Skocz do zawartości

Bezprzewodowy pad, piszczące analogi.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja grałem już na 3 padach i z żadnym nie miałem problemów. Mam pada sprzed 1.5 roku i jest git majonez. Mam pada sprzed 6 miechów też wszystko w porządku. Może za bardzo katujecie swoje pady ;) albo jakaś wadliwa seria czy coś. Mi piski nie przeszkadzają, jednak w moim wypadku nie występuja

Odnośnik do komentarza
Bumpnę. Jest jakiś sposób aby trigger nie skrzypiał? Jakieś nastawienie lub posmarowanie?

I czy komuś jeszcze ściera się przycisk od wymowania baterii(ten koło naklejki, trzeba go nacisnąć żeby wyjąć pojemnik z bateriamii). Zrozumiałbym, gdybym często go naciskał, ale robię to ok. raz na tydzień...

 

Anyone?

Odnośnik do komentarza

Hej,

 

Mi piszczał analog z pada, który kupiłem w zestawie z GoW2 - wymieniłem cały zestaw. Nowy pad też piszczał, tyle że drugim analogiem. Poszedłem i pan dał mi nowego pada takiego z tych sprzedawanych solo i teraz już wszystko jest ok. Akcja działa się w Empiku. Doszedłem do wniosku, że może do zestawów z grami dają pady ze zwrotów (tzw. refubrished) i trochę niedomagają ;) Piszczeć nie powinno i jak widać można wymieniać do skutku.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

bo wlasnie allegro z tego slynie i kazdy o tym juz sie przekonal co zostal oszukany, glownie przekonac sie mozna ze gdy zostanie sie oszukanym to zerowe wsparcie od allegro, jeszcze odnosi sie wrazenie ze chronia oszusta bo np. kolo ma duzo licytacji i placi prowizje wiec im to nie na reke zeby np. konto mu zawieszac, a widzac ze ktos ma np 200 negow o oszuswach a konto dalej aktywne to po prostu smiech...

masz zlom, nie wyrzucaj, na allegro kupia :)

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
masz zlom, nie wyrzucaj, na allegro kupia :)

Dokładnie. Kiedyś kupiłem grę. Używana według kolesia w pełni sprawna itd. Opis pełna profeska a jak gra przyjechała to się okazało, że trzpień (to kółko wewnętrzne za które napęd trzyma płytkę) jest cały popękany i jeszcze jkilka razy się pkręci w napędzie to pęknie i go uszkodzi (co oczywiście by mnie spotkało). Dzwonie do gościa, wyjąsniam mu sprawę to najpierw przez 10 minut udawał, że nic nie wie o żadnym uszkodzeniu trzpienia a jak juz zmienił stanowisko to zarzekał się, że takie uszkodzenie niczym nie grozi. Zgadnij co powiedział na końcu tej dyskusji. "niech sobie pan zatrzyma ta płytkę, ja oddam sianko i zapomnijmy o całej sprawie. Normalnie jakby Allegro było wirtulanym śmietnikiem a kupujący jakimiś je.banymi bezdomnymi grzebiącymi po śmietnikach i przygarniającymi odpady. Takie czasy, ja osobiście jestem coraz bardziej cięty na tych debili żyjących z aukcji. Mój ostatni zakup przyszedł do mnie po 20! dniach od zaksięgowania wpłaty przez bank sprzedawcy. I oczywiście moją winą było to, że nie sprawdziełm komentarzy. Okazało się, że ma ponad 100 neutrali i negatywów. GDy złożyłęm skargę do Allegro to otrzymałem przeprosiny i radę aby na przyszłośc sprawdzać komentarze osoby od której się kupuje. Chore.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

czy to by bylo poza allegro czy w allegro to jedna pilka

jak ktos oszust z powolania to mu nic nei zrobisz nawet przez allegro, on bedzie twierdzil swoje a Ty swoje a allegro ze oni nie moga byc za zadna ze stron, jak chcesz rozstrzygnąć spor to droga sadowa

tak samo jak system chorych komentarzy, wystawisz jemu nega to on Ci tez i najczesciej kazdy nei chce wystawiac bo po co Ci negi i to jeszcze za niewinnosc...

 

co do pada, musisz rozebrac, jak brzprzewodowy to ma srubki typu philips inaczej torx z dziurka, nr 8

a pozniej to juz wzrokiem testuj co sie stalo, drugi trigger masz sprawny wiec bedziesz widzial jak wyglada sprawny i co sie dzieje w tym niesprawnym

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...