Skocz do zawartości

Punkty karne.


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ależ moi mili Panowie, nie musicie mi uświadamiać, iż 1.6 (102km) to nic wielkiego. W dobie poprzedniego auta (2.0turbo) te wszystkie pojemności i konie mechaniczne zaczynające się od 90 do 170 nie robią na mnie żadnego wrażenia... żadnego. Podobnie jest ze spalaniem. 10 litrów? 15 litrów? Zero szoku. Zresztą, przechodzi mi już mania na wielkie szybkości, duże pojemności i ogromne ilości koni mechanicznych. Prędkości i przyspieszenia to nie wszystko. Samochody oprócz tego, na szczęście potrafią zaoferować wiele innych świetnych cech.

 

Tutaj zachowujecie się jak Ci kolesie, którzy podpuszczają tego kolesia za kółkiem, a ten debil na to przystaje.

http://pl.youtube.com/watch?v=SttRDej8nNU

"hamulce kur.wa brembo? to wyczuwasz od razu" lol xD "ja pier.dole, Karol!" "to jest 5 osób, nie chciałem mówić, ale to jest 5 osób" ^^

 

Pozdro600 ludki

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza
Dobra, już nie będę tłumaczył sie na prowo, obiecuję tu w tym miejscu. ^^

Pozdro

w sumie to jeździłbym tym autem jakbym go dostał po dziadkach czy też w prezencie, ale nie kupiłbym go za tą kase... więc jeśli kupiłeś go właśnie za własne pieniądze czy też stary wyłożył siano na to bo ty chciałeś A klase to jesteś dla mnie gejem z wampa.

Odnośnik do komentarza

W tym momencie je.bie mnie to co napisałem, a na durne zaczepki nie mogę zostać obojętny, choćby były nie wiadomo dla jak wielkiej beki.

Otóż uświadom sobie Mlokoniku, w tym małym durnym móżdżku, że nie wszyscy młodzi ludzie mogą liczyć na dziadków, a tym bardziej rodziców. Najpierw piszesz mi o A140 - fail, teraz nadajesz mi coś o dziadkach, których już niestety nie mam - kolejny fail, a dalej solisz o ojcu, którego to zresztą też już nie mam i to od 10 lat, jestem półsierotą - więc kolejny fail. Wybacz bardzo, ale nie mogę liczyć poza własnym sobą i dlatego uczę się tak długo na ile pozwalają mi przepisy co do renty rodzinnej, a poza tym staram się łapać różne, dorywcze prace. Przestań proszę pier.dolić głupoty zarówno w tym, jak i w innym temacie, że przychodzisz z imprezy, poniosło Cię i sobie popiszesz bzdury, ja nie mogę pozwolić sobie zbytnio na hulaj-swawole ponieważ muszę liczyć grosz. Przyjmij to do zakutego łba raz na zawsze. Lekko to mogą mieć dzieci biznesmenów i innych kasiastych ludzi, ale nie potomkowie klasy robotniczej. Myślisz, że skąd ja się wywodzę? Z wyższych sfer? Że masz do czynienia z rozwydrzonym przez majętnych rodziców bachorem? Dotarło czy rozrysować na kartce papieru?

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza
W tym momencie je.bie mnie to co napisałem, a na durne zaczepki nie mogę zostać obojętny, choćby były nie wiadomo dla jak wielkiej beki.

Otóż uświadom sobie Mlokoniku, w tym małym durnym móżdżku, że nie wszyscy młodzi ludzie mogą liczyć na dziadków, a tym bardziej rodziców. Najpierw piszesz mi o A140 - fail, teraz nadajesz mi coś o dziadkach, których już niestety nie mam - kolejny fail, a dalej solisz o ojcu, którego to zresztą też już nie mam i to od 10 lat, jestem półsierotą - więc kolejny fail. Wybacz bardzo, ale nie mogę liczyć poza własnym sobą i dlatego uczę się tak długo na ile pozwalają mi przepisy co do renty rodzinnej, a poza tym staram się łapać różne, dorywcze prace. Przestań proszę pier.dolić głupoty zarówno w tym, jak i w innym temacie, że przychodzisz z imprezy, poniosło Cię i sobie popiszesz bzdury, ja nie mogę pozwolić sobie zbytnio na hulaj-swawole ponieważ muszę liczyć grosz. Przyjmij to do zakutego łba raz na zawsze. Lekko to mogą mieć dzieci biznesmenów i innych kasiastych ludzi, ale nie potomkowie klasy robotniczej. Myślisz, że skąd ja się wywodzę? Z wyższych sfer? Że masz do czynienia z rozwydrzonym przez majętnych rodziców bachorem? Dotarło czy rozrysować na kartce papieru?

