Skocz do zawartości

Street Fighter IV


Gość Kyo

Poziom trudności Trofeów  

39 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudno?ci Trofeów w Street Fighter IV?

    • Bardzo ?atwe
      2
    • ?atwe
      0
    • ?rednie
      3
    • Trudne
      13
    • Bardzo trudne
      21


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bez sticka jest ciężko online ;p w 90% przypadków nawet jak zrobisz parowanie wg skilla to i tak dostaniesz kolesia ze stickiem podszywającego się pod nooba ;p

 

Na dodatek kolega, z którym grywałem sprzedał konsolę więc już kompletnie nie mam z kim pograć dla frajdy i gra się kurzy na półce :/

Odnośnik do komentarza
Bez sticka jest ciężko online ;p w 90% przypadków nawet jak zrobisz parowanie wg skilla to i tak dostaniesz kolesia ze stickiem podszywającego się pod nooba ;p

 

Na dodatek kolega, z którym grywałem sprzedał konsolę więc już kompletnie nie mam z kim pograć dla frajdy i gra się kurzy na półce :/

 

Chętnie pogram online z kimś "normalnym", bo granie aby zobaczyć jak moja postać lata po ekranie mnie nie satysfakcjonuje. Jestem zupełnym noobem w tej grze a chętnie bym pograł dla zabawy.

 

BTW. TA gra to masakra, nie mam pojęcia jak w to grać, a o poziomie trofeów juz nie wspomne.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

problem w tym ze trofeum za ukonczenie trials na hard blokuje trzy inne (title master, icon master oraz challenge expert) co na ps3 wraz z platyna daje lacznie 23% koncowego wyniku - czyli jak nie zrobisz trials na hard to maksimum co mozna osiagnac to 77% (a na xbox360 - 850/1000 GP)

 

ale niezaleznie od powyzszego jest juz kilka osob ktorym udalo sie to osiagnac za co naleza sie im wyrazy uznania:-)

Odnośnik do komentarza

Nie wykrecaj sie ,ze potrzeba miec AS zeby dobrze grac ;-P

Moze i niektore kombinajce sa ciezkie do zrobienie ,ale i tak SF4 to gra upatologiczna gdzie ciosy sie o wiele latwiej robi niz bodajze w SF3.

Dobrze ,ze nie zabieralem sie za robienie platynki na powaznie bo jak by caly wysilek poszedl sie kochac wraz z Dead'em konsoli to by mnie ch.. strzelil i to mocno.

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza
Nie wykrecaj sie ,ze potrzeba miec AS zeby dobrze grac ;-P

Moze i niektore kombinajce sa ciezkie do zrobienie ,ale i tak SF4 to gra upatologiczna gdzie ciosy sie o wiele latwiej robi niz bodajze w SF3.

Dobrze ,ze nie zabieralem sie za robienie platynki na powaznie bo jak by caly wysilek poszedl sie kochac wraz z Dead'em konsoli to by mnie ch.. strzelil i to mocno.

 

wlasnie ostatnio probowalem zrzucic mojego save z sf4 na pendrie dla bezpieczenstwa (zeby nie robic od nowa jak cos odpukac sie stanie z dyskiem) a tu zong! - kopiowanie save z tej gry jest zablokowane...

Odnośnik do komentarza

Nawet jak zrobisz backup'a to chyba ch.. da bo moj znajomy zrobil , laser mu padl i kupil nowa konsole , chcial zgrac wszystko z backup'owego dysku na nowa konsole i save z SF4 nie chodzil ...

Przypomniala mi sie akcja z RE5 - wypuscili patch'a ktory daje mozliowsc zgrania save'a ,a dzien pozniej konsola mi padla ... przynajmniej save'a zgralem i nie bede musial sie bawic jeszcze raz z gra ^_^

Dobra , trzeba chyba skonczyc tego off'a ? ;)

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
BTW. TA gra to masakra, nie mam pojęcia jak w to grać, a o poziomie trofeów juz nie wspomne.

Tak. Coś o tym wiem. Już po 4 dniach wystawiłem SFIV na aukcji. Do tej gry trzeba mieć stalowe nerwy. Grałem we wcześniejsze wersje i oprócz super combo nic innego mi nie wychodziło. Czysta masherka. Po tak krótki czasie byłem już pewien, że nie nauczę się w to grać, więc odpuściłem.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Troche to zajeło ale wpadła 31.07 (pół roku od 1 kontaktu z grą :rolleyes: )

Hard Triale Viper I Gena pewnie będą jeszcze latami powracać do mnie w koszmarach :lol:

 

 

Stary jestem pod wielkim wrazeniem Twojej platyny , mi zostalo 7 hard triali.

 

Co dziwne niesamowicie mecze sie z nr5 El fuerte chociaz naczytalem sie w roznych faqach jak to zrobic.

