Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Kto pisał, że na PS3 są problemy z V-sync, bo już się pogubiłem.

 

 

nie, wręcz przeciwnie, ktoś tu wklejał chyba z jakiegoś ang. języcznego forum porównanie i bylo ze na X są nieznaczne problemy z vsych a na ps3 ich nie odnotowano. Szczerze to ch*j wbijam w te wszystkie przedpremierowe sensacje, po 21szym można bedzie brać to nieco bardziej na poważnie.

Odnośnik do komentarza

Official Xbox Magazine również dał 10/10. Tylko niestety nie mogę znaleźć póki co żadnego linka. Ale wygląda na to, że to prawda bo na paru forach tak piszą. Wikipedia OXM też tak podaje.

 

Oceny na obecną chwilę wyglądają tak:

Game Informer - 9.75/10

Games TM - 10/10

Official Playstation Magazine UK - 10/10

Official Xbox Magazine - 10/10 (no tu jeszcze poczekajmy na skany)

Spanish Playmania - 98/100 cholera wie co to ale dali RDR najwyższą ocenę w historii swojego magazynu http://translate.google.es/translate?u=http%3A%2F%2Fakatoshfury.blogspot.com%2F2010%2F05%2Fplaymania-red-dead-redemption-review.html&sl=es&tl=en&hl=&ie=UTF-8

 

IGN również już zapowiedział swój video review. Tylko wpis został usunięty z Twittera. Ma się pojawić o 9 AM nie wiem jakiego czasu.

 

http://lgtv.lusogamer.com/video/Red-Dead-Redemption-Poker-1094.html Poker Gameplay

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=W6UKF967GOs 3 minutowy filmik z Ps3 (oglądajcie szybko póki usuną).

 

 

nie można kupować dziwek ale chociaż mozna konia zwalić :P

 

ale jednej rzeczy mi brakuje, mimo że to malutki drobiazg ale widac ze po takim upadku czapka mu nie spadła, mimo ze rpzeciwnikom spada caly czas, mogli zrobić tak że czapka mu spada i jak sie nie zapomni to można podnieść i założyc, a jasli sie zgubi to mozna w sklepie kupic nową ;p

Odnośnik do komentarza

 

ale jednej rzeczy mi brakuje, mimo że to malutki drobiazg ale widac ze po takim upadku czapka mu nie spadła, mimo ze rpzeciwnikom spada caly czas, mogli zrobić tak że czapka mu spada i jak sie nie zapomni to można podnieść i założyc, a jasli sie zgubi to mozna w sklepie kupic nową ;p

Po co komplikować graczom życie? Jakby tak zrobili, to musieliby jeszcze położenie kapelusza na radarze oznaczyć. Rozsądnym rozwiązaniem byłoby coś na kształt kasków zakładanych w GTA IV. Czyli John śmiga z gołą głową pod gradem pocisków. Gdy się walka kończy z kieszeni wyciąga nowy.

Odnośnik do komentarza

wyjdę zdeka na laika ale na czym dokładnie polega v-sync i ew. problemy z nim? Google mi odpowiada tylko jakimiś fachowymi tekstami nie zwiazanymi z grami.

Najprościej mówiąc problemy z V-sync czy tam jego brak to łamanie się obrazu. Przy obracaniu kamerą, przesuwaniu ekranu na boki; obraz "załamuje się". Nie nadąża za ruchem kamery.

 

Nie jest to fachowe wytłumaczenie ale takie by zrozumieć.

 

Na PS3 dużo gier na to cierpi...Mistrzem w tej kategorii jest np. AC2, Heavenly Sword (tu myślałem, że TV mi się rozleci włącznie z Ps3, ledwo dałem radę skończyć demo), Heavy Rain.

Imo strasznie w(pipi)iająca rzecz której nie cierpię. Dlatego chwała Bogu, że w RDR nie ma z tym problemów przynajmniej na Ps3.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

 

Po co komplikować graczom życie? Jakby tak zrobili, to musieliby jeszcze położenie kapelusza na radarze oznaczyć. Rozsądnym rozwiązaniem byłoby coś na kształt kasków zakładanych w GTA IV. Czyli John śmiga z gołą głową pod gradem pocisków. Gdy się walka kończy z kieszeni wyciąga nowy.

w zadnym razie nie mialem na mysli oznaczania kapelusza na mapie :P

tylko zeby lezał póki sie krecimy obok, jesli odejdziemy to by znikał (jak wszystko inne?)

to by wprowadzalo co prawda inny problem - ze skoro mozna by kupowac w sklepie to powinno byc kilka rodzajow a nie tylko jeden na caly sklep ;p

