Skocz do zawartości

Tekken vs Soul Calibur


Di

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

nie ma o co krzyczeć

obydwie serie mają swoje plusy i minusy. obydwie serie także mają swoim zagorzałych zwolenników i przeciwników broniących swoich racji. a wszystkie te kłótnie o to która z tych gier jest tą jedyną słuszną bijatyką są śmieszne. nie podoba się to nie graj. nikt cię do tego nie zmusza. proste;)

Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra

Tekken śmierdzi moczem starego Heihechiego.

 

Najgłupsze w tej grze są juglle dla retardów trwające po 10 sekund lotu w powietrzu.

Mogliby zmienić trochę grawitację i pozwolić np na posadzenie 2 do max 3 elektryków, ale za odpowiednio większy damage i z odpowiednio utrudnionym timingiem.

Namcocki powinny tez wymyślic jakieś wyjście na zgadywankę mid/low.

 

Nie podoba mi sie ewolucja serii w stronę pomnażania ekipy w nieskończoność, zamiast skupiania się na max 20 zawodnikach.

 

W ogóle wiele rzeczy mi się nie podoba w Tekkenie, jest jednak jedna niezaprzeczalna zaleta: zawsze jest z kim grac w Tekkena, zawsze.

Scena w Tekkena w PL jest największa i żadne popiskiwania Caliburowcow, 2D-chłopcow i 3 graczy VF (cała scena) tego nie zmienią.

Edytowane przez Kasandra
Odnośnik do komentarza
Tekken śmierdzi moczem starego Heihechiego.

 

Najgłupsze w tej grze są juglle dla retardów trwające po 10 sekund lotu w powietrzu.

Mogliby zmienić trochę grawitację i pozwolić np na posadzenie 2 do max 3 elektryków, ale za odpowiednio większy damage i z odpowiednio utrudnionym timingiem.

Namcocki powinny tez wymyślic jakieś wyjście na zgadywankę mid/low.

 

Nie podoba mi sie ewolucja serii w stronę pomnażania ekipy w nieskończoność, zamiast skupiania się na max 20 zawodnikach.

 

W ogóle wiele rzeczy mi się nie podoba w Tekkenie, jest jednak jedna niezaprzeczalna zaleta: zawsze jest z kim grac w Tekkena, zawsze.

Scena w Tekkena w PL jest największa i żadne popiskiwania Caliburowcow, 2D-chłopcow i 3 graczy VF (cała scena) tego nie zmienią.

 

Jesteś mistrzynią w ściąganiu na siebie kłopotów.

Odnośnik do komentarza

soul calibur też dąży do powiększania ekipy zawodników w nieskończoność. niestety namco stawia raczej na ilość niż jakość nowych postaci. jeszcze dojdzie do tego że w którymś tam z kolei tekkenie czy soulu będzie do wyboru setka zawodników z któych połowa będzie pasowała do tych serii gorzej niż pieść do oka.

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra
soul calibur też dąży do powiększania ekipy zawodników w nieskończoność. niestety namco stawia raczej na ilość niż jakość nowych postaci. jeszcze dojdzie do tego że w którymś tam z kolei tekkenie czy soulu będzie do wyboru setka zawodników z któych połowa będzie pasowała do tych serii gorzej niż pieść do oka.

 

Prawda, ta tendencja jest we wszystkich bitkach Namco i przez to cierpi balans i dopracowanie poszczególnych zawodników.

 

Jesteś mistrzynią w ściąganiu na siebie kłopotów.

 

Wszelkie kontrargumenty na moje zarzuty przyjmę na gołą klatę :)

Odnośnik do komentarza

Di ... Tobie sie chyba za przeproszeniem (pipi) nudzi ...

 

Soul Calibur ssie i online grac sie praktycznie nie da ... Tekken ssie ale jest z kim grac no i jest online gdzie da sie czasami z kims pograc ... VF jest super da sie grac online jak offline wiec tez jest super ...

 

Wniosek VF ...

Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra
nie wydaje mi sie zeby wiecej osob gralo w tekkena niz w vf

 

GKS przy całej mojej sympati do Ciebie, czy Ty wychodzisz z domu?

Byłeś na jakims turnieju w Tekkena?

Tam można zobaczyć ilu jest Tekkenowców.

A byłes na jakims w Virtua Fightera?

Aha sory, zapomniałem że turnieje VF odbywają się w głębokiej konspiracji, w ciasnych piwnicach opuszczonych fabryk, cos jak Fight Club, tylko dla wtajemniczonych.

Nic nie wychodzi poza krąg uczestniczących osób, mogę nawet nie wiedziec, że kelner przynoszacy mi kawę tak naprawdę łamie ludziom kości wieczorami jako Wolf, a nieśmiala kolezanka z pracy, która nie potrafi obsłużyć ksero, w nocy zmienia sie w seksowną Sarę i uczy wszystkich pokory sprzedając kopniaki.

Odnośnik do komentarza

czytaj ze zrozumieniem ;)

 

koles napisal ze w tekkena graja "miliony" a w vf nikt nie gra, to zazartowalem ze te miliony to chyba nie polakow xD

 

wnioskuje ze chodzilo mu o jap/kor z tymi milionami, a z tego co mi wiadomo to virtua w japoni cieszy sie ogromna popularnoscia od VF1 xD, to nie wiem skad ten ziomek informacje wyciaga

 

a co do ilosci osob grajacych w tekkena w pl to sie nie wypowiem bo nie liczylem ich dokladnie z liczydlem w reku, ale domyslam sie ze ich liczba wypada blado na tle ludzi grajacych w chociazby takie Halo, CS, COD

 

nie bylem na turnieju tekkena od czasow tekkena3 ;) ale domyslam sie ze sposrod tych wszystkich "tekkenowcow" naprawde dobrych graczy nie ma zbyt wielu ;)

 

i nie nabijaj sie ze "sceny" VF, bo na brak graczy z EU nie ma co narzekac, jest sporo ludzi o niebanalnych umiejetnosciach , ktorymi spokojnie mozna miec polaczenie na 3kreski

 

a w tekkena tez gram/gralem ;) ale nie ma sensu grac w gorsza gre jak jest vf5

Odnośnik do komentarza

@Cameel - Po pierwsze nie "juglle", tylko juggle. Dziwne, myślałem że znasz angielski. Poza tym co masz na myśli mówiąc o juggle'ach dla retardów? Chodzi ci dziesiątki różnych kombinacji (bo tyle trzeba często wykonywać, juggle paroprzyciskowe nie trwają "po 10 sekund lotu w powietrzu", a o takich mówimy), które dla oglądacza nie są widoczne na ekranie (różne cancele, podjazdy, przejścia i wyjścia z postawy, timing itd.)? No, jeśli za 'combosy' dla ludzi rozgarniętych uważasz kilkurzutowe kombinacje Astarotha, które pewnie bindujesz sobie jeszcze pod jeden przycisk, to gratuluje.

Co do zgadywanki mid/low, to po co dawać na to jakieś 'wyjście', w końcu na tym polega chyba zgadywanka? Poza tym, jest to jedna z rzeczy które mogą świadczyć o poziomie gracza, zarówno tego co atakuje, jak i tego co sie broni, np. Mid/Low z Albatrosa Stive'a kiedyś był na mnie zgadywanką, teraz już nie ma aż tak dobrze. Refleks i zdolność przewidywania, to jedne z ważniejszych cech, zwłaszcza w bijatykach, więc po co ułatwiać grę komuś, kto ich nie posiada, albo jeszcze nie posiadł. Pomijam już to, że zgadywankę można zrobić nawet Mid/High, jeśli ktoś wie jak (;)).

Jedyna rzecz, w której się z Tobą zgadzam, to ciągłe pomnażanie ekipy na siłę, jak dla mnie w T5 już była dobra liczba i dobre zróżnicowanie postaci, mogliby w późniejszych częsciach skupić się tylko na balansie.