 

Najwiecej wrazen daje mi nr5 kena, na przemian zlosc i smiech, zlosc wiadomo dlaczego ,a smiech , no coz 99% gry krecilem cwiartki w prawa strone i teraz nagle jak przyszlo zrobic mlynek w powietrzu i zakrecic cwiartke do tylu to tego nie potrafie. :o

 

Normalnie kompara mi opada jak sobie przypomne niektore trudne triale ktore zrobilem , a tu zwyklego mlynka nie moge zakrecic hehe. :D

Odnośnik do komentarza

W koncu wykrecilem nr 5 Kena uffff .

 

 

Zostalo mi tylko nr.5 Viper ktory wcale nie wydaje sie taki trudny, nr.5 Cammy i nr. 5 Gena na temat ktorego nie mam zdania bo nawet go nie probowalem.

 

 

 

 

 

Edit : Zrobilem Viper i musze stwierdzic ze nr 2 i 3 sprawily mi duzo wiecej klopotow niz nr 5 , na dzien dziesiejszy zostalo tylko nr.5 Cammy ktory wyglada na prosty i nr 5 Gena , a potem troche online-a i platynka w koncu moja.

Edytowane przez darkknight
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Daj pause i tam masz command list dla każdego fightera, albo w książeczce od gry.

 

 

 

 

EDIT: gra w to ktoś jeszcze (wersja SSFIV)? Chętnie bym poćwiczył trochę w Endless Battle, jakby co to dodawać do znajomych na PSN i pisać że chodzi o SSFIV.

 

 

Edytowane przez Jeez_PS
Odnośnik do komentarza

Panowie z Capcomu jak robili ta gre to ladnie byli nacpani. Ostatni boss w Arcade to jakas straszna pomylka ja rozumie ze ma byc ciezko ale bez przesady 60% jego attakow to sa sety od ktorych nie mozna uciec Ha ha.

Nasze ciosy mija przeciwnika to co ze widac ze dostal w ryja albo w noge cios przelatuje jak przez ducha to jeszcze przeboleje ale jak jestem w powietrzu nad tylna czescia glowy i typ bije reka do przodu i dostaje damege to az morda mi sie cieszy co za (pipi) zrobil Capcom:P Do tego gra czasami opoznia nasze ciosy na poczatku myslalem ze nie wciskam przycisku ale (pipi) to gra nam opoznia cios zeby dostac cios albo zeby nas zlapac najczesciej mozna to wylapac po przeskoczeniu przeciwnika. Cpu tez ma przewage w lapaniu ile razy nacisne przycisk to nie ja lapie tylko Cpu. No jeszcze mnie rozwala jak Cpu spada z gornego attaku ja na dole czekam az s(pipi)i.....spadnie i gdy tylko dotknie ziemi wciskam lapanie zamiast ja zlapac to mnie pedzio lapie. Wiem ze sie czepiam no ale jak widze takie (pipi):P

Odnośnik do komentarza

Panowie z Capcomu jak robili ta gre to ladnie byli nacpani. Ostatni boss w Arcade to jakas straszna pomylka ja rozumie ze ma byc ciezko ale bez przesady 60% jego attakow to sa sety od ktorych nie mozna uciec Ha ha.

Nasze ciosy mija przeciwnika to co ze widac ze dostal w ryja albo w noge cios przelatuje jak przez ducha to jeszcze przeboleje ale jak jestem w powietrzu nad tylna czescia glowy i typ bije reka do przodu i dostaje damege to az morda mi sie cieszy co za (pipi) zrobil Capcom:P Do tego gra czasami opoznia nasze ciosy na poczatku myslalem ze nie wciskam przycisku ale (pipi) to gra nam opoznia cios zeby dostac cios albo zeby nas zlapac najczesciej mozna to wylapac po przeskoczeniu przeciwnika. Cpu tez ma przewage w lapaniu ile razy nacisne przycisk to nie ja lapie tylko Cpu. No jeszcze mnie rozwala jak Cpu spada z gornego attaku ja na dole czekam az s(pipi)i.....spadnie i gdy tylko dotknie ziemi wciskam lapanie zamiast ja zlapac to mnie pedzio lapie. Wiem ze sie czepiam no ale jak widze takie (pipi):P

Bez urazy ale najwidoczniej nie znasz mechaniki gry. W SF4 da się uciec z normalnych rzutów poprzez wcisnięcie LP+LK. Jesli to ci nie wychodzi to musisz po prostu zbyt krótko siedziałes przy grze. CPU nie ma żadnej przewagi poza skryptowanymi akcjami (np. zbliżasz się do przeciwnika to czeka cię rzut albo srk). W grze nie ma też żadnych opóźnień, o których piszesz (niby w stosunku do xa wersja na ps3 ma jedno-klatkowego input laga ale nijak ma się on do opisywanego przez ciebie przykładu). Co się tyczy Setha, najwidoczniej nie grałes w inne gry Capcomu. Przy tym systemie gry jest to obecnie jeden z najprostszych bossów w historii SF, którego nawet na najwyzszym poziomie trudnosci da się wykapić akcjami Focus Attack i kontynuacja. Poćwicz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...