Skocz do zawartości

BTC II Tekken 5 DR Tournament Berlin/Germany May 2009


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 214
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ryan był, ale dość szybko odpadł z DE - a szkoda, widać było, że to nie jest jego dzień. Polacy naprawdę dali radę - wychodząc w całości z grup, a potem zajmując wysokie miejsca w turnieju. Miejscówka, w której odbywał się turniej była naprawdę zacna, a sam turniej poziomem organizacji odstawał od polskich standardów - mam na myśli rozmach imprezy, liczbę stanowisk i przede wszystkim czytelną dla każdego rozpiskę DE.

 

A co do Alika - przed każdym turniejem zakazujemy mu spać przez 30 godzin - dopiero wtedy budzi się w nim bestia. To co się działo od ok. godziny 2.00 przechodziło ludzkie pojęcie - szacun stary.

Odnośnik do komentarza

No najs się Alik spisał, bardzo się cieszę. Aż samemu żałuje, że odpuściłem treningi przed turniejem. Byłem pewien, że dostanę bęcki od jakiegoś Włocha raz, dwa więc nie ma na co liczyć. Okazuje się jednak, że nie są oni od nas dużo lepsi, co ładnie pokazał właśnie Albert, grając klasycznie, jak umie, bez kombinowania. Na następny raz postaram się lepiej przygotować :)

Turniej fajny, ale oczywiście zaczął się bardzo późno, przez co to, że nie spaliśmy ostatniej nocy, bardzo się odbiło na naszej stronie fizycznej i ciężko było się skupić w dalszej fazie turnieju, gdy pojedynki były o 1-2 w nocy.. Też ciekawe jakim cudem spotkał się Ryan z Dvlkazem na początku DE a potem szybko trafił jeszcze na Harrego Pottera, ale co tam :D Gracze, którzy zrobili na mnie największe wrażenie to Ryan Hart, Steve88, Potter i Devil. Najlepsi wg mnie gracze turnieju :) Ale drabinka była jaka była i Bode mając może 1-2 dość wymagające pojedynki jest w finale WB :)

PS. Di, mam dla Ciebie tą książkę, potem się dogadamy, idę spać, pozdro 4 all!

Odnośnik do komentarza

Miałem nadzieje na troche inne podium, ale i tak gratulacje :) Julka jak widać nadal nie do ugryzienia, chociaż zobaczymy na walkach (no bo jeśli walki kończyły sie "na żyletach" to jednak coś sie poprawiło). Wkurza mnie jedynie widok takiego jana na pierwszym miejscu -_-

Alik - respekt, nie wiem jak w tak krótkim czasie można sie aż tak polepszyć. Widocznie z Szyperka dobry nauczyciel jest ;p

 

Matt nie walczył z Ryanem w DE? Chciałem zobaczyć ten rewanż zapowiadany przez Ryana ;/

Odnośnik do komentarza
Ryan był, ale dość szybko odpadł z DE - a szkoda, widać było, że to nie jest jego dzień. Polacy naprawdę dali radę - wychodząc w całości z grup, a potem zajmując wysokie miejsca w turnieju. Miejscówka, w której odbywał się turniej była naprawdę zacna, a sam turniej poziomem organizacji odstawał od polskich standardów - mam na myśli rozmach imprezy, liczbę stanowisk i przede wszystkim czytelną dla każdego rozpiskę DE.

 

A co do Alika - przed każdym turniejem zakazujemy mu spać przez 30 godzin - dopiero wtedy budzi się w nim bestia. To co się działo od ok. godziny 2.00 przechodziło ludzkie pojęcie - szacun stary.