 

PS. kto to jest Heihechi?

Odnośnik do komentarza
Di ... Tobie sie chyba za przeproszeniem (pipi) nudzi ...

 

Soul Calibur ssie i online grac sie praktycznie nie da ... Tekken ssie ale jest z kim grac no i jest online gdzie da sie czasami z kims pograc ... VF jest super da sie grac online jak offline wiec tez jest super ...

 

Wniosek VF ...

 

No z tym online w VF to nie jest tak różowo. Może lagi są mniejsze niż w Tekkenie ale ciężko znaleźć kogoś do gry. Jak ja już kogoś znajdę po wielkich trudach to ma co najmniej 10dan i kilka tysięcy walk na koncie. Prawda jest taka, że gracze VF to zamknięty krąg i cholernie trudno się tam wbić. W VF online można grać w dwóch przypadkach: albo jesteś wymiataczem albo masochistą ;)

Edytowane przez Super Big Boss
Odnośnik do komentarza
Di ... Tobie sie chyba za przeproszeniem (pipi) nudzi ...

Z początku dziwiłem się Di, że założył temat dla debili. Ale to chyba najlepsze rozwiązanie. Zebrać to całe łajno w jednym miejscu i dać się hołocie nasapać póki się nie znudzi wyszukiwaniem podtekstów w innych topikach. Jak muchy do gówna lol (sam widocznie też się zaliczam do tego towarzycha skoro się odezwałem :lol: )

Odnośnik do komentarza

@Ukyo_Tachibana - lol, o czym Ty piszesz, swietny topic, aby pomijajac spam zrobic konfrontacje, ktora jest od zxczc postow w kilku topicach. Ilez mozna skakac po topicach maby czytac opinie roznych scen o swojej grze xD!

 

@ornit - zakladam, ze teraz zmiazdzy mnie zarowno tytualmi, jak i osiagnieciami, pracami oddanymi, sympozjami... bo akurat sobie cos skrobalem w tym topicu, co wrzuce pozniej (bo nie skonczone - off feye - lech : o ) - ale sorry - zawsze mnie zastanawia - skad sie w glowie niektorych bierze, aby tak szybko polechatac swoje ego i taki post napisac. Czujesz sie, teraz lepiej, bo napisales w topicu, ze "to przyjdzie bydlo", a Ty ew. je wypasiesz? A lol klękaj do miecza z takimi tekstami, wczoraj Ci internet wlaczyli, ze taki spam generujesz? Rozumiem, onet komentarze, ale tutaj? lol :<

 

Di :* za topic ; D.

Edytowane przez solo/ng
Odnośnik do komentarza
...

Naprawdę, twój post doskonale komponuje się z tym całym gównem.

 

A co się tyczy mojej skromnej osoby. Ile można się masturbować przed monitorem :lol: ?! Nie daję czasem rady i wchodzę tutaj pośmiać się z debili. Może jak mnie zbanują (co mam głęboko w mojej parszywej (pipi)e) to przeniosę się na onet 8)

 

Dodam coś jeszcze. Tak, podbudowuję tym swoje ego. Bo mieszkam z mamą, bo nie mam pracy, bo się nie uczę. Ja nawet nie gram w te gry na konsole bo to rozrywka dla goryli ^_^ Ale pospamować jest zawsze zdrowo. Wiesz dlaczego? Bo takie pierdoły jak ty dają się sprowokować tak prymitywnymi zaczepkami. I to mi sprawia chyba największą radochę :P

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra
Niepotrzebne posty zostały usunięte. Chcecie sobie pogadać o VF? Nie ten adres.

 

Di zamiast ucinać dyskusje może rozszerz temat o wszystkie bitki i niech tu się mieści wylęgarnia spamu, którą tak wszyscy lubią.

Forum Bijatyk umarło już dawno, może w chociaż takich tematach pojawi się jakieś życie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.