Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

co do zombiakow to nie ma daty premiery ale wiekszosc ludzi podejzewa ze haloween to prawdopodobna data

martwi mnei jedno - z opisu tego DLC wynika że to ma być singlowa misja, a w multi tylko skiny postaci

to przykre bo cudownie by było gdyby dali jeszcze te misje zombiakowe do multi, troche podobne do wybijania hideoutów, tylko że na zasadzie "tower defense" - grupa graczy kisiła by sie w miasteczku obleganym przez hordy zombie i musiała przeżyc jak nadluzej, taka akcja byla by cudowna! :D

chociaż może to kwestia techniczna - mozliwe ze gra by nie uciągneła wystarczającej ilości zombiaków jednocześnie żeby słowo "obleganie" miało sens, bo jak bedzie sie pojawiac 10-15 zombi na raz to wyjdzie po 3 z kazdej strony swiata , to przy np 4-8 graczach marne "oblężenie"

 

 

Hmmm, co ja bym dał żeby mieć te karty. Może ktoś by kupił "hurtowo" hehe, na pewno było by kilka osób chętnych. Widziałem te karty na ebay'u ale ceny z kosmosu...

ceny były kosmiczne bo im sie nakład skonczył bardzo szybko i pewnie probowali ludzie korzystac z okazji ze towar malo dostpeny

 

ale teraz gdy R* znowu ma to w magazynach to wlasnie mozna kupic za marne 10$

 

gdyby zebrać ludzi z forum np 5-10 osob , i wziąc kogos kto ma doswiadczenie i "łatwość" kupwoania z zagranicy żeby wlasnie kupil te 10 sztuk, kazdy by mu zapłacił z jakąs sensowną prowizja to kupujący by jeszcze na tym zarobił, a przy okazji wspomógł kolegów ;)

 

ktoś sie zgłasza na ochotnika? :rolleyes:

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Chwała Rockstar za Double XP Weekend :potter: Dzięki temu podbije trochę poziomów wzwyż szybką metodą. Przy 10000 pkt. na jeden poziom wystarczy zdobywać Pike Basin trzy razy (jedno zdobycie daje ponad 3800 pkt.). Mam pytanie do osób, które przeszły na Legendę: czy resetują się wszystkie challenge związane z bronią, polowaniami, strzelaniem i roślinkami?

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem podsumowanie, kto i co mniej więcej by chciał ;]

 

Yano - Karty+Kości

Kudłaty88 - Karty+Kości

Bushisan - Karty+Kości + Koszulka

Yabollek - Karty+Kości

Voytec - Karty+Kości

Zalef88 - Karty+Kości

Słupczasty - Karty+Kości + Plakat

Sprite - Karty+Kości

PRQc- Karty+Kości + Koszulka

Colin - Karty+Kości

Faranell - Karty+Kości

Edytowane przez sprite
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...