Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Advanced co-op jest trochę trudniejszy. Bardzo łatwo zginąć. Ale i tak

zrobiłem już wczoraj 3 misje advanced na golfa. Na medale liczy się tylko końcowy wynik - możecie ginac ile chcecie ale jak szybko i dobrze strzelacie, to są szanse na złoto. Może być kłopot z trofeum za chain 10 fragów.

Odnośnik do komentarza

hmmmm jeśli te błedy w coopie to serio wina serverów to chyba bardzo dobre info, bo pewnie servery łatwiej ogarnąć (albo same sie ogarną jak ciśnienie zejdzie) niż wydawac patche do dlc ;p

 

swoją drogą bład gdzie pojawilo 20 wózków w kopali i leżały w wielkiej stercie dawal smieszne efekty, tzn po pierwsze wózki zachowywały sie zgodnie z fizyką, wiec juz to fajnie wygladało, jak prawdziwa sterta wagoników, a nie jakieś nieruchome klocki, ale jak sie próbwało wrzucic złoto do wagonika to postać nagle rzucało w środek tej sterty i dzialo sie jakieś szaleństwo xD ale dzieki fizyce zarowno postac jak i wagoniki calkiem realnei sie ruszały (oprócz tej 1 sekundy gdy postac teleportowała sie w stos wagonów) , przy tak realnym świecie nawet głupi bug moze ciekawe efekty dawac :D

 

 

 

Odnośnie Uncharted 2 to moim zdaniem Yano PROWO, prowo i tyle ;p. Normalnie bym się spytał czy grałeś w U2 ale wiem, że grałeś więc odpada. Umówmy się RDR jak na sandboxa wygląda świetnie a i nie tylko jako sandbox co napisałeś. No ale jak dobrze by nie wyglądał nie jest to poziom Uncharted i nie mówię tu tylko o krzakach ale choćby o postaciach, o detalach i szczegółach z jakimi wykonany jest U. Oczywiście tu wynika jedna sprzeczność w tym porównywaniu sandbox/ "korytarz" ale skoro napisałeś że, RDR>U2 graficznie. To jakoś musiałeś to porównać a moim zdaniem to jest nieprawda.

nie prowo, raczej hmmm.. troche inne podejscie do tematu

coś w stylu

u2 = grafa na 10 w korytarzu

rdr = grafa na 9 ale w wielkim świecie

pozatym chyba to też kwestia tego że ja osobiście odnalazłem wiecej klimatu w rdr, jest tak cudowny że chce sie wsiasc na konia i kręcic po okolicy napawajac sie dzikim zachodem (+ ta spokojna muzyka w tle)

a w U2 jakoś mnie nie ciągnie zeby sie kręcic w kółko po lokacji ;p za pierwszym razem tak - kręcilem sie i rozglądałęm by zobaczyc wszystkie łądne rzeczy, ale tak jakoś hmm - oglądałem w u2 ładne "elementy grafiki" a w rdr napawam sie dzikim zachodem a nie elementami grafiki

moja ocena chyba wyszła poza ramy rozwiazan technicznych poprostu, stąd taka ocena, bo technicznie to napewno U2 jest ładniejsze, ale jesli nie liczyc polygonów i textur tylko wejsc głebiej (jak neo w matrixie xD) to mi sie bardziej podoba RDR :>

 

pozatym serio wczoraj gdy wrocilem do rdr po kilku dniach to bylem w szoku jak to ładnie i klimatycznie wygląda , może to dlatego że ostatnie dni gralem w dragon age ktory mimo "korytarzowej" budowy ma grafe z 5 poziomow niżej niz rdr

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

no no niezle, gratuluje :D

mi caly czas brakuje 4 trofeów ;p

z tym jedno jest do zrobienia w 20 min, ale pozostałe to wiele godizn chrzanienia ;p

- dobić do 500 killi armatą (mam okolo 250)

- przesc 20 misji na koniu (musze zrobic new game..)

- dobić do 50lvl (mam 39)

- wygrac kilka razy pod rząd team deatchmach (troche fuksa albo wspolpracy by to wymagalo)

Odnośnik do komentarza

Panie i Panowie - właśnie wbiłem platynkę w tej za(pipi)istej grze :) Czyżby pierwsza platyna na forum ? Hihi, a tak wogóle to gra cud-miód, rewelacja po prostu. Było kilka denerwujących momentów, zwłaszcza na multi ale jakoś poszło ;) A teraz czas na co-op...

Gratulacje.

 

Ile Ci zajęło to czasu? Ile masz nabitych godzin w multi i singlu?

