Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

konia znalazłeś po pojawieniu sie niebieskiego obszaru na mapie i napisu ze "mithical creature" ? bo widzialem taki niebieski obszar ale akurat walczyłem z zombie niedzwiedziami i tam nie podjechalem i zniknął :/

 

kurde pogralem godizne, i musze wracac do pracy ;p

 

 

mam wrazenie ze troche odrętwili marstona, spowolnili mu ruchy i szybkosc reakcji, pewnie dlatego zeby bylo trudniej , chociaz i tak jest trudno jak sie ma 3 ammo i 10 zombiakow biegnacych z kazdej strony

 

czy dodatek z zombiakami zawiera misje dla trybu single czy multiplayer ?

wiekszość dodatku to nowe misje i nowy zombiakowy swiat w singlu, ale jest też nowy tryb w multi

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

 

 

czy dodatek z zombiakami zawiera misje dla trybu single czy multiplayer ?

wiekszość dodatku to nowe misje i nowy zombiakowy swiat w singlu, ale jest też nowy tryb w multi

Czyli dodatek ten odpala sie jakby niezaleznie? Nie mam misji zombiakowych i normalnych jednoczenie?

Odnośnik do komentarza

konia znalazłeś po pojawieniu sie niebieskiego obszaru na mapie i napisu ze "mithical creature" ? bo widzialem taki niebieski obszar ale akurat walczyłem z zombie niedzwiedziami i tam nie podjechalem i zniknął :/

 

kurde pogralem godizne, i musze wracac do pracy ;p

 

Dokładnie tam był tylko nie pamiętam jego nazwy (to ten prawie niemożliwy do zabicia) ;]. A przed chwilą gadałem ze Zdunkiem znalazł i zabił już Sasquatcha ;p.

 

Świetnie wypada obrona terenów/osad/miasteczek. Najpierw trzeba mini questa zrobić a dopiero potem ubić wymarlaków.

Dostałem również pierwsze trophy ukryte było za fabułę więc możliwe, że wszystkie ukryte są fabularne.

 

U mnie jak na złość wyszło słońce więc kończę i czekam do 18 ;p.

 

@ Tak ten dodatek odpala się osobno (jest niezależny), na całkowicie nowym sajvie. Tak jak było w wypadku z dodatkami do GTAIV.

A umiejscowiony jest praktycznie na końcu fabuły z podstawki tak gdzieś 2-3 misje przed końcem gry.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

na wesoło to byly e dead rising 2, tutaj jest o wiele klimatyczniej, muza, zaszczucie, itp, jest bardzo fajnie :D

moze taki stricte horror to to nie jest, chociaż w sumie gdy zapadł zmrok to zasejvowałem i uciekłem xD wiec w nocy moze byc serio masakra (zwlaszcza noc w grze i na żywo)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Broń Boże żadne nie zombiaki na wesoło (choć humor jest typowo Rockstarowy) ;]. Mówię serio ale jest straszniej niż w RE5 (wiem to żadne wyróżnienie) klimat rodem "z żywych trupów" Romero.

 

Naprawdę lepiej się przemęczyć i zagrać jak będzie ciemno tym bardziej, że teraz już o 18 jest ;p.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

sasquatcha i tak musicie ubić (misja dodatkowa) ale przedstawili go zupełnie inaczej niż sobie wyobrażałem (będziecie w szoku, nie pisze nic więcej aby spoilera nie było ). póki co 26% w singlu, 3 godziny nabite(jak na dlc jest baaaaaardzo długi) i niestety praca wzywa.... ps. Seth jest the best tutaj:D.

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza

Mam pytanko ponieważ nie śledzę tematu dlc, a samo RDR leży na półce nieużywane od czerwca. Czy Undead Nightmare Collection które pojawiło się dzisiaj na Psn zawiera wszystkie dotychczas wydane dlc ? Kosztuje tylko 69 zł więc sporo taniej niż 3 DLC osobno, więc mam małe wątpliwości.

 

Tak dokładnie tak zawiera wszystkie płatne dotychczas wydane dlc.

Bardzo fajna promocja.

 

Oprócz tego są jeszcze dwa ale to już darmowe (ubrania i co-op).

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Odnośnie pochodni: jak ją dostałem myślałem że John jest killerem i nikt mu nie podskoczy... Nic bardziej mylnego, po prostu pierwsze 2 misje są strasznie proste i nagle poziom trudności strasznie wzrasta (takie 3x podstawki), mój sposób na czyszczenie "brudów" z miast/cmentarzy w trakcie większych zadym, ponieważ w przeciwieństwie do normalnej wersji w tej liczy się każdy nabój : po pierwsze dużo biegamy a potem(chyba że mamy dużo naboi do snajperki, wtedy spokojnie eliminujemy zombiaków gdzieś na jakimś dachu- tylko headshot!):

-póki nie ma ich zbyt wielu atakujemy pochodnią

- jak zaatakuje więcej niż 4 na raz wyciągamy broń(jakąkolwiek- rewolwer jest optymalny), dead eye i w główkę, jak de się skończy wybieramy shotgun'a i prujemy w nich (byle nie na oślep)do napełnienia paska i tak powtarzamy...

- jeśli jest mało naboi a ich nie zostało zbyt wielu wyciągamy pochodnie i dalej ich spalamy :)

 

ps. w sumie skończyłem wczoraj demons soula więc nie powinienem mieć z tym dlc kłopotów a jednak pojawiają się przy większych zadymach...

Odnośnik do komentarza

Nie ma ktos z was mozliwosci kupienia z amerykanskiego psn albo sprzedania karty o wartosci 10$? Jesli jest ktos kto moglby mi pomoc to prosze o PW albo cos.

 

zakup sobie na:

 

" www.ebay.com "

po dokonania płatności prześlą tobie w mgnieniu oka.

 

 

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...