Skocz do zawartości

Bezprzewodowy pad, piszczące analogi.


Rekomendowane odpowiedzi

Hello.

 

Ostatnio wymieniałem starego pada na nowy, po paru godzinnym graniu prawy analog zaczął mi piszczeć, od razu go reklamowałem bo strasznie to irytowało, tu skupiasz się na grze, a tu ci (pipi) coś piszczy <_< W międzyczasie dokupiłem drugiego pada, jednak teraz zielonego, wersja limitowana, no i po tygodniu grania to samo, z tym, że teraz piszczy lewy analog ... po prostu wysiadłem, (pipi) mać. Czy Wam też się coś takiego przytrafiło ? gdzie oni to (pipi) składają ? Czy jest jakieś rozwiązanie tego problemu, bez rozkręcania pada ? bo jak tak ciągle mam reklamować te pady to dostanę do głowy <_<

 

Poszukałem trochę na necie o tym, i chyba nie jestem sam, choć na polskich forach nic takiego nie znalazłem:

 

http://360.kombo.com/article.php?artid=15205

http://forum.teamxbox.com/showthread.php?t=401991

http://www.giantbomb.com/xbox-360/60-20/sq...gers/35-221771/

 

Jedynie co zauważyłem, jak rozpakowywałem nowy pad z blistra to to, że wokół analogów da się zauważyć jakieś białe coś, nie wiem co to jest, ale może właśnie to zapobiega temu piszczeniu i za mało tego dawają ? może to jakiś smar, nie wiem, nie znam się na tym.

 

Nie dość, że człowiek się w(pipi)i, że nie ma wyjścia optycznego w konsoli to jeszcze M$ sprzedaje pady z (pipi)anym piszczeniem, (pipi). Powinni ostrzegać klienta, że ich pady po jakimś czasie, albo od razu zaczną wydawać przewspaniałe piski.

 

Przepraszam za przekleństwa, ale na spokojnie tego się nie da napisać.

 

Jak ktoś ma jakieś rozwiązanie, to niech pisze, może jakieś wersje padów są bez tych wad ? czerwony ? czarny ? różowy ? przewodowy ? dzięki.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jedynie co zauważyłem, jak rozpakowywałem nowy pad z blistra to to, że wokół analogów da się zauważyć jakieś białe coś, nie wiem co to jest

To plastik wokół analoga się ściera po jakimś czasie i powstaje taki proszek.

Nie dość, że człowiek się w(pipi)i, że nie ma wyjścia optycznego w konsoli

Ale na kablu masz.

Odnośnik do komentarza
Dla mnie to jest problem. Mam małe dziecko i niestety mieszkamy w kawalerce, więc takie piski w środku nocy przeszkadzają jak cholera :/

 

Chryste Panie, nie powiesz mi chyba, ze maja natezenie startujacego samolotu w decybelach. O_o

 

Uwierz, godzina 12 w nocy, wszystko ściszone na maxa, głośność każdego szeptu i skrzypienia się potęguje, a dzieci niektóre tak mają że budzą je co głośniejsze piski... Jak usypiasz małą przez dwie godziny to później starasz się jej za wszelką cenę nie obudzić.

Odnośnik do komentarza
Mi tak samo zaczął piszczeć analog jak odchylam go w lewą stronę. Takie to pady od Microsoftu.

 

ps.

Jared gdzie kupiłeś ten zielony pad ???

 

Krzys PL zgadł :P

 

Nie wiedziałem, że tyle ludzi sie wpisze w tym temacie, jedyna pociecha to, że nie jestem sam :P

Dla jednych te piszczenie to nic i przyzwyczają się do tego, a dla drugich to katorga, jakoś stary pad z premiuma działał bez zarzutu, a tu dwa nowe pady i takie coś. Rozumiałbym te piszczenie jakbym kupił jakąś podróbkę, ale nie ten od Micro$oftu, za wszystko sobie życzą kasy, jak nie jakieś play&charge, to kabel hdmi itd. a tu takie bonusy się dostaje przy tych padach.

Edytowane przez Jared
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Nie wie ktoś z Was czy silikon w sprayu by pomógł ? teraz w tym zielonym padzie lewy trigger mi piszczy, a ten analog już przestał, ale to chyba tylko kwestia, że delikatnie nim gram, ale ten trigger to mnie teraz rozwalił :( niestety, ale nie umiałbym grać na dłuższą metę z takimi (pipi) piskami, muszę coś z tym gównem zrobić.

Odnośnik do komentarza

Coś mi się zdaje , że pady w zestawie ze starszymi modelami konsol (203W) były wykonane lepiej. Mianowicie pad , który dostałem z kupionym kilka miechów temu Elitem piszczał jak cholera - triggery , natomiast analogi wydawały śmieszne metaliczne dźwięki. Na szczęście w jakiś sposób się to wyrobiło przez te pare miesięcy i problem zniknął. Ze starszym padem tego nie było , a i znajomy ma to samo.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Bumpnę. Jest jakiś sposób aby trigger nie skrzypiał? Jakieś nastawienie lub posmarowanie?

I czy komuś jeszcze ściera się przycisk od wymowania baterii(ten koło naklejki, trzeba go nacisnąć żeby wyjąć pojemnik z bateriamii). Zrozumiałbym, gdybym często go naciskał, ale robię to ok. raz na tydzień...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...