Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Od niedawna gram w ta piekna gre i od razu pierwszego dnia stwierdzilem ze troche w nia pogram. Gram w +1 stymze dopiero go zaczynam.Ledwie pierwszego bossa pokonalem. Apropo ostatniego bossa to jak sie nie zginie i nie da sie zlapac(wysac dusze) to sie nic nie traci.Mnie zlapal 2 razy i zauwazylem tylko ruznice soul lvl. Spadl z 95 na 93. Aktualnie mam 99 i chetnie pogram z innymi ale aktualnie tylko Coop nie PvP bo jeszcze lvl uje potrzebne statsy. Jak sie wymienia bronia?Glupie pytanie ale jeszcze nie prubowalem i nie wiem jak. Jak by co to mam pare fajnych rzeczy. PS3 gamertag: LukaszMPower xbox360 gamertag: LukaszMPower

Odnośnik do komentarza

Dziex. Jaka jest najlebsza tarcza w grze bo mam ich duzo i nie wiem w jaka inwestowac. Aktualnie chodze w dark silver shild ale do upgradu potrzeba colorless soul a mam ich niewiele wiec niewiem czy purpul flame shild albo steel shild niebyla by lebsza. Pozdro. Bartiz jaki masz LvL?

Edytowane przez LukaszMPower
Odnośnik do komentarza

Dobra przeszedlem ten 1 zamek - tz zabilem "czarnego" bosika. Ale powiedzcie mi 1 rzecz

 

Jest takie miejsce na gorze gdzie wychodzi sie z wierzy na mor a tam stoi w oddali taki Knight z włócznia. Da sie go u(pipi)ic odrazu na poczatku gry? Bo zabil mnie z 20 razy :/ Jesli sie da to bede nadal probowal :D

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

Odpusc sobie narazie go . To taki z czerwonymi galami , najlepiej nabij z 20 lvl i dopiero moze cos zdzialasz. Na poczatku graj ofline i wylanczaj gre odrazu jak zginiesz to nie stracisz dusz. Zbieraj dusze na lvl i na pierscien w sklepiku w 3-1 . Daje wiecej dusz za kazde zabicie stymze kosztuje 50000 ale jest warty bo nadal go uzywam a mam 104 lvl. Jest tez swietny pierscien na poczatku gry na 1-1 po wejsciu schodami pomiedzy wlasnie tym czerwono okim a niebiesko okim jest na lewej scianie za plecami niebieskiego wejscie i schody. po zejsciu patrz na plac. jest rusztowanie z gostkiem i pierscien. "Thif ring" . Naprawde pomaga. pszeciwnicy mniej cie widza

Odnośnik do komentarza

Odpusc sobie narazie go . To taki z czerwonymi galami , najlepiej nabij z 20 lvl i dopiero moze cos zdzialasz.

 

Nie zniechecaj go tak odrazu,wszystko sie da zrobic sposobem albo jak ma sie skilla i odpowiednia klase na start. Ja po swoich pierwszych krokach w grze zabilem Miralde (jakbyl event i brama byla odblokowana,po tutorialu skrecilem w lewo,wyskoczyla na mnie i dzieki odpowiednim unikom zabilem ja). Red Knight to swietny sposob na farmienie jak sie uzyje triku ktory podalem powyzej.

Thief Ring i Cling Ring to dwa przedmioty ktore Welna musisz w 1-1 zebrac,sa bardzo wazne. Mozesz tez sprobowac podniesc przedmioty na legowisku smokow w 1-1,jest tam ring of great strenght i purple shield,rowniez swietne przedmioty.

Jesli Red knight w 1-1 sprawia ci problemy albo nie chce Ci sie tak do niego ganiac albo poprostu nie ta postac na to,sprobuj w 4-1 troche pofarmic,naucz sie ruchow przeciwnika,graj ostroznie i mozesz tez zebrac ladne dusze.