 

Nie wszyscy Polacy wyzli z grup (Mashter). Wiecej napisze jak wroce do domu, teraz bawimy sie przy bilardzie i ginie z tonikiem ;)

Odnośnik do komentarza

Dzięki wszystkim za gratzy! Steve88, udowodnił że w pełni zasługuje na miejsce w TcT :shifty: Gratulacje oraz kondolencje dla Devila i Mata . Jestem pewien że Devil, byś to wygrał gdybyś nie s.pierdalał wszystkiego. Turniej za(pipi)isty gdyby nie to że 30 - 40 godz nie spałem, a po 40 godz możecie mi wierzyć że c(pipi) się gra nie rwie się z rzutów NIC!.Przetrwać pomagało mi jedynie 3 litry energy oraz 15 kaw nie grałem a cały się trzęsłem. Pozdro dla wszystkich co byli z PL i oczywiście THX za wsparcie z teamu, oraz dla Devila za podpowiedzi :yes: super że udało mi się poznać dwie bardzo dziwne i robiące za(pipi)isty klimat osoby, a mianowicie Mashter i Boskon pozdro. Osobiście stwierdziłem, że przeżucam się na stica ponieważ movment mój jest ultra żałosny. A najbardzie podobała mi się akcja jak Ryan przyszedł się zapytać czy zagramy lol :] Do zobaczenia na nSports!!!

Edytowane przez alik
Odnośnik do komentarza

Od pogody po darmowe napoje na turnieju wszystko bylo swietne mimo ze turniej rozpaczal sie z lekkim opoznieniem.Juz na samym poczatku po paru sparingach w ktorych nie bylo widac starego mnie zaczalem analize co robie nie tak.Na szczescie zrozumialem w sama pore przed najwazniejszymi walkami w DE miedzy innymi w walce z jakas lili z ktora meczylem sie niesamowicie.Drabinka natomiast wylosowala sie kosmicznie.Do gory byli : harry ryan rikimaru sora devilkazuya ja steve88 Devil na dole zas bode i quentin... Kolejne moje walki w DE:

 

-Malekhit-po zeszloroczym wyrownanym pojedynku liczylem sie z tym ze nie bedzie latwo lecz ku mojemu zdziwieniu malekhit sie zbyt zestresowal.Do tego uparl sie ze aska ktora wygral ostatni turniej w belgi pokona mi steva wiec szybko stracil 2 walki.W ostatniej wrocil do paula ktorym pozniej gral reszte turnieju i juz bylo za pozno. 3:0 dla mnie

 

Rikimaru-wloska xiajka ktora mogla spawic niespodzianke w turnieju.Zaczalem od mocnego uderzenia 2:0 niestety myslac ze xiajka robiac bledy chce je zmienic ja zmienilem lekko styl gry oczekujac na to co zrobi pomylilem sie i riki wrocil na 2:2.W finalowej walce po podpowiedzi mashtera/boskona na to ze ten trzyma pada jak sway rzucilem go na 2 rece i tak jak zakladalismy nie trafial w dokladnie w przyciski w nerwach przez co po chwili prowadzilem 2:0 w rundach.Wrocil w trzeciej ale czwarta runda i zyletka nalezaly do mnie zakonczajac walke d+2,1f+3,D/B d+1 zabijajac dol panczem ;] Tak w ogole w pierwszych dwoch walkach przeze mnie wygranych riki staral sie mnie zarzucac niestety nie wiedzial ze ja troche umiem sie wyrywac z rzutow hehe juz chce policzyc % skutecznosci w wyrywaniu sie ^^

 

Sora-beak,wielka niespodzianka,pokonal harego i devilkazuye(3:0!).Prawdopodbnie stres mu tez sie udzielil i dostal szybkie 3:0.

 

Devil-gdy koles wybral marduka myslalem ze pojdzie mi szybko niestety sie pomylilem... dostalem stevem,kazuya i nawet xiajka!takiego sparing partnera miec na codzien to tylko sobie pomarzyc,ciekawe skad on jest nie wygladal na azjate?

 

Steve88-walka z nim to nauczka zeby nie starac sie wplatywac w gierki zaczete przez drugiego gracza ;/ chcialem trafic w zgadywanki na poczatku rundy za wszelka cene przez co tracilem 70% a gdy sam trafilem raz czy dwa tempo na zrobienie bylo zupelnie inne niz zakladalem.Ogolnie super koles a jego steve ulozony jak zaden inny az za bardzo co postaram sie wykorzystac nast razem ;] a jako ze bedzie wpadal do polski to wreszcie podniesiemy z dvl sobie poziom wyzej.