ja pie.rdole koleś, mam Ci złożyć z tego powodu wyrazy współczucia? Masz tak a nie inaczej niestety los Cie tak potraktował a nie inaczej, ja temu nie jestem wininen co nie znaczy że Ci nie współczuje bo Ci współczuje, co nie zmienia faktu że wyłożyłeś kase na ten samochod i to w miare konkretną za którą bym napewno tego nie kupił bo miałbym wiele innych lepszych moim zdaniem alternatyw. Więc przejde prosto do tego do czego zmierzałem od początku... CHODZIŁO MI TYLKO O TO ŻE TE SAMOCHODY TO MERCEDES A ZA ZNACZEK SIĘ PŁACI. JEŚLI CHCIALBYM KUPIĆ SOBIE MAŁE AUTO TO KUPIŁBYM POPROSTU NOWE CLIO ALBO COŚ PODOBNEGO ALE NIE MERCEDESA. A klasa to coś jak Audi A2, czyli eksperymenty które nie zawsze są fajne. W du.pie już ma tą twoją a klase, nie chce mi sie już o tym pisać, bo jeszcze mi napiszesz o problemach ze swoją dziewczyną.

Odnośnik do komentarza
Dobra, już nie będę tłumaczył sie na prowo, obiecuję tu w tym miejscu. ^^

Pozdro

w sumie to jeździłbym tym autem jakbym go dostał po dziadkach czy też w prezencie, ale nie kupiłbym go za tą kase... więc jeśli kupiłeś go właśnie za własne pieniądze czy też stary wyłożył siano na to bo ty chciałeś A klase to jesteś dla mnie gejem z wampa.

 

Człowieku, nie masz mi składać żadnych wyrazów współczucia, bo intensywnie na nie nasram, nie chcę żadnego politowania ani wzbudzania przykrości. Takich przypadków jak mój jest miliony, ale chodzi o to, żebyś przestał bezpodstawnie pisać powyższe głupoty o mojej rodzinie nie mając zielonego pojęcia jak się sytuacja w niej przedstawia. Chcesz być zabawny, ale w tym momencie jesteś żenujący. Nie jestem idiotą i nie dam przyzwolenia na podjazdy w stronę moich najbliższych. Gdybyś nie zahaczał o nich, nie byłoby odpowiedzi, ale że czuję silne przywiązanie i więzy rodzinne, to musiałem bo po prostu już nie wytrzymałem.

 

A ja nie kupiłbym Opla Corsy B (imho wygląda jak skorupa żółwia) z silnikiem 1.2 benzyna, choćbym miał wydać stosunkowo w skali globalnej niewielkie pieniądze, bo wiadomo że dla nas takowe się liczą, a tym bardziej wstawiał do niego gaz, o którym to rzekomo myślisz. Kompletnie go zamulisz i te 60 kucy czy ileś tam przerodzi się w 50 albo i mniej. Chociaż to Ci zapewne nie robi, bo będziesz jeździł tanio, to nie ulega wątpliwości, ale żebyś później nie miał problemów z silnikiem np. falowanie obrotów, problemy z zapalaniem i z oszczędności przerobi się wkładzik. Uważaj komu dajesz założyć instalację gazową. Jak się weźmie za to majsterkowicz od siedmiu boleści, to problem gwarantowany. Nie chcę prorokować, a zrobisz jak uważasz.

 

Musisz nabrać trochę ogłady i pokory życiowej, bo rżniesz na forumingu niezłego cwaniaka (czytając Twoje posty) i jeżeli tak przedstawia się Twoja postać w życiu codziennym, to współczuję.

 

EOT

 

 

EOT

Odnośnik do komentarza

w którym miejscu zahaczam Twoją rodzinę bucu? Ch*j mnie obchodzą twoje więzy krwi i cały czas sie aby zalisz, uroiłeś sobie coś i to ciągniesz pewnie za chwile powiesz ze to przeze mnie jeździsz mercedesem a160 hehe W ogóle ja o niebie ty o chlebie. Weź wsiądź w tego swojego mesia i wypie.rdalaj na gej party. Czytaj ze zrozumieniem to raz, a dwa naucz się rozróżniać przykłady od zaczepek.

