Skocz do zawartości

Co Cię ostatnio wyje.bało z kapci?


wiki1993

Rekomendowane odpowiedzi

A czy popularność wyłącznie świadczy o jakości muzyki?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NOT.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No teraz to mnie rozbawiłeś. Nergal z tymi śmiesznymi popłuczynami nie dorasta twórczości Hate do pięt. Bo są znani na zachodzie? Hate jest na zachodzie dużo bardziej znany niż w tym osranym kraju. Zresztą jest to średnio miarodajne, powiedziałbym nawet, że w ogóle.

 

 

Cieszę sie że udało mi się Ciebie rozbawić, ale co jest dla Ciebie miarodajne? Twój gust? To że są znani na zachodzie jest miarodajne bo tam scena death/black metalowa jest o wiele bardziej rozwinięta niż u nas (zawsze zresztą była) Co masz na myśli mówiąc że Nergal robi śmieszne popłuczyny? jak by się tak mocniej zastanowić to wszystkie teksty kapel death/black metalowych są śmieszne ale jeżeli chodzi o poziom techniczny poszczególnych muzyków obu kapel to DLA MNIE Behemoth deklasuje Hate z palcem w (pipi)e i ludzie to widzą nie tylko na zachodzie ale i w Polsce (patrz frekwencja na koncertach). Behemoth czerpie inspiracje z wielu róznych kapel co jest dla mnie jak najbardziej na plus zresztą wielu muzyków na których sie wzorują min Immortal, Morbid Angel, Venom itd odnoszą się z szacunkiem do twórczości Negrala i to też jest dla mnie miarodajne. Lubię i szanuje obie kapele ale osobiście bardziej preferuję Behemtoh nie ze względów komercyjnych ale stylistycznych, technicznych, i jakościowych. 

Odnośnik do komentarza

 

No teraz to mnie rozbawiłeś. Nergal z tymi śmiesznymi popłuczynami nie dorasta twórczości Hate do pięt. Bo są znani na zachodzie? Hate jest na zachodzie dużo bardziej znany niż w tym osranym kraju. Zresztą jest to średnio miarodajne, powiedziałbym nawet, że w ogóle.

 

 

Cieszę sie że udało mi się Ciebie rozbawić, ale co jest dla Ciebie miarodajne? Twój gust? To że są znani na zachodzie jest miarodajne bo tam scena death/black metalowa jest o wiele bardziej rozwinięta niż u nas (zawsze zresztą była) Co masz na myśli mówiąc że Nergal robi śmieszne popłuczyny? jak by się tak mocniej zastanowić to wszystkie teksty kapel death/black metalowych są śmieszne ale jeżeli chodzi o poziom techniczny poszczególnych muzyków obu kapel to DLA MNIE Behemoth deklasuje Hate z palcem w (pipi)e i ludzie to widzą nie tylko na zachodzie ale i w Polsce (patrz frekwencja na koncertach). Behemoth czerpie inspiracje z wielu róznych kapel co jest dla mnie jak najbardziej na plus zresztą wielu muzyków na których sie wzorują min Immortal, Morbid Angel, Venom itd odnoszą się z szacunkiem do twórczości Negrala i to też jest dla mnie miarodajne. Lubię i szanuje obie kapele ale osobiście bardziej preferuję Behemtoh nie ze względów komercyjnych ale stylistycznych, technicznych, i jakościowych. 

 

 Albo (pipi), sprobuje tak, ale miej margines. Czy mój gust jest miarodajny? No nie wiem, na pewno dla mnie. Tak jak zauwazyles. Szczerze (pipi)i mnie to czy sa znani na zachodzie czy ni sa, to byl argument kogos innego, do czego sie odnioslem. Co mialem a propos nergala? To, ze jest (pipi)oną (pipi)aną (pipi)a ciotą telewizyjną. Wystarczy? Moze jeszcze pimp my band (pipi)a poprowadzi. co ludzie widzą na zachodzie? frekwencja na koncertach? Chyba nie rozmawiamy o tym samym. Zresztą, jedna najwazniejsza rzecz, bo Ace juz do t3ego poniekad nawiazal wczesniej. Tak szczerze (pipi)a, co ma hate wspolnego z black metalem? bo naprawde nie rozumiem szuflady.

 

wybacz, chcialem odpisac ci jutro, zrobilem to teraz, a na wet nie wiem czy w klawiature klikam

 

 

wytrzexwieje to pogadamy

Odnośnik do komentarza

No ale chuj z tego, że Nergal z siebie robi idiotę skoro nijak to się ma do jego muzyki?

Ostatni album Behemota to chyba najlepszy jaki nagrali w całej ponad 20-letniej karierze, więc to chyba powinno świadczyć samo o sobie.

Nie będę tutaj robił porównań do Hate, bo kapeli prawie że nie znam, kiedyś jakiś jeden album przesłuchałem parę razy i tyle.

Odnośnik do komentarza

Panowie co tu dużo mówić nie gloryfikuję Nergala ale ma facet łeb na karku i bardzo dobrą smykałkę do interesów, myślę że każdy z nas będąc na jego miejscu chciałby wykorzystać swoje 5 minut najlepiej jak potrafi.. Co z tego że gdzieś tam w jakimś programie występował, co z tego że gonił kota dodzie ( sam bym ją spizgał) co z tego że zarabia kupę siana już nie tylko na muzyce dla mnie jest ważne to że wydaje płyty, trzyma poziom i robi bardzo dobrze to co jest podstawą jego medialnego bytu czyli napie.rdala tak że wstydu nie ma. 

Odnośnik do komentarza

A, koment to ktoś inny wpisał. Trochę w tym racji, bo zachęcić młodego człeka do tradycyjnego dooma to wyzwanie. Zbyt dużo ludzi wmawia im, że nie są przegrańcami i ich życie dokądś zmierza i potem im się taka muzyka nie podoba. Mi nikt nie słodził i teraz mogę tego słuchać ze smakiem.

Edytowane przez Siara_iwj
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...