 

Troche do graczy bo kazdy lubi zawsze to poczytac najbardziej po turnieju wiec jedziemy:

 

Devil-Dobrze ze to ost turniej w Berlinie w dr,marduk po wy(pipi)anych kombekach moze przejsc na zasluzona emeryture,czemu nie rzucales standardowymi,chyba zostawiales z 70-80% areny na atak przeciwinikowi (pipi)aaa

 

Mashter/Boskon-fajnie ze grales na padzie cwiczac na bradzie..:D i tak warto bylo przyjechac/przez Ty musisz jezdzic czesciej na turnieje,wiesz gdzie jest kolejny wpadaj ;] nie (pipi) ze nie bylo warto

 

Alik-ogolnie niszczylo mnie Twoje gadanie przed walka "nie graj ostro itd" w oczach miales 3 porzadany winsy a tego sie (pipi)a nie ukryje :D

 

Dla wszystkich rodakow ktorzy sie pojawili wielkie pzdr.Wracamy na tron europejski marzy mi sie zeby na roznych turniejach bylo mowione "on jest z polski ...to juz po turnieju..." ;] A i bym zapomnial dla wszystkich od Matta b+1 na kontrze na srodku mapy na pozdrowienie :D

 

 

zacytuje Matta (czy tam Devila, nie pamietam, w du.pie mam):

 

Bode to najlepsza Julia w Europie (...) gdy nastepnym razem sie spotkamy w turnieju bedziemy wiedzieli co robić.

 

ja niestety nie gralem z bode a to ja glownie sie na niego nastawialem,obejrzysz/obejrzycie walki jakie Dvl robil akcje zeby cos wyciagnac z trudnego meczapu dla marduka to zrozumiecie

 

Włosi chyba naprawde teraz są najlepsi w Europie... niestety. :nerd:

A my drudzy, bo... aktualizacja wyników!

 

 

EDIT: Devil przegrał 2-krotnie z Bode, ale wygrał ze Stevem.

Dvl przegral w finale drabinki wygranej z bode a w finale drabinki przegranych ze stevem,obie po 5:3 ;/

 

1 miejsce dla TcT :D

to nie wymaga komentarza

 

Wszyscy zaczynamy zywic sie wylacznie spagetthi :P

Alik - szacun za 5 miejsce birac pod uwage twoje braki w.....sam juz wiesz w czym.

Chyba sie za Ciebie dzieciaku zabiore bo masz zadatki by schrupac Bufory

smieszne to troche ze wszystko co bedzie wygrywac steve bedziecie przypisywac sobie tct,

 

Aż samemu żałuje, że odpuściłem treningi przed turniejem. Byłem pewien, że dostanę bęcki od jakiegoś Włocha raz, dwa więc nie ma na co liczyć. Okazuje się jednak, że nie są oni od nas dużo lepsi, co ładnie pokazał właśnie Albert, grając klasycznie, jak umie, bez kombinowania. Na następny raz postaram się lepiej przygotować :)

 

Ale drabinka była jaka była i Bode mając może 1-2 dość wymagające pojedynki jest w finale WB :)

faktycznie troche glupio przegrac przez to ze mishimami ktorymi miales szanse wygrac(np quentin)umiesz grac tylko po prawej stronie a po lewej to juz slaby feng

 

Matt nie walczył z Ryanem w DE? Chciałem zobaczyć ten rewanż zapowiadany przez Ryana ;/

tez chcialem z ryanem zagrac,nie byl w formie przez 2d wiec mozliwe ze znowu bym wygral,chociaz takie zakladanie to nie zawsze sie sprawdza

 

no no gratulacje szczególne dla Devila Matta Nevana i Alika. :) Mam tylko nadzieje, że jedziecie do Czech i się zmierzymy :) Tak poza tym jak ktoś ma jakieś zdjęcia to niech wrzuci i poda linka i się pochwali :D

do czech nie jedziemy

Edytowane przez Matt-JF
Odnośnik do komentarza

ja byłem pewien że mnie zjedziesz do zera, dlatego prosiłem Cię o litość :sweat: później byłem pewien że wygram z Tobą. haha LOL wychodzi na to że medium nie zostanę :o dobrze chociaż że plansze ze sciankami się trafiały bo byś mnie roz(pipi)ał na sam movment