Odnośnik do komentarza

Panie i Panowie - właśnie wbiłem platynkę w tej za(pipi)istej grze :) Czyżby pierwsza platyna na forum ? Hihi, a tak wogóle to gra cud-miód, rewelacja po prostu. Było kilka denerwujących momentów, zwłaszcza na multi ale jakoś poszło ;) A teraz czas na co-op...

Gratulacje.

 

Ile Ci zajęło to czasu? Ile masz nabitych godzin w multi i singlu?

W singlu mam dokładnie 50h i 40min a w multi 32h.

Odnośnik do komentarza

- wygrac kilka razy pod rząd team deatchmach (troche fuksa albo wspolpracy by to wymagalo)

 

 

Koniecznie ja cie prosze koniecznie daj mi znać jak będziesz to robił. Próbowałem samemu i katorgaaaaaaa. Jesli ktoś też będzie potrzebował to dajcie znać- ustawimy sie. Oczywiście jak podniosa multi.

 

Mi brakuje 4 trofeów. Dwa można łatwo (teoretycznie zrobić) na ustawce- 3 zwycięstwa pod rzad w DM i bycie członkiem zwycięskiego teamu , 50 lvl (wiadomo, trudna sprawa) i bycie public enemy

 

 

Nie wiem, próbuje to zrobic od kilku dni. Zawsze jakiś po(pipi) któremu się nudzi wjedzie i mnie zabije gdy mam status public enemy. Nosz karwa <_<

 

 

Nejtmer- gdy djesz exit multiplayer to gra robi save'a. No albo tak jak pisze Yano

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

orson, PE for 10min. najlatwiej zrobic na dachu armadillo, nawet nie musisz marnowac ammo, wystarczuy ze bedziesz im sie pokazywal a i chyba bez tego ci nie zgasnie wantedm gorzej z idiotami co pruja olowiem do kazdego (no ja tez to lubie, ale szanuje jak ktos robi cos konkretnego w multi)

 

tez chetny na trophy z gangmeczami, sluchawka bedzie w weekend jakos.

Odnośnik do komentarza

Heh, ja public enemy zrobiłem bez problemu, a we free roamie było pare osób. Mnie do platyny zostało tylko 500 killi z armat(mam z 200) i 50 lv(mam

dopiero 13 jakoś). No i 4 trofea z co-opa do 100%. Tak na marginesie - usuwanie patcha nie ma raczej wpływu na wyzerowanie levelu - grałem w multi ledwie pare godzin i patcha nie usuwalem, a i tak wyzerowalo.

Odnośnik do komentarza

Dobra- to jak mówię- wbijać do działu onlie i tam robimy ustawkę na te trofea. Niech ktos napisze stosownego posta, ewentualnie sam to później zrobie.

 

No jakos własnie mam pecha z tym PE. Dziś myślałem, ze mnie szlag trafi. Włączyłem stoper w tel by kontrolowac czas, miałem już 8 min i jakiś (pipi)any Włoch przyjechał i wrzucił dynamit, wyskoczyłem z wieży i dobił mnie z shotguna, suka jedna....a darłem sie by mnie nie zabijał, że robie trophy...no nic, trzeba być cierpliwym XD

Odnośnik do komentarza

A wiec wam dziala te multi :( ? U mnie caly czas to samo - multi konczy sie na ekranie ladowania...

 

 

Jesli chodzi o singla jednak - to jest poprostu najlepszy sandbox ever! Super misje, humor, postacie, tona rzeczy do robienia, duzy swiat, ekstra muzyka, klimat.

 

Mam 48.5% w completition stats - niedawno z fabula dotarlem do Meksyku. Staram sie na biezaco robic challenge, ale niestety robi sie z nich coraz to wiekszy hardcore.

 

 

Zabic i oskurowac dwa kuguary nozem? Heh - to jest jakis zart.

Poprostu nie da rady - zawsze konczy sie to na takie sposoby (oczywiscie nie naraz :P)

- szukam szukam i znalesc nie moge

- szukam szukam i nagle zostaje zabity z znienacka przez kuguara

- szukam szukam - wyskakuje na mnie kuguar wraz z wataha wilkow... [rowniez gine]

- szukam szukam - W KONCU ZNAJDUJE, ale niestety wyskakuje wataha wilkow (tym razem, jednak rzuca sie na kuguara...)

- szukam szukam - W KONCU ZNAJDUJE i udaje mi sie zranic raz kuguara nozem ! Niestety po zranieniu ucieka, i tyle go widzialem....

 

Zastanawiam sie, czy w koncu uda mi sie zrobic tego challenga (a juz totalnym kopem po mordzie jest fakt, ze takowy wyczyn bede musial zrobic dwa razy !!).

 

Heh, ciezke jest zycie mysliwego.....

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...