Skocz do zawartości

Fallout 3


BBGodzilla

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 5 tygodni później...

Aby nie kończyć gry, nie tykaj questa "Take It Back".

 

Co do calaka za jednym przysiadem - wykonalne, pod warunkiem że zrobisz sobie save na poziomach 7, 13 oraz 19 i bedziesz wskakiwał na poziome wyższe z różną karmą (bo masz 9 achievementów za karmę, 3 za zdobycie poziomu 8, 14 i 20 z dobrą karmą, 3 ze złą i 3 z neutralną).

 

 

edyta:

a za poziomy trudności nie ma osiągnięć :]

Edytowane przez Sasori
Odnośnik do komentarza
Co do calaka za jednym przysiadem - wykonalne, pod warunkiem że zrobisz sobie save na poziomach 7, 13 oraz 19 i bedziesz wskakiwał na poziome wyższe z różną karmą (bo masz 9 achievementów za karmę, 3 za zdobycie poziomu 8, 14 i 20 z dobrą karmą, 3 ze złą i 3 z neutralną)

 

Bez tego - minimum trzy podejścia.

 

Tak czy siak - calak w jakieś 50h.

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

nic nie pomoze jesli nie wiesz gdzie sa figurki do zebrania.meczylem sie okropnie brakowalo mi dwoch z 20stu.jedna jest w raven rock,lokacja ta jest tylko dostepna w misji amerykanski sen i jesli nie zbierzesz jej w tym czasie to kapa.jest jeszcze jedna w megatonie,jak zrobisz wielkie bum i nie masz jej w kolekcji 1000 nie bedzie,to samo dotyczy schronienia 101,jesli nie zbierzesz figurki,a po misji problemy w domu zamkniesz powrot(jedna z mozliwosci) to do widzenia.co do nuka cola to wszystkich w grze jest 94,chyba tylu nie wypiles?paradise nie jest zabarykadowane,tylko trzeba sie dogadac z czarnymi(hipnotron),albo ich wybic:).gra jest olbrzymia,odwiedzilem wszystkie lokacje,zdobylem wszystkie bronie(mowie o tych unikatowych) i dalej wracam do gry.jest kilka bledow,np.aczika za 50 wygranych gadek(conversation cos tam) mozna zrobic w trzy minuty(w litlle lamplight znajdz knock knock.opowiada kawal,wystarczy powiedziec ze ci sie podoba 50razy).gra jest zaskakujaca nawet po zaliczeniu calosci.

Edytowane przez kylo31
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Przy jednym podejściu. Po prostu jak w pip boyu na "stats" a potem ostatnia zakładka będziesz miał 50 hacked terminals i 300 people killed to wpadną achievy.

 

Ja gram już 45h w fallout'a 3. Gra naprawdę jest ogromna. Teraz zbieram bubbleheady, potem zrobię 7 broni (schematy mam, a wszystkie możliwe badziewia z wastelandów zbieram do szafki w domu. Teraz mam już wszyskie składniki do każdej z broni :-)), i jeszcze nazbieram 5 Nuka Coli Quantum i będzie calak :-).

 

Szkoda że tylko 1000/1100, bo oczywiście Bethesda musiała wydać jakieś g**no za 800MSP, które ma 4 questy, a każdy z nich to tylko nawalanie do chinczyków. Musiałbym być idiotą żeby dla 100 gamescore wydać jakieś 50zł! Trochę dołożę do tej kasy i będe miał DLC do GTA IV, które zapowiada się naprawdę świetnie!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Heh, wydusiłem calaka. 180h na liczniku, 3 postaci... Czekam na kolejne dodatki :)

 

Shalatar - obawiam się, że Operation Anchorage to nie są nawet 4 questy - dostajesz 100gs za coś, co w podstawce byłoby jednym questem (tutaj achivy wpadają jakby w "checkpointach").

 

Najtrudniejszym aczikiem był dla mnie Silver Tongued Devil (za 50 speech success). Wymagał właściwie stworzenia nowej postaci i grania pod niego - tj. pakowania speech (charyzma jest nieistotna) i zostawiania sobie najbardziej przegadanych questów (np. Tenpenny Tower z dobrą karmą) na koniec.

 

50 zamków to pryszcz - w samym Rivet City zamków jest lekko ze 30. Kompy mogą być cięzsze do odszukania, dlatego najlepiej notować sobie położenie tych, których nie byliśmy w stanie zhakować.

 

Gawd I love this game :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Mam problem, w F3 nie zaliczyło mi achievementa za ukończenie misji "Idąc jego śladami". Byłem już na etapie, kiedy miałem udać się do Radia Galaxy News, ale w tym samym czasie postanowiłem zrobić misję "Poradnik przetrwania" i poszedłem do Rivet City, tam spotkałem dr. Li, która udzieliła mi przy okazji info o ojcu. Misja "Idąc jego śladami" zakończyła się, a achievementa nie było.

Odnośnik do komentarza

mialem to samo, po prostu wgralem sejwa wczesniejszego i nie rozmawialem z dr li, tylko wykonalem quest galaxy news radio i dopiero potem zabralem sie za questa Scientific Pursuits. LINK <-- tutaj masz na dole w dziale bugs napisane: If completing the quest by talking to Dr. Li in Rivet City, the achievement will not be rewarded upon the completion of the quest. Reference the Skipping the Quest section above on how to unlock after this occurs. (360 confirmed)

 

p.s. gralem na ps3, ale widze ze ten problem dotyczy rowniez x360

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...