Edytowane przez alik
Odnośnik do komentarza

Mogłem pożyczyć od Mashtera w sumie sticka, bo na nim bym chociaż porobił wymianki i EWGF (lepsze to niż Feng po tej lewej). Ale z tym kolesiem przegrałem, bo już śpiący byłem w pizdu. Zresztą każdy z Poznaniaków. Alik zagrałby może nawet jeszcze lepiej :)

Edytowane przez szyper
Odnośnik do komentarza

Ryan mial podobnie jak Ty raz myslal ze wygra raz ze przegra a gdy juz zwyciestwo bylo na wyciagniecie reki zjadl 4hellswepy.Wazne zeby jak devilkazuya znalesc co w tych walkach ktos robi najslabiej-nie wyrywales sie wiec :whistling:

 

Korean sam nie zagra a jak mowisz ze masz kiepskiego sticka to juz od poczatku trzeba bylo na nim nie grac.I pamietajcie kulki japonskie>gruszki koreanskie :imprezka:

 

Ojciec porobil troche zdjec wiec postaram sie niedlugo wrzucic.Zapomnialbym mu podziekowac.Dzieki ! ;] ale i tak nie dales rady dojechac i zasnales gdzies na autostradzie w polsce :P

Edytowane przez Matt-JF
Odnośnik do komentarza

Nie, że kiepskiego. W sume z japońców najlepszy dla mnie (taki shit a jednak). Ale tylko na koreańcu umiem coś po lewej, bo jest to po prostu łatwe a nie miałem czasu ćwiczyć dużo :P

Właśnie nie widziałem walki Ryana z DvlKazem. Nie wiem jak P Son przegrał. Przecież to inny poziom. Jedyne co, to mógł faktycznie po prostu nie zgadnąć, a tak można przegrać z każdym. Szkoda, że przegrał z Potterem. Za dużo Hella robił, a ten Harry Potter kuca ciągle, obojętnie ile ma klatek straty. Chyba nie grał z nim pierwszy raz, a jednak mało wymieniał medów :/ Ryan grał świetnie, Devil zresztą widział na sparach. Wielka szkoda.

 

1) Steve88

2) Bode

3) Devil

4) Matt

5-6) Alik-Quentin

7-8) Rikimaru- Nevan

 

Edytowane przez szyper
Odnośnik do komentarza

Polacy przed turniejem

berlin24052009btcii001.th.jpg

 

Grajace laseczki ;]

berlin24052009btcii004.th.jpg

 

Rozgrzewka polaków

berlin24052009btcii010.th.jpg

 

Bufory rozpracowywują Ryana :D

berlin24052009btcii017.th.jpg

 

Bufory szybka analiza sytuacji :D

berlin24052009btcii023.th.jpg

 

Przyłapani :D :D

berlin24052009btcii026.th.jpg

 

Alik&Devil w pozie tryumfalnej bo wiedzą że spotkaja sie w pon :D Bsokon i Rafimaru podziwiaja to co wyczyniaja Ryan z Mashterem :P

berlin24052009btcii027.th.jpg

 

Widok z góry,turniej trwa w najlepsze

berlin24052009btcii031.th.jpg

 

Jeden z naszych rodaków który źle trzyma sticka :D

berlin24052009btcii032.th.jpg

 

Jeden ze smaczków każdego większego turnieju-gorączkowa analiza przez wszystkich DE-cięzko się wtedy dostac

berlin24052009btcii033.th.jpg

Edytowane przez Matt-JF
Odnośnik do komentarza

Tylko polacy ogladajacy walke Matta i Devila :(

berlin24052009btcii037.th.jpg

 

Mashter zainteresowany walka :D

berlin24052009btcii039.th.jpg

 

Drabinka DE

berlin24052009btcii040.th.jpg

 