 

Co do mojej corsy to corsa A, heh i co do gazu to nie miałem zamiaru go wstawiać do swojej ryczypipy tylko jak już to w coś większego bo niebawem mam zamiar zmienić te auto bo służyło dzielnie mimo swojego archaicznego i ch.ujowego wyglądu :)

Odnośnik do komentarza

Młokos napisał:

w którym miejscu zahaczam Twoją rodzinę bucu?

 

W tym:

 

w sumie to jeździłbym tym autem jakbym go dostał po dziadkach czy też w prezencie, ale nie kupiłbym go za tą kase... więc jeśli kupiłeś go właśnie za własne pieniądze czy też stary wyłożył siano na to bo ty chciałeś A klase to jesteś dla mnie gejem z wampa.

 

Coś jest na rzeczy, bo piep.rzysz wiecznie o gejach, gej-party itepe. Rozumiem, rozumiem http://pl.youtube.com/watch?v=fbGkxcY7YFU

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza
Młokos napisał:

w którym miejscu zahaczam Twoją rodzinę bucu?

 

W tym:

 

w sumie to jeździłbym tym autem jakbym go dostał po dziadkach czy też w prezencie, ale nie kupiłbym go za tą kase... więc jeśli kupiłeś go właśnie za własne pieniądze czy też stary wyłożył siano na to bo ty chciałeś A klase to jesteś dla mnie gejem z wampa.

 

Coś jest na rzeczy, bo piep.rzysz wiecznie o gejach, gej-party itepe. Rozumiem, rozumiem http://pl.youtube.com/watch?v=fbGkxcY7YFU

ku.rwa , ty masz zbyt wiele kompleksów. Nie widze tam żadnego tekstu który by obrażał któregokolwiek z członków twojej rodziny, co więcej nawet o tym nie pomyślalem by jechać po twoich starych, z tego względu że wiem że się tak nie powinno. A to że robisz ze siebie buraka na tle forum to inna para kaloszy, do tego powoli czuje sie podobnie choćby dlatego że jeszcze ci odpisuje na te twoje pełne bólu i żalu posty. Skończ temat, wygrałeś Mercedes A jest fajny.

 

 

 

 

Yacek: Też tak twierdziłem, ale ostatnio kolega założył gaz sekwencyjny do Audi A4 1.8T i powiem Ci że różnica w osiągach jest niezauważalna, co więcej pali mu niewiele wiecej niż paliwa. Wystarczy że będziesz dbał o wymiane filtrów na czas i można na tym naprawde długo pojeździć. Oczywiste jest to że wolałbym na benzynie, ale jeśli ja naprawde wale dziennie sporą kilometrówę i do tego mam zamiar kupić niebawem coś z silnikiem od 2.0-2.5 litra to tylko takie rozwiązanie wchodzi w grę. Mam dość tej swojej corsy której licznik przekręciłem już 4 razy (wyskalowany do 99.999km X_x) heh

Odnośnik do komentarza

Jak szukalem auta to upatrzylem sobie toyote corolle. Na dolnym slasku znalazlem az dwie: jedna z gazem w klodzku, druga rozj ebana kolo gryfowa slaskiego. A tak to nie mialem w czym wybierac, nie bylo ofert na otomoto 0_o Wybor padl na golfa i tez byl problem bo pelno rzechow i 70% bylo z gazem. Trafic fajnego bylo trudno wiec pojechalem do Gory przed Lesznem i kupilem normalnego benzyniaka. Szukalem auta okolo miesiac tak na powaznie. Z gazem moglem kupic w ten sam dzien, w samym walbrzychu bylo kilka ofert. Nie wiem jak sie sprawuja na dluzsza mete madre, sekwencyjne gazy bo jest ich malo. Widzialem co sie dzieje ze zwyklymi, jednopunktowymi instalacjami, mamy tez taka w firmie we fiacie i mnie to wyjatkowo zniechecilo. Sekwencja moze byc ok, ale pakowac wynalazek za 3tys do starego audi a8 jest moim zdaniem troche nieoplacalne.

Odnośnik do komentarza

Młokos napisał:

w którym miejscu zahaczam Twoją rodzinę bucu?

 

Rychu napisał:

W tym:

 

Młokos napisał:

w sumie to jeździłbym tym autem jakbym go dostał po dziadkach czy też w prezencie, ale nie kupiłbym go za tą kase... więc jeśli kupiłeś go właśnie za własne pieniądze czy też stary wyłożył siano na to bo ty chciałeś A klase to jesteś dla mnie gejem z wampa.

