Skocz do zawartości

Fallout 3


BBGodzilla

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem, w F3 nie zaliczyło mi achievementa za ukończenie misji "Idąc jego śladami". Byłem już na etapie, kiedy miałem udać się do Radia Galaxy News, ale w tym samym czasie postanowiłem zrobić misję "Poradnik przetrwania" i poszedłem do Rivet City, tam spotkałem dr. Li, która udzieliła mi przy okazji info o ojcu. Misja "Idąc jego śladami" zakończyła się, a achievementa nie było.

 

 

Miałem ten sam problem do tej chwili. Właśnie poszedłem według poradnika gryonline tam gdzie powinienem iść i mimo tego że miałem misje podążając za jego śladami zakończoną wcześniej to po rozmowie z three dogiem dostałem achiva. Cieszyłem się jak głupi bo grałem na 1 save. I miałem kilka misji pobocznych zrobionych 10 lvl itp. jak by nic się nie dało zrobić to 12 h poszło by się je..... Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A jaką masz aktualnie karmę?

 

Jak masz dobrą, to mordujesz i plądrujesz aż spadnie do negatywnej i wtedy zdobywasz poziom.

 

Jeśli masz złą, dajesz skacowanemu gościowi przy Megatonie flaszki z czystą, aż wzrośnie Ci karma. Gość wychleje każdą ilość, strasznie go suszy.

 

No a jeśli jesteś neutralny, musisz zrobić najpierw jedno, potem drugie.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że ma. Np. w Tranquility Lane

możesz albo robić to co chce ta Betty albo znaleźć wyłącznik i zakończyć mękę mieszkańców.

 

 

Ale też poza questami zachowanie wpływa na karmę. Jeśli kradniesz albo nawet włamujesz się do sejfu czy terminala oznaczonego na czerwono czy zabijasz npców karma Ci spada.

 

Na dobrą karmę najłatwiejszy sposób jest właśnie z czystą wodą, którą możesz dać gościom przy Megaton, Rivet City czy Tenpenny Tower (nie wiem czy jeszcze gdzieś są).

Nie jestem pewien, ale chyba zbieranie złomu dla tego gościa od rur w Megaton daje dobrą karmę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...