Skocz do zawartości

Prasa motoryzacyjna


Gość Grzehoo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzehoo

Czytacie prasę motoryzacyjną? Jakie czasopisma?

 

Kupuję naprzemiennie Motor i Auto Świat, w zależności od interesujących mnie materiałów. Oba tygodniki są rzetelne i solidne, czasem nawet parsknę śmiechem przy jakimś tekście z Motoru ( jest w stu procentach poważny). Skarbnice wiedzy o zwyczajnych samochodach.

 

Poza tym Top Gear. Stosunkowo niewiele tekstu, może niezbyt rzeczowego, ale przynajmniej interesującego i przeważnie zabawnego. Dużo świetnych zdjęć i bardzo ciekawe materiały - tutaj sytuacja jest o tyle dobra, że poza polską częścią magazynu, nasze wydawnictwo może wybierać najciekawsze artykuły, które już ukazały się w brytyjskim wydaniu.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 16
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Top Gear zdecydowanie.

 

Auto Świat dla mnie za bardzo subiektywny, kiedyś kupowałem hmmm jak to się nazywało coś w stylu Auto Świat tylko, że pokazywali stungingowane furki itepe. Auto Tuning Świat? Coś takiego.

 

Dobry był Maxi Tuning ale dawno go nie widziałem i nigdy go nie kupiłem tylko czasami jak się chodziło "na papiernie" to przynosiłem :)

Odnośnik do komentarza

top gear ma swietne pomysly na artykuly, ponadto feliety, o ktorych pisal wielad i teksty z zagranicznego wydania (np. fajny test na wyspie Man, szkoda tylko, ze rozje,bali nowego gt-r'a i r8). dodatkowo jakies ciekawostki o ciuchach czy innych (pipi)ach dla mezczyzn (zegarki, perfumy), idealna cena i ładne wydanie. pozostale gazety sa imo zbyt powazne i nie maja takich mozliwosci przedstawienia fur, o ktorych kazdy tylko marzy ; ).

Odnośnik do komentarza

TG, pomimo Clarksona i dobrej ceny to jednad dla mnie jest przerost formy nad treścią- wolę Auto Moto J. Maznasa- nie kupuję regularnie, bardziej wtedy kiedy mi się nudzi, czy np. na jakiś wyjazd, ale gazetka jest porządna- może bez polotu, ale na pewno przejrzysta, profesjonalna i co dla mnie ważne opisuje normalne samochody a nie potwory do których mogę się tylko poślinić...

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

AŚ, Motor i Top Gear - kazdy numer bez wyjatku. Ostatni chyba glownie dla zdjec i opisow fajnych fur, a 2 pierwsze w celach typowo praktycznych, bo jako mlody kierowca musze jak wiadomo wiele wiedzy ogarnac, i mysle ze podejscie do samochodow obu tych grup - sportowe i uzytkowe - dobrze sie uzupelnia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...