 

Młokos napisał:

Nie widze tam żadnego tekstu który by obrażał któregokolwiek z członków twojej rodziny

 

Raz, zdecyduj się czy chodzi o zahaczenie czy obrazę, a dwa, to nie pomyślałeś, że "stary" może mieć dla mnie niesmaczny wygłos? Dla Ciebie może to nieobraźliwe słowo, dla mnie wręcz przeciwnie. Reasumując: zahaczasz i obrażasz.

 

Młokos napisał:

A to że robisz ze siebie buraka na tle forum to inna para kaloszy, do tego powoli czuje sie podobnie

 

Słuchaj Panie, wali mnie i to konkretnie czy robię z siebie buraka. Mało tego, nie obchodzi mnie czy jest to forum, kościół, chodnik uliczny czy cokolwiek. Nie mam większych zahamowań praktycznie w żadnym miejscu, więc nie pozwolę pluć sobie w twarz i dać sobą pomiatać. Ty nie że "powoli czuje sie", tylko Ty też jesteś W TEJ CHWILI idiotą. Przyznaj się... Nie, Ty nie potrafisz się przyznać bo brak Ci jaj i dlatego wnioskuję, że to Ty jesteś gejem.

 

Kompleksy? A któż ich nie ma? Sam przyznajesz, że odpisując na moje posty czujesz się jak rzekomy burak. I Ty chcesz mi wmówić, że nie masz kompleksów? Człowieku, przecież Ciebie ogarnia wstyd i zażenowanie, a "stoisz w tym momencie zwyczajnie między ludźmi". Wybacz, ale boisz się ich, obawiasz co udowodniłeś w SWOIM zdaniu powyżej. Po prostu jeden, wielki kompleks.

 

Młokos napisał:

Też tak twierdziłem, ale ostatnio kolega założył gaz sekwencyjny do Audi A4 1.8T i powiem Ci że różnica w osiągach jest niezauważalna, co więcej pali mu niewiele wiecej niż paliwa. Wystarczy że będziesz dbał o wymiane filtrów na czas i można na tym naprawde długo pojeździć. Oczywiste jest to że wolałbym na benzynie, ale jeśli ja naprawde wale dziennie sporą kilometrówę i do tego mam zamiar kupić niebawem coś z silnikiem od 2.0-2.5 litra to tylko takie rozwiązanie wchodzi w grę. Mam dość tej swojej corsy której licznik przekręciłem już 4 razy (wyskalowany do 99.999km X_x) heh

 

Wychodzę z założenia, że kogo stać na auto z dużą pojemnością, to bez problemu powinno go stać na benzynę do niego. Na pewno nie rozmyślać wstawianie gazu, bo gaz to nic innego jak profanacja. Jeżeli już tak usilnie pragniesz dużego samochodu z odpowiednim spalaniem, to hybrydą niech będzie diesel, ale na pewno nie gaz. Tak jak Mathiu wspomina, rzeczywiście duża, w miarę fajna bryczka, z gazem wygląda co najmniej pociesznie.

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza

dobra riczard, nie mam w zwyczaju nadgorliwie moderowac grupowcow, ale wypadaloby, zebyscie zamkneli juz ryje :]

 

co do gazu - mam kumpli, ktorzy jezdza na sekwencji (chrysler stratus i bmw 7), niby sobie chwala (albo inaczej - nie narzekaja). w kwestii "normalnej" jednopunktowej instalacji spotkalem sie z roznymi opiniami, pewne jest, ze nadaja sie tylko do starych zlomow, za max 10k.

gaz to w ogole wynalazek przeznaczony do firmowych pand, plakac sie chce gdy na stacji czlowiek jest swiadkiem takiego ekstrmum jak tankowanie przez typa do Audi A8 gazu ;/.

 

 

Odnośnik do komentarza

Trzeba kupowac auto na miare swoich sil. Mialem okazje trafic fajnego VR6 i zaje biscie podoba mi sie ten silnik ale zwyczajnie w swiecie nie stac mnie na jego utrzymanie wiec w gre wchodzilo 1.6, gora 1.8. Zaluje, ze nie mam 1.6 100km ale trafilo sie co sie trafilo i w sumie jestem zadowolony. Poczatkowo chcialem Audi 100 C4 ale dostepne byly 2.3 lub 2.8 i wez to utrzymaj albo wydaj kabone na gaz i dalej sie martw czy wszystko chodzi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...