Matt otrzymał dyplom,Devil w tle,Erdalista ładnie się uśmiecha ,Steve88 nie przygotowal miny pod zdjecie :P

berlin24052009btcii042.th.jpg

 

Teraz Devil otrzymal dyplom,Matt sie drapie,Reflex klaszcze w tle,Steve szykuje sie po odbior nagrody

berlin24052009btcii043.th.jpg

 

Bode z dyplomem,Matt sie cieszy z ''batona" a Dvl ma to w d.. ;]

berlin24052009btcii044.th.jpg

 

Steve88 z dyplomem,Matt sie cieszy z byle czego tak jak Erda :P obok Devil i Bode przyjaciele od patrzenia sobie na kontrolery :D

berlin24052009btcii045.th.jpg

 

Best of the best

berlin24052009btcii046.th.jpg

 

Best of the best with Erda,Pasha w tle swieci oczami :D

berlin24052009btcii047.th.jpg

 

Sry za double posta ale inaczej sie foty nie miescily,fajniej to wyglada ;] Zaraz wrzuce walke Devila z Bode jak Dvl powraca CALA energia

 

Sry za koslawe nagrywanie ale zmeczenie wzielo gore ale comeback byl ;] NIe moge wejsc na gg a ksiazki zaraz wysle :) Edytowane przez Matt-JF
Odnośnik do komentarza

Dobra. Nikt się nie pytał kto na jakiej gruszce grać, czy jakimi kulkami się bawić :-)

 

 

 

Ogólnie to gratulacje Panowie :-) Nevan no wiedziałem wiedziałem, można było na to liczyć :-) A co się stało z chłopakami z Łódzkiego... na kim się roztrzaskali... kogo rozjebali ??

Edytowane przez MTC
Odnośnik do komentarza

Mój występ w turnieju zaliczam do bardzo nieudanych, ale czego mogłam się spodziewać nie grając w ogóle w Tekkena... Moje resztki manuala zardzewiały. Muszę częściej chodzić na granie. :)

 

Alik, normalnie genialnie. :) Bardzo podobała mi się Twoja gra, fajne come back'i, dużo intuicji i myślenia.

 

Steve88 - super movement i ekstra wyrywanie z rzutów. W ogóle Włosi są w tym dobrzy. Hmm... ciekawy jest styl europejski. W Europie ludzie się nie schylają (za wyjątkiem Harrego Pottera... potem ułożyliśmy nawet powiedzonko: "schylać się jak Harry Potter" :P), tylko rwą rzuty. Ciekawa jestem jak by to wyglądało na dalekim wschodzie. Czy tam czasami chybiony rzut nie kosztuje wybitki z WS?

 

Rikimaru - rzeczywiście super Xiajka. Miałam małe preludium tego, co potrafi Xiaoyu w czasie sparów TcT (Wacho). Gdy się ją dobrze prowadzi, jest prawie nie do trafienia.

 

Devil - za bardzo pesymistycznie podchodziłeś do walki z Bode. Musicie z Mattem kupić sobie dobre stick'i, bo zmiana sprzętu w czasie rozgrywki to nie najlepszy pomysł.

 

Matt - w Twojej walce versus Steve88 to Ty miałeś kapić. :D On nic innego nie robił tylko na Twój unik->wybitka reagował swoim unikiem->wybitka. A gdyby role się odwróciły...

 

Velurian, Krakers - bratobójcze walki... :( ale na żyletkach. "Żyleta roku" była w walce z Krakersem. :D

 

 

Odnośnik do komentarza

Juz na sparingach wlasnie stal i kontrowal mnie steve ale myslalem ze teraz zrobie to odpowiednio szybko ze zdaze..i to co robilem na poczatku.Same minusy...jedyny plus to wiem jak teraz grac no i to ze on ma steva bez 4,f+4 dlatego byl zaskoczeniem ;) Juz nie moge sie doczekac nast turniejowego pojedynku.Jeden z takich graczy z ktorym chce sie grac ciagle.

 

Fastlegs na ost turnieju byla za bode tym razem za stevem,mysle ze ona jest za tym kto wygrywa albo to przypadek :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...