Odnośnik do komentarza

Dokladnie tak. 4-1 jest mega a to z 1-1 i tarcza to dobry pomysl bo jest jedna z lebszych, specjalna i da sie ja normalnymi kamieniami upgradowac

http://demonssouls.wikidot.com/items

Ta strona jest super. Z bosami najlepiej najpierw wyczysc caly teren save(wystarczy wejsc do plecaka) i wlacz online bo z bosami pszyda ci sie pomoc. Jak jestes dusza to uzywaj niebieskiego kamienia chyba ze zyjesz to wtedy ogladaj sie za niebieskimi znakami . Uwazaj na blackphantomy bo czesto trafiaja sie wymiatacze

Odnośnik do komentarza

@Wełna, da się ale raczej nie w uczciwej walce. Załóż thief ring, do znalezienia na początku gry w 1.1, podejdz tak żeby Cię zaóważył i kiedy ruszy, w nogi. Schowaj się za jakimś murem i kiedy rycerzyk zacznie wracać na swoje miejsce podchodzisz po cichutku od tyłu i w plery mu po czym w nogi. Powtarzaj aż padnie.

 

W tym miejscu można grę uczynić dużo łatwiejszą już na samym początku nawet mając 1 slvl, a to za sprawą demonbrandta którego można zdobyć za drzwiami znajdującymi się za tym rycerzykiem. Żeby je otworzyć trzeba tylko zaciukać Ostrave przy pierwszym z nim spotkaniu, podnosimy kluczyk, bijemy czerwonookiego, otwieramy drzwi za którymi stoi Old King który to daje nam miecz po uprzednim zredukowaniu jego paska o około połowe np. z łuku, w bezpośredniej walce oczywiście jesteśmy bez szans na początku gry. Demonbrandt ma modyfikator zależny od character tendency, dodatni dla white i ujemny dla black, przy pure white damage zadaje masakryczny, rzędu 500- 600 w soul form (w ciele mniejszy) w ng. Zdobyłem go troche przez przypadek i niespodziewanie w pierwszych godzinach gry, szok był jak zacząłem wbijać do ludzi jako blue phantom i pomagać im wybijać bossow i bp co podniosło mi ct do pure, poczym wyekwipowałem ten miecz. Niezłe musieli mieć miny ludzie którzy zadawali po kilkadziesiąt punktów a ja praktycznie wszystko na jednego hita. Bp w pvp na jeden góra dwa szlagi.

Edytowane przez drk2
Odnośnik do komentarza

Dziex. Jaka jest najlebsza tarcza w grze bo mam ich duzo i nie wiem w jaka inwestowac. Aktualnie chodze w dark silver shild ale do upgradu potrzeba colorless soul a mam ich niewiele wiec niewiem czy purpul flame shild albo steel shild niebyla by lebsza. Pozdro. Bartiz jaki masz LvL?

hmm nie wiem czy jeszcze potrzebujesz tego info ale:

 

 

1)dark silver. podobno najlepsza tarcza bo daje az 100% bloku na physical i magic dmg oraz 70% na fire dmg. minus to to ze potrzeba colorless souls by ja wylevelowac i znajduje sie ja dosc pozno.

 

2)podobno numerem 2 w tarczach jest purple flame shield bo jak na swoja wage to ma swietne staty, na +10 ma bardzo wysoki hitres(ile staminy potrzeba by blokowac) i przyzwoity blok na physical i fire (100% i 90%), latwo ja ulepszyc (za hard stone ktore mozna kupic w 2-2 a pure lezy na ziemi nad gecko nest wiec jest to banalne)

 

3)chyba najczesciej uzywana tarcza wsrod pro jest Adjudicator's Shield. uzywaja ja ludzie ktorzy juz nie blokuja bo umieja uniknac kazdy atak wiec trzymaja miecz w obu rekach a tarcze na plecach. tarcza daje im regeneracje hp od +2 hp/sec (na lvl +0) do +8 hp/sec (jesli ulepszysz do +5), niestety podobnie jak dark silver trzeba colorless souls by ja wylevelowac.

 

 

 

 

@up jesli zabijesz ostrave to nie dostaniesz potem od niego pure clearstone a jest to zdaje sie jedyny pewny sposob by go dostac bez latania za gacko. jesli chce platyne to niech go lepiej ratuje za kazdym razem jak go zobaczy, gra jest prosta i bez tego miecza.

 

 

 

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to nie oplaca sie marnowac 5 colorless souls na Dark Silver Shield bo prawie nic nie zyskujemy przez taki upgrade. Na +5 rosnie HitRes ale zaledwie o 15,w late game to praktycznie tyle co nic,a colorless souls sa rzadkie,tak wiec zostawilbym ja na +0.

 

Jak juz cos musisz upgradowac to albo Adjucators Shield na +5,jesli dobrze wladasz bronia w dwoch lapach i unikasz dobrze ciosow,albo poprostu Purple Flame Shield,tylko tutaj musisz zdecydowac czy chcesz jechac droga hardstone do +10 i miec wysoki HitRes,czy do +5 Cloudstone's i zwiekszyc magic reduction.

Odnośnik do komentarza

Dzieki za odpowiedzi. Chyba zdecyduje sie na purple flame bo jak zauwazylem to wiekszosc ludzi nia gra.Gram i uzywam tarczy do bloku i ogulnie bez tarczy nie dam rady i nie dlatego ze nie umiem unikac atakow bo umiem ale dlatego ze gram templarjuszem i uzywalem winged spear az do mometu uzyskania Blueblod sword.Speary sa super z tarcza bo jestes za tarcza i jednoczesnie atakujesz. Jakby co tro Istraelle jest dobra bronia dla Tempel Knight tylko po jakims czasie ma za malo damage

Edytowane przez LukaszMPower
Odnośnik do komentarza
@up jesli zabijesz ostrave to nie dostaniesz potem od niego pure clearstone a jest to zdaje sie jedyny pewny sposob by go dostac bez latania za gacko. jesli chce platyne to niech go lepiej ratuje za kazdym razem jak go zobaczy, gra jest prosta i bez tego miecza.

 

Jeśli chce platynę to i tak musi przejść grę co najmniej 3 razy...Ja zabiłem Ostrave w 1.2, po tym jak zginąłem któryś raz z rzędu z rąk tego samego moba, wpadłem w amok i mordowałem wszystko co się rusza. No i Ostrava miał pecha bo wziąłem go za bp :P A pisząc, że gra jest prosta nie chcesz być czasem cool? ;) Ta gra jest tak dobra m.in. przez to, że nie jest tak prosta i nie prowadzi za rączkę jak więkrzość teraz.

Odnośnik do komentarza

A ja wlasnie wczoraj wbilem platyne. Nie bylo jednak az tak ciezko jak myslalem,pierwsze przejscie zajelo najwiecej czasu i szukanie materialow na upgrade broni,a potem to juz z gorki,kolejne przejscie bylo duzo szybsze a nastepnego dnia przeszedlem gre jeszcze 2 razy na jednym posiedzeniu.

 

Najgorsze jest to ze czeka na mnie masa innych gier na polce,a ja dalej chce grac w DS mimo wbicia platyny...gra mistrz.

Odnośnik do komentarza

Dobra pytanie nooba

 

 

Nie mialem niestety czasu grac w weekend ale nadrobie to w tygodniu dlatego moje dwa pytania

 

Jak sie podnosci lvl postaci? mam 8000 dusz po 1-1 i zebralem itemy od poleglych rycerzy w gniezdzie smoka, jakas fajna tarcza itd ale nie moge zalozuc a raczej uzywac ze wzgledu na brak sily.

 

Jak podbic statystyki?

Odnośnik do komentarza

Idz w Nexusie prawie na sama gore. Na balkonie po lewej stronie bedziesz miec mnicha siedzacego przy swiecce.Pogadaj z nim poczym udaj sie lewymi schodami (malymi) pietro nizej(tez balkon,taras). Tam znajdziesz kamien. Wez go i pogadaj z mnichem jeszcze raz. Na koncu rozmowy zapyta sie czy chcesz zrobic dla niego questa. Wcisnij Yes. Idz na dol i pogadaj z black maiden

http://www.youtube.com/watch?v=TAe7u37ouCk

Jest sens isc w ciemna strone czyli pure black tendency. Juz druga gra a ja jestem czaly czas na pure white

Edytowane przez LukaszMPower
Odnośnik do komentarza

Aby grac online, musisz jako dusza upuscic niebieski kamien, na dowolnej mapce.

 

Ktos nastepnie musi podejsc do znaku jaki zostawiles i cie przywolac.

 

Obaj gracze musza miec w miare podobny soul level (bodajze okolo 10 roznicy jeszcze dziala, nie pamietam). Aby moc ustawic sie ze znajomymi, trzebaby miec jakas forme komunikacji i miejsce w ktorym jest pewnosc ze nikt inny cie nie przywola.

 

Osoba przyzwyajaca musi miec swoje cialo :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...