Skocz do zawartości

BTC II Tekken 5 DR Tournament Berlin/Germany May 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, turniej zbliża się wielkimi krokami, czas chyba już dogadać jakieś konkrety! Sam jestem w głębokiej d***e jeśli chodzi o pomysł jak się dostać do tego Berlina, ale może jakiś dobry forumowicz mógłby podać kilka rzetelnych informacji odnośnie możliwych opcji? Te pociągi, o których piszecie - wiadomo ile to będzie kosztować(normalna taryfa)? Oczywiście chodzi o jak najtańszą formę podróży, bo jakbym miał to siano to bym się tam wybrał samolotem. :P Oprócz kolei, inną najbardziej prawdopodobną możliwością jest wyprawa autem - nie wiem jak się na to zapatrują chłopaki z Łodzi(dziś z nimi pogadam), ale zakładam różne sytuacje i zawczasu lepiej przygotować plan B. :D Zapytuję więc - czy wybiera się ktoś samochodem i miałby miejscówkę dla jednej osoby z małym bagażem? Składka na wachę, przy pełnym komplecie w aucie to chyba najlepsza i najtańsza opcja? No i na koniec - nie wiem czy w ogóle taki patent istnieje, ale skoro jedzie nas tyle osób, to może by wynająć jakiś autobus, rzygnąć kierowcy za nocleg na miejscu i wybrać się pełnym składem? Trudno mi powiedzieć czy będzie taniej i lepiej, ale na pewno raźniej! :P

 

Burza mózgów, panowie! Co byśmy się nie obudzili z ręką w przysłowiowym nocniku...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 214
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gubu mi mówił, że najtaniej jest dojechać do Frankfurtu, a potem tam kupić grupowy bilet (na 5 osób) do Berlina.

 

No chyba, że ktoś mnie przewiezie autem :P

 

Z tego co się orientuje i z tego co gadałem z koleżanką to można kupić grupowy bilet

w Frankfurcie nad Odrą do Berlina ( 5 osób musi być w grupie ) i kosztuje on jakieś 25 euro czyli po

5 Euro na twarz - można w automacie na stacji lub w okienku, automat wychodzi taniej ponoć - tak kumpela mówiła

Z Poznania pociąg do Frankfurtu jest w sobotę o 10:45 osobówka wiec koszt na Frankfurtu już nie pamiętam max 16 zł ulgowy a cały 25 czy coś takiego

bo tam jakaś dopłata za Rzepinem w Słubicach jest za te 3-5 km od Słubic dokładnie jak kupić bilet itd. i dokładne ceny napisze jak

się z kumpela spotkam bo w sumie w sobotę ona jedzie do Berlina w taki sposób wiec za tydzień będę wiedział dokładnie co i jak

Pozdro :P TEJ

Odnośnik do komentarza

Neven sent me a request into hostels and hotels in Berlin,

 

I think everyone knows by now I will be at the generator hostel Berlin and it's very cheap from 7 euros a night for a dorm.

 

I decided to find more tho incase my style is not your style ( no one is the same )

 

basically go on google map and type in hostels or hotels in landsberger allee, berlin germany.

 

the hostel I'm at is in the same area.

 

Ok hope this is help for everyone.

 

 

Odnośnik do komentarza

Zdecydowaliśmy się na nocleg w Generatorze. Całość zamyka się w 100pln za trzy noclegi. Czyli całkiem do rzeczy.

 

Z tego co się orientuję to miejsca pomiędzy 22 a 24 maja kończą się w szybkim tempie (udało mi się zarezerwować ostatnie 6 miejsc w pokoju 8 osobowym). Tak że kto pierwszy ten...

 

Czy ktoś jeszcze się tam zatrzymuje?

Odnośnik do komentarza

EDIT: Dobra, na razie wstrzymuje się z tym odwoływaniem tym bardziej że nie zedytowano jeszcze listy uczestników. Poczekam na informacje od Gubu, odnośnie tańszej opcji na podróż do Berlina. A chłopaki z Poznania jak się wybierają na turniej? Rzućcie jakiś pomysł!

 

Elo elo!

Edytowane przez tokis
Odnośnik do komentarza
Ja już pisałem żeby się ogarnąć i wcześniej siano odłożyć zaplanować przejazdy - a nie na ostatnią chwilę.Widać miałem rację...Ja nie zmieniam zdania i jade.

 

Odezwij się Junior do mnie w sprawie tych ojro.

 

[edit]

 

Właśnie kupiłem bilet na pociąg, 169zł w promocji (bilet w obie strony). Wszystkim zainteresowanym doradzam pośpiech bo bilety mogą się szybko skończyć, podobnie jak miejsca w hostelu...

 

Naprawdę jestem bardzo ciekaw ilu naszych rodaków wybierze się na ten turniej. Kroiła się wielka Tekkenowa eskapada, jednak wszystko wyglądało pięknie tylko i wyłącznie na liście zawodników parę miesięcy temu.

Edytowane przez Nevan
Odnośnik do komentarza
Someone know where in berlin we can bungee jump ??

 

Ha, pomysł niezły. Berlin jest dosyć ciekawy architektonicznie, wiec co powiesz na parkour?

 

Hyh.Świetny pomysł.No to jako dodatkowy bagaż pakuję dresiki ^^ A może znajdzie się miejscóffka do zorbingu?

 

May be someone know where is zorbing point in berlin?

Edytowane przez Keii
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...