach na onlinecenter.pl

 

 

 

Triple Flip

During an event; pull off a 1080 forward or backward rotation in a single jump.

20 Punktów

 

By zdobyć tego achivementa trzeba wykonać potrójnego front lub back flipa w dowolnym trybie gry. Jednym z miejsc, gdzie można tego dokonać jest hopka na trasie Sandy Mountain (pierwsza po starcie). Jedno okrążenie trzeba poświęcić na nabicie paska boost'a. Zaczynając drugie okrążenie gaz i boost do oporu, najazd na hopkę, wybicie (dół, góra) i od razu dwukrotnie góra (frontflip) lub tył (backflip) i trzymać przycisk do momentu osiągnięcia potrójnego obrotu.

Quad z silnikiem typu A i parametry ustawione na maksymalny wskaźnik trick znacznie ułatwią sprawę.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nice Combo!

During an event; perform a combo of at least 50,000 points.

10 Punktów

Sick Combo!

During an event; perform a combo of at least 125,000 points.

20 Punktów

Killer Combo!

During an event; perform a combo of at least 250,000 points.

30 Punktów

 

By dostać te osiągnięcia należy zrobić combo 50,125 i 250 tysięcy. Najważniejsze to używać boost'a by dojechać do kolejnej rampy nim minie czas kontynuacji comba (czerwone kółko z mnożnikiem w środku). Do tego wysoko punktowane trick'i + modyfikacje, speciale i łapanie ikonek "mnożnik x2". Najlepsze trasy: Ghost Creek, Phu Temples. Kwestia wprawy, znajomości trasy i zręczności.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Underdog

Use a class D engine to beat an opponent with a class A engine in a ranked match

30 Punktów

 

By dostać to osiągnięcie, należy w dowolnej konkurencji w meczu rankingowym, wygrać na pojeździe z silnikiem klasy D z zawodnikiem, który prowadzi pojazd z silnikiem klasy A.

Najprościej jest startować w konkurencji Freestyle, gdyż tam osiągi szybkościowe maszyny nie są aż tak istotne. Udane combo’sy, bezkolizyjna jazda i specjale zagwarantują zwycięstwo.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

l

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 20
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zrobione, problem w tym ze mam spipanego analoga i przez to glownie bylo ciezko...

 

 

eee a jak zrobic comeback kid ???

 

 

 

Ni cholery nie daje rady lepiej jak 3 dojechać, słyszałem że łatwiej jest skasować save i zrobic to na poczatku kariery, prawda??

 

Edytowane przez shy4
Odnośnik do komentarza
zrobione, problem w tym ze mam spipanego analoga i przez to glownie bylo ciezko...

 

 

eee a jak zrobic comeback kid ???

 

 

 

Ni cholery nie daje rady lepiej jak 3 dojechać, słyszałem że łatwiej jest skasować save i zrobic to na poczatku kariery, prawda??

zgadza się. jeśli przeszedłeś grę i masz wszystkie achivy to sprawa trudna

ja wykasowałem save i na początku bodajże na trasie ghost creek zrobiłem

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

You reckon?

Pull a special trick during a Sprint event.

20 Punktów

 

Wykonać special trick podczas konkurencji Sprint. Single Race, trasa Kiwi Glacier, wersja reverse (zmiana przyciskiem X), 10 okrążeń. Na całej trasie jest jedna hopka. Na niej, co okrążenie należy robić tricki by wkońcu nabić pasek boost'a i special trick. Wtedy na pełnej prędkości i z użyciem boost'a, idealnie wykonać wybicie (dół, góra) i odpalić special trick. Po lądowaniu odblokuje się achievement. Oczywiście quad z wysokimi statystykami trick i accelerate, o silniku klasy A nie wspominając.

 

 

 

Pełen poradnik mojego autorstwa na onlinecenter.pl

http://www.onlinecenter.pl/Poradniki-Xbox-360/Pure.html

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Po pierwsze potrzebujesz Quad'a z maksymalnym wskaźnikiem Trick. Po drugie najłatwiejszym miejscem na wykonanie achiev'a, jest Sandy Mountain, druga wielka hopa (ta po której jest rozjazd w lewo i prawo). Po trzecie potrzebujesz full boosta i na całej prostej przed hopą musisz go użyć, na końcu wyskakujesz i potrzeba 100% pre-load. Czasami nie wchodzi flip, ale poćwicz jak powiedział Wampis i na pewno wyjdzie.

Odnośnik do komentarza

Tak wiem. Spełniam te warunki wysoko się wybijam, ale po ch.uju się obraca, ale poćwiczę choć mam dość tej gry ;]

 

Poćwicz rozpoczęcie tego flipa, bo tak naprawdę nawet go nie zaczynasz. W teorii robisz to poprawnie, ale coś ci nie wychodzi - normalnie quad obraca się dość szybko. Może spróbuj krzyżakiem zamiast analogiem.

No okay spróbuje, ale jutro dziś już nie mam sil :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...