Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

bynajmniej ucieczkę mam gwarantowana teehee.gif

ed9b667a1e.jpg

 

 

 

ja zroblem juz challenge wszystkie i misje, a zostalo mi 13% , możliwe że to za uratowajnie rurvivalovwów (te listy "goncze") , ale może coś jeszcze jest

 

 

ostatnia misja jest swietna!!!! ale jednoczesnie pozostawia niedosyt że to juz ostatnia, no i ...znowuuuu

Odnośnik do komentarza

Tip: wejdzcie sobie w nocy do opustoszalego, wielkiego domu w Tumbleweed- pochodzcie troszke, idzcie na gore a potem do piwnicy, polecam :)

 

Napisz w spoilerze co to jest ;]. Bo zżera mnie ciekawość co to jest a znając mnie to zapomnę sprawdzić jak będę grał ;p.

 

od 20min. mam jednego z koni Apokalipsy(Pestilence), a dopiero teraz zauważyłem, ze sie nie meczy.

bynajmniej ucieczkę mam gwarantowana teehee.gif

 

Właśnie, wszystkie konie Apokalipsy się nie męczą ;].

 

http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/news/article/11381/trick_or_treat_%E2%80%93_red_dead_redemption_double_xp_halloween_weekend ZNOWU WEEKEND Z PODWÓJNYM XP (Rozi coś dla Ciebie wbijesz wszystkie legendy ;p) (w Halloween już od tego piątku)

 

http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/news/article/11401/reviews_of_red_dead_redemptions_undead_nightmare_%22what_downloadable_content_should_be_-_10_10%22_-_ign recki dlc (10/10 od IGN-u)

 

"What Downloadable Content Should Be" zgadzam się w 100 %. R* po raz drugi a w zasadzie trzeci (2 dodatki do GTAIV) ośmieszyło i pokazało innym jak (pipi)a powinno wyglądać DLC. "DLC" to przyszłość jeżeli ma tak wyglądać.

 

Rozwala mnie fakt, że każdy tu pisze, że przekroczył 7 godzin a jeszcze nie ma 100 %. MASAKRA!

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Yabollek nawet nie czytales posta powyzej ;p dlc spoko ma powyzej 7-8h

 

 

ja już mam prawie 11h, i co prawda niewiele mi zostalo ale pewnie stuknie mi 12-13h żeby zrbic 100%

 

 

 

i mimo że to tylko dlc, i za 36zł, a nie np 60, no i jest wielkie , to jednak czuje pewien niedosyt, może gralem w nie zbyt nachalnie i zbyt wielkimi garciami łykalem, ale zarowno jesli chodzi o czas gry jak i o samą fabułe, zabrakło mi kilku drobiazgów :P

co nie zmienia faktu że to nadal najlepsze DLC jakie widziałęm :D , ale poprostu mogło by być jeszcze odorobine lepsze ;)

Odnośnik do komentarza

Poki co gralem moze z 30 min, ale jesli te DLC jest naprawde na 7-8h (plus nowe tryby w multi, ktore oczywiscie jeszcze bardziej przedluzaja zywotnosc) to te DLC powinno byc ocenione na 20/10 pod wzgledem cena/jakosc. Heh, zeby tylko wszystkie DLC takie byly....

 

 

moment, powariowaliscie :P bardzo sie jaram tym dlc (o czym za chwile) ale spójrzcie, to i tak jest wyzysk :whistling: kosztuje 40 zł (niemal) czyli 1/5 nowej gry.

 

A ile kontentu wnosi pełna gra, ile wymaga pracy, czasu? Ile kosztowało zaprojektowanie swiata w RDR, postaci, cut scenek? To było wart 200 zł, bez wątpienia. A teraz popatrzcie ile -uwaga uwaga słowo klucz- PROPORCJONALNIE- kontentu wnosi te dlc...mapy gotowe, setting gotowy...

 

 

dobra :P jaram sie tym dlc, jaram :yes: ale obiektywny nie jestem, bo RDR to moja ULUBIONA gra EVER (tak!) , żadna wczesniej mnie tak nie zuroczyła KLIMATEM!

 

Na razie robiłem bardzo niewiele