 

ewentualnie wyjmowanie kapelusza z szafy w safehaousie (szafy pełnej kapeluszy zapasowych:p) w gta4 podobala mi sie akcja że mozna bylo zgubić czapke przy upadku

 

 

a co do tego filmiku ze zwaleniem konia to w pierwszej chwili gdy sie zaparł nogami to mysalem ze "o niewidzialna sciana, koń nigdy nie spadnie jak w SOTC" a tu chwile potem sie zdziwilem bo gdy zmienil pozycje to stracil rownowage i spadł :D kolejny plus

 

a to rodzieranie ekranu bylo chyba najlepiej widoczne w GOW2 na ps2 gdy konsola ledwo wyrabiała z uciagnieciem gry

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

co do ubran to jest za(pipi)iscie zrobione mamy 13 dostepnych kompletów i nie bawimy sie w nie potrzebne przebieranie. zeby odblokowac jakies komplet trzeba zrobic okreslone rzeczy typu kup cos ,zebrac cos itd .. na jeden ciuch 6 wymagan zanim odblokujemy .

zamną

20h gry i dopiero 44.02 % :)(dopiero 4 ubrania) jest dobrze

 

Odnośnik do komentarza

A ja ciągle ssę spaghetti westerny całymi pakietami, wkręciłem się klimatem niczym biedna rybka w śrubę dużego tankowca. Szukałem w sklepach w okolicy czegoś konkretnego, ale oprócz trzeciego filmu z serii o dolarach z Clintem nic nie znalazłem. Jakoś do piątku dociągnę.

Odnośnik do komentarza

co do ubran to jest za(pipi)iscie zrobione mamy 13 dostepnych kompletów i nie bawimy sie w nie potrzebne przebieranie. zeby odblokowac jakies komplet trzeba zrobic okreslone rzeczy typu kup cos ,zebrac cos itd .. na jeden ciuch 6 wymagan zanim odblokujemy .

zamną

20h gry i dopiero 44.02 % :)(dopiero 4 ubrania) jest dobrze

 

Grasz na X360? Albo dorwałeś już na ps3?

Odnośnik do komentarza

A ja ciągle ssę spaghetti westerny całymi pakietami, wkręciłem się klimatem niczym biedna rybka w śrubę dużego tankowca. Szukałem w sklepach w okolicy czegoś konkretnego, ale oprócz trzeciego filmu z serii o dolarach z Clintem nic nie znalazłem. Jakoś do piątku dociągnę.

Tak troche poza tematem. Chce obejrzeć Bez przebaczenia Clinta i Bezprawie Costnera. Jaki poziom? Widziałeś może?

Odnośnik do komentarza

A ja ciągle ssę spaghetti westerny całymi pakietami, wkręciłem się klimatem niczym biedna rybka w śrubę dużego tankowca. Szukałem w sklepach w okolicy czegoś konkretnego, ale oprócz trzeciego filmu z serii o dolarach z Clintem nic nie znalazłem. Jakoś do piątku dociągnę.

Tak troche poza tematem. Chce obejrzeć Bez przebaczenia Clinta i Bezprawie Costnera. Jaki poziom? Widziałeś może?

Niestety zbyt młode jak dla mnie kino. Bez przebaczenia widziałem, w RDR jest podobno dużo porównań. Chyba oglądnę ten film jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza

Eurogamer jak zwykle kontrowersyjnie. :]

Bo nie wystawiają każdej grze napompowanej hypem 10/10? To jedyny magazyn, który wystawia jeszcze oceny, które o czymś w ogóle świadczą.

 

No ale w przypadku GTA4 chyba ich ten hype przerósł, bo dali 10/10. Podobnie jak cała reszta i teraz jest to trzecia najwyżej oceniona gra (wersja na PS3) w historii.

Odnośnik do komentarza

Kwestia 10/10 dla GTA IV już chyba na zawsze pozostanie kontrowersyjna. Dla mnie ta gra w maju 2008 mogłaby dostać nawet 11/10, w pełni na to zasługiwała. Z perspektywy czasu rewolucyjność choćby technologicznej strony gry do dziś jest bezdyskusyjna.

RDR to wg. Eurogramera odcinanie kuponów od mechaniki rozgrywki zapoczątkowanej w GTA IV. Może gdyby ktoś inny pisał rekę RDR dostałoby chociaż 9/10. Ale takie jest życie. Nawet taki Shawshank Redemption czy The Godfather na IMDB dostały od kogoś po 1/10.

Bo w końcu zawsze się znajdą ... dla których RDR to

 

 

242wp45.jpg

 

 

Edytowane przez Texz
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...