Skocz do zawartości

Autowyłączanie pada


Rekomendowane odpowiedzi

Nurtuje mnie taka kwestia - czy da się ustawić, żeby pad nie odłączał się automatycznie po tych ~15 minutach? Tzn., żeby był cały czas włączony, niezależnie od czasu, w ciągu którego nie był dotykany. Albo może jakoś da się przedłużyć jego autoodłączanie? ;)

Edytowane przez Tigro
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 16
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Nie jestem pewny, bo w Forza2 chyba tak mi zasuwał zatrudniony kierowca, a jeśli nie to wystarczy gumka na analoga i dalej zaczepiona od dołu.

pisalem juz wyzej, nie dziala kombinacja z doczepianiem gumek

obojetnie jakie ustawienie pada, jak jest statyczne bez zmian przez dluzszy czas to odlaczy pada tak samo jakby nic nie wciskac na nim, wazne sa zmiany kierunku czy czegokolwiek ale tego to za pomoca gumki nie uzyskasz....

Odnośnik do komentarza
pisalem juz wyzej, nie dziala kombinacja z doczepianiem gumek

obojetnie jakie ustawienie pada, jak jest statyczne bez zmian przez dluzszy czas to odlaczy pada tak samo jakby nic nie wciskac na nim, wazne sa zmiany kierunku czy czegokolwiek ale tego to za pomoca gumki nie uzyskasz....

Jedno jest pewne: zatrudniony kierowca zarobił dla mnie z 10mln$ i napewno nie latałem jak głupi co 15 minut by dotykać pada, a wiem że wcześniej mi się wyłączał. Wydaje mi się, że zawsze podczas ładowania "pada" (krótkiego, bo zaledwie 4 godziny :) nabijał mi z 500tys$).

 

Chyba, że ... no właśnie mój pad był uszkodzony i sam od czasu do czasu gwałtownie skręcał w lewo.

Edytowane przez Arek_
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Luźne baterie, albo uszkodzenie pada/konsoli, stawiając na to pierwsze. RF w ogóle da się uszkodzić? o,0

No wlasnie nie wiem o co chodzi. Mysz od kompa chodzi bezproblemowo na tych samych bateriach (aku ofkoz). A pady od Xa sie wylaczaja - zwlaszcza przy wibracjach. A nieraz chodza bezproblemowo...

Odnośnik do komentarza

przeciez tych slow doslownie sie nie bierze

to nie bateria jest luzna (niby co ma byc w niej luzne skoro jest to jedna bryla) zeby ja sprawdzac w innych urzadzeniach a w padzie sa one luzno osadzone przez najprawdopodobniej slaby docisk sprezynek, wiec to sprezynki patrzec a nie same baterie...

Odnośnik do komentarza

No dobra, jeden pad rozumiem... z nowej konsoli, c'nie? Ale kupilem drugiego, uzywanego i to samo. Wiec raczej bym winil niekompatybilnosc baterii (pad za duzo nagle ssie przy wibracji i pojawia sie przerwa w dostawie energetycznej :P), albo uszkodzenie konsoli ;/. To od nowosci mam, ale jakos z tym zylem...

Odnośnik do komentarza
... niekompatybilnosc baterii (pad za duzo nagle ssie przy wibracji i pojawia sie przerwa w dostawie energetycznej :P)...

to sie nie nazywa niekompatybilnością

jak tak masz to masz juz zniszczone te akumulatorki, najczesciej tak wlasnie niszcza szybkie ladowarki... albo kupiles jakies akumulatorki firmy "krzak"...

kup nowe, jesli to tego problem to zniknie...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.