Skocz do zawartości

BTC II Tekken 5 DR Tournament Berlin/Germany May 2009


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 214
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Powodzenia wszystkim :) I czekam na jakiegoś sms-a z wynikami ;)

 

DONT FORGET:

REMOVE THE BATTERY OF YOUR SIXAXIS-CONTROLLER!!! TAKE YOUR CHARGECABLE WITH YOU, TO BE ABLE TO PLAY WITHOUT BATTERY!!!

 

You will only be registered, if your Pad is without Battery. Or you play with Stick/PS1/PS2! Than dont forget your converter!

Pamiętajcie o tym.

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza
Gość mevek
Powodzenia wszystkim :) I czekam na jakiegoś sms-a z wynikami ;)

 

DONT FORGET:

REMOVE THE BATTERY OF YOUR SIXAXIS-CONTROLLER!!! TAKE YOUR CHARGECABLE WITH YOU, TO BE ABLE TO PLAY WITHOUT BATTERY!!!

 

You will only be registered, if your Pad is without Battery. Or you play with Stick/PS1/PS2! Than dont forget your converter!

Pamiętajcie o tym.

wcale jej nie wyciągałem, tylko rozłączyłem. gdy bym to uczynił straciłbym komfort grania, gdyż shock3 byłby lżejszy!

do zobaczenia na miejscu :)

Odnośnik do komentarza

Brawa dla Buforów wciąż trzymają poziom ale widzę,że na Bode dalej nie znaleźli sposobu Julia ze swoim fajnym łokciem to zdecydowanie wymagający low/mid tier ehhh...(pewnie chłopaki mało co grali w tk od ostatniej potyczki z Bode).

 

Na początku myślałem,że Steve88 to jakiś średniak ,który for fun dołączył do TCT -po podesłaniu linków z walkami przez Szypera wiedziałem,że z tym gościem jest ''coś nie tak'' (mówię tu o walkach z Bode gdzie dosyć swobodnie i całkiem skutecznie sobie poczynał Stefkiem na Julię,a jak wiadomo grając z Julią trzeba uważać na liczne countery,potem walki z Soyongdori gdzie widać ewidentnie ,że odstaje poziomem od Koreańczyka jeden level może dwa,ale jak na europejski poziom to czołówa-ZA(pipi)ISTY Stevek-zastanawiałem się czy nawet nie lepszy od Matta,a tu widzę,że pracuje na tą pozycję.

 

Ryana nie było?

 

Widzę pojawił się nawet Robson z dalekich otchłani Wowa :D (przynajmniej na liście).

 

Boskon z Mashterem(a ten z gorączką i na antybiotykach) też powychodzili z grup mimo,że najmniej grają w tą grę ze wszystkich Polaków ,którzy tam pojechali :D

 

 

Odnośnik do komentarza

Ryan w DE poślizgnął się na makaronie - najpierw przegrał z DevilKazuyą a potem z HarrymPotterem.

 

 

@Pychu

Nie powiedziałem, że są fajni. Nie chcę tylko tak jak Ty odrzucać scenariuszy. Wszyscy wrócą to będziemy wiedzieli kto z kim grał i ile przegrał/wygrał.

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...