Skocz do zawartości

Kącik Hejtera


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Nirvana ssie... i ta subkultura śmierdzących grunge'owców w za dużych swetrach i długich tłustych włosach....

 

White: nie nirvana tylko sex pistols i exploited byli pierwsi w tym za co szanujesz Kurta i jego apatyczną gromadę fanów....

 

Ja też dla "rozluźnienia" lubię punko-polo:P (czytaj kapelki w stylu "brudne dzieci Sida" czy "para wino"), jako totalny odmóżdżacz jest spoko :)

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza
  • 4 lata później...

Hejtuje:

-dadrock i dadmetal: led cepelini, ac/dc, iron maiden cala reszta tego talatajstwa (szczegolnie ac/dc)

-indie rock - chodzi mi o mainstreamowe indie jak arctic monkeys, kings of leon, qotsa, bastille i reszta tego (pipi)stwa (qotsa naj chyba z tego) Za to odrozniam takie (pipi) od prawilnego indie jak np Pavement ktorzy sa za(pipi)isci

-post rock - b lubie slow riot godspeedow ale gatunek jest tak nudny i powtarzalny. Ostatnia plyta Swansow byla zenujaca

-power metal - chyba nie musze tlumaczyc

-wiekszosc synthwave - przereklamowane, nic nowego i ciekawego a ludzie sie jaraja

-drone - lubie ambient ale powtarzanie jednego loopu przez x czasu to nie jest nic pasjonujacego w opinii, propsuje Coilow Time Machine

-metal - nie widze zalet takiej muzyki, z bm lubie burzum i deafheaven ew slayer i darkthrone i moja znajomosc na tym sie konczy ;] ale bm nie hejtuje

-nu-metal - tez wiadomo, jaralem sie soad w gim bo soad jest spoko ;] Z Linkin park czy limb bizqtz smialem sie juz wtedy i smieje sie nadal

 

Potem cos dopisze ;]

Odnośnik do komentarza

sugan ty januszu undera xDDDDDDDDd boze, posluchal troszke muzyki, naczytal sie pitchforka czy innych gownianych portali na ktorych pisza niedoyebani ludzie jak np. porcys i zgrywa znawce wazniaka

djud prosze, fajnie ze osluchales pare plytek z gatunkow ktore tak bardzo nienawidzisz, ale wez moze klapki sciagnij co?

Odnośnik do komentarza

Dobra płyta, ale IMO swoje topy już F. nagrała (Płoń, Grudzień). Nocel na początku drażnił mnie rozwleczonymi fragmentami, ale jak całość jednak te zagrywki się bronią. Generalnie wolę inną twarz BM, nawet z pod ich rąk - Massemord. I chyba tak już będzie - F. eksperymenty i taki bardziej 'babski' bm, a w M. nieludzki na(pipi).

Odnośnik do komentarza

Nie czytam pitchforka ;( Zawiedli mnie zawaleniem streama wlasnego festiwalu i wstawianiem bnm przecietnym plytom

Myslalem ze w tym temacie chodzi o hejting dla samego hejtingu, spr poprzednie strony - ludzie pluja jadem na gatunki ktorych nie znaja, na tym polega ta zabawa ;]

Wiem ze slayer to nie bm, i dfhv pewnie tez nie , spr date ;]

@bluber nawet kid a jest be?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...