Jump to content

Prasa motoryzacyjna

Guest Grzehoo

Recommended Posts

Guest Grzehoo

Czytacie prasę motoryzacyjną? Jakie czasopisma?

Kupuję naprzemiennie Motor i Auto Świat, w zależności od interesujących mnie materiałów. Oba tygodniki są rzetelne i solidne, czasem nawet parsknę śmiechem przy jakimś tekście z Motoru ( jest w stu procentach poważny). Skarbnice wiedzy o zwyczajnych samochodach.

Poza tym Top Gear. Stosunkowo niewiele tekstu, może niezbyt rzeczowego, ale przynajmniej interesującego i przeważnie zabawnego. Dużo świetnych zdjęć i bardzo ciekawe materiały - tutaj sytuacja jest o tyle dobra, że poza polską częścią magazynu, nasze wydawnictwo może wybierać najciekawsze artykuły, które już ukazały się w brytyjskim wydaniu.

• Replies 16
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest Oran

Top Gear zdecydowanie.

Auto Świat dla mnie za bardzo subiektywny, kiedyś kupowałem hmmm jak to się nazywało coś w stylu Auto Świat tylko, że pokazywali stungingowane furki itepe. Auto Tuning Świat? Coś takiego.

Dobry był Maxi Tuning ale dawno go nie widziałem i nigdy go nie kupiłem tylko czasami jak się chodziło "na papiernie" to przynosiłem :)

top gear ma swietne pomysly na artykuly, ponadto feliety, o ktorych pisal wielad i teksty z zagranicznego wydania (np. fajny test na wyspie Man, szkoda tylko, ze rozje,bali nowego gt-r'a i r8). dodatkowo jakies ciekawostki o ciuchach czy innych (pipi)ach dla mezczyzn (zegarki, perfumy), idealna cena i ładne wydanie. pozostale gazety sa imo zbyt powazne i nie maja takich mozliwosci przedstawienia fur, o ktorych kazdy tylko marzy ; ).

jak byłem baaardzo mały to namówiłem tate na prenumerate moto magazynu... nie wiem czy jeszcze on istnieje, ale uwielbiałem go hehe, teraz co najwyżej moge przejrzeć jakąś gazetke i nie interesi mnie to tak za bardzo co w nich jest... lubie auta, ale nie jest to moją jakąś pasją by o np o nich czytać...

TG, pomimo Clarksona i dobrej ceny to jednad dla mnie jest przerost formy nad treścią- wolę Auto Moto J. Maznasa- nie kupuję regularnie, bardziej wtedy kiedy mi się nudzi, czy np. na jakiś wyjazd, ale gazetka jest porządna- może bez polotu, ale na pewno przejrzysta, profesjonalna i co dla mnie ważne opisuje normalne samochody a nie potwory do których mogę się tylko poślinić...

• 5 months later...

AŚ, Motor i Top Gear - kazdy numer bez wyjatku. Ostatni chyba glownie dla zdjec i opisow fajnych fur, a 2 pierwsze w celach typowo praktycznych, bo jako mlody kierowca musze jak wiadomo wiele wiedzy ogarnac, i mysle ze podejscie do samochodow obu tych grup - sportowe i uzytkowe - dobrze sie uzupelnia.