Jump to content

PHANTASY STAR ZERO


andyhhc

Recommended Posts

  • Replies 10
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Bez wątpienia - wizualnie najbardziej zaawansowana gra na DS'a (prawdopodobnie), framrate póki co stabilnie wygląda a i jakość dźwięków niezgorsza (pewnie na devkicie odpalane, nie na samym DS'ie :P, więc ja proponuje sytuacje troche schłodzić ... a muzyka to już trrragedia). Z chęcią zagram w taką młóćkę na DS'ie, mimo że serii nie trawię.

Link to comment

Właśnie framerate.... to jest to o co mam największe obawy, co do muzyki to ujdzie. Ponoc będzie możliwośc grania przez wi-fi, co niewątpliwie jest ciekawym rozwiązaniem. Ja osobiście i tak nie pogram w to z nikim, bo w mojej okolicy to nikt DS'a nie posiada tak więc bida. Premiera w Kraju Kwitnącej Wiśni za miesiąc, więc na europejskątrzeba będzie jeszcze poczekac... Mimo to, zacieram ręce i czekam!

Link to comment

To, czy oprawa A/V ulegnie jakimś cudem regresowi jest dla mnie akurat kwestią drugorzędną, więc nie muszę się schładzać. PS0 ma o wiele ciekawsze ficzery w zanadrzu, a nie wszystko jeszcze chyba ujawniono.

 

Ja osobiście i tak nie pogram w to z nikim, bo w mojej okolicy to nikt DS'a nie posiada tak więc bida.

Onrine. ; )

Edited by Enkidou
Link to comment

A choćby online. ; ) Mogę sporządzić później listę informacji o grze jeśli ktoś jest tym zainteresowany (sam dla siebie tego robić nie będę), bo teraz mam trochę związane ręce. Sega ma duże nadzieje związane z PS0, zwłaszcza po sukcesie Phantasy Star na PSP. Jakiś czas temu stwierdzili nawet, że to ich najważniejsza gra na końcówkę roku.

Link to comment

Myślę, że z Segą nie jest aż tak źle. Valkyria Chronicles, Phantasy Star Portable, podjęli współpracę z Platinum Games, z Image Epoch, dzisiaj 428 dostało 40/40 w Famitsu. :P Aż tak bardzo się chyba nie zatracili jeszcze niezależnie od tego czy chodzi o działalność jako producent czy wydawca. Believe! ; )

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...