Skocz do zawartości

BTC II Tekken 5 DR Tournament Berlin/Germany May 2009


Rekomendowane odpowiedzi

I tak największego skilla ma Devil. To co on musiał narobić w niektórych momentach tym Mardukiem, to ja w to nie wierzyłem. Każdą rundę, który ugrał z Bode, robił to jakimiś niesamowitymi zagraniami. Czekam na te walki na YouTube. Steve88 po prostu wyrywał temu Bode'mu rzuty i to wystarczy na Mistrza Bode.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 214
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

I tak największego skilla ma Devil. To co on musiał narobić w niektórych momentach tym Mardukiem, to ja w to nie wierzyłem. Każdą rundę, który ugrał z Bode, robił to jakimiś niesamowitymi zagraniami. Czekam na te walki na YouTube. Steve88 po prostu wyrywał temu Bode'mu rzuty i to wystarczy na Mistrza Bode.

 

Jako jedyny wygrał ze Stefanno88 to o czymś świadczy.Czytając opis Dvl na gg to chyba coś się zraził do Marduka :P

 

 

 

@ Tenshi: Europejczycy wzięli przykład z graczy koreańskich ze stylu gry''nie kucać tylko rwać się z rzutów'' dziwne,że o tym piszesz tak samo jak to,że niby na dalekim wschodzie schylają się pod rzutami i karzą wsem-nie da rady kucać na refleks pod 13 klatkowymi rzutami.

Odnośnik do komentarza

Już mi Alessandro zdradził tajemnicę. Wyrywajmy z Julią a będziemy z każdą inną postacią, ponieważ ma ona najtrudniejsze rzuty do wyrywki (of coz oprócz Kinga:) ). Za jakiś czas może zacznę ćwiczyć, ale ciężko się za to zabrać bo to strasznie nudne i nie wiem czy nie wolę być noobem niż to robić.

A co do tego, czy Azjaci schylają rzuty... No wiadomo, że nie. To jest po prostu jedyna rzecz, którą możemy robić na ich poziomie, ponieważ nie dzieli nas ilość graczy w danym regionie :)

Edytowane przez szyper
Odnośnik do komentarza
Dobra. Nikt się nie pytał kto na jakiej gruszce grać, czy jakimi kulkami się bawić :-)

 

 

 

Ogólnie to gratulacje Panowie :-) Nevan no wiedziałem wiedziałem, można było na to liczyć :-) A co się stało z chłopakami z Łódzkiego... na kim się roztrzaskali... kogo rozjebali ??

ogólnie jak zobaczyłem swoją grupe to byłem pewien że nie wyjede:

Velurian,Bode(it),Mashter,SabreDabre,ARESone,Wogus(Kor-uczy typa gra steavem sam Nin podobno i jest w teamie jego-tak mówil Devil i nie wróżył mi zwycięstwa)

 

Vel vs Bode(0-2)

Vel vs SabreDabre(1-2)...na żyletach

Vel vs ARESone(2-1)

Vel vs Mashter(2-0)

vel vs Wogus(2-0)

Wyszedłem z 2giego miejsca po bode

 

Od teraz nie zobaczycie mnie grającego na padzie, to był ostatni tur na nim, ide pogra troche z chlopakami z opola bo jeszcze u nich siedzimy, całe TLT powychodziło z grup a mi sie trafiali ciężcy rywale,

grałem z Ryanem freeplaye kaz vs kaz -ryan to totalmy żeznik(2-6)

Edytowane przez VeluriaN
Odnośnik do komentarza

Dobrze maleńka pojechałaś ^^ ale pamiętaj że Edłardo nadal nie został odnaleziony xD

Ogólnie tur był zapipiasty.Pełno luda , niekończące się spary i prawie cała Polska wyszła z grup.

Wielkie gratzy dla buforów , alika , qubu i nevana (hey guys this is Nevan!!! xD).

 

#Krakers - dzięki za wspólne rozmowy na fajeczce i kibicowanie.

#Nevan - nie ma to jak od pobudki na kacu po połowę turnieju popijać z tobą rozrobiony soczek - dzięki za porady do Panny Anny ^^.

#Bart - Gin & Tonik + Limonka i 4 kilo lodu - bez ciebie by tego nie było xD no i będzie trza powtórzyć MGS'a (Praga???).

#Gajda - nie bój nic , wytrzymasz ten brak alkoholu.Gratzy za za(pipi)iste walki.

#Szyper - Dobre jazdy były z tymi Kelnerami od nas z grupy - thx za podpowiedzi.

#G/Qubu - pyszczysz!? Musimy trochę razem pograć.

#Podium w wersji PL - napsuliście innym krwi i pokazaliście że umiemy walić Niemca w hełm , a i nie tylko bo Włochów i resztę starego kontynentu.Następnym razem będzie lepiej.

#Fastlegs - For the room xD

 

Tur w naszym (TLT + opole i wrocek) jak zawsze był ostro zakrapiany czego Gajda znieść nie mógł i uciekał od nas i w samotności popijał 0.75 maślanki.

Mam nadzieję że na kolejnym tournamencie zagranicznym też pokażemy na co nas stać.

 

Ja miałem dość sporego farta.W grupie najcięższym przeciwnikiem był Szyper.Wyszedłem z 2giego miejsca i rozbiłem się o jakiegoś Fenga.Pozniej w LooserBracket zbiłem jakąś niedoszłą annę i dostałem w(pipi) od Refleksa xD.Nie ma to jak Fart.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza

Impreza była mega kozak. Nie sposób wszystkiego streścić (bo i nie nadaje się to w większości do opowiedzenia), ale... Zaczęło się niewinnie (kibel w pociągu, konduktor, rozlewanie wódy po wszystkim co nie (pipi)ło na drzewo...are you gay punk?), po coraz cięższe akcje jak lokalizowanie Azjatek po całym Berlinie (Chiński gej rula!), szukanie Edułardo przez siedem pięter hostelu i masę innych akcji których w pełni nie pamiętam. Reszty nie będę opowiadał bo się wstydzę ^_^

 

Jeśli chodzi o sam turniej, to chyba każdy zainteresowany już się dowiedział odnośnie wyników. Nie poszło źle, nie mogło pójść też lepiej (do losers bracket strącił mnie Steve88 a w późniejszej fazie też z niego wyeliminował). Myślę, że gdybym we wczesnym etapie 'marszu dołem' nie spotkał się z Gajdą ten turniej mógłby wyglądać nieco inaczej. Tak na marginesie, to wrzuciłem sobie włoskie i niemieckie forum w babelfish i ludzie odżegnują mnie tam od czci i wiary.

 

@Gajda, Bart, Velur, Junior, Gomez - było przeza(pipi)iście i mam nadzieję, że zobaczymy się wszyscy w tym składzie w Pradze.

 

@Fastlegs - thanks a many for helping us out with ur spare bed. And you did well in the tournament too!

Odnośnik do komentarza

ema, szukam kogos kto mi sciagnie,zalatwi,pochyta ... gałke do sticka ,z japoni rzecz jasna..pokrywam wszelkie koszty i doplacam niezła sumke za fatyge (normalne:). Dlaczego pisze tu ?..bo pisze wszedzie gdzie sie da, bo potrzebuje tej gałki na juz:P

Dlaczego? bo moja umarła:/...sam niepotrafie załatwic bo niemam kontaktow i glowy do wiz i tego typu spraw...gg:13490524

 

Odnośnik do komentarza

Stick jest idealny.Najlepszy moim zdaniem jaki wyszedl od czasu NAMCO.Maly minus jest taki ze trzeba sie przyzwyczaic do odskakujacej galki ale duza ilosc treningow itd itd.Na turnieju raz mi tylko podskoczyla co pamietam z alikiem jest na walce U/F N 2.Caly turniej gralem,Dvl dopiero na ost walki z Bode.Niedlugo bedzie mozna znowu je zakupic wiec nie tracic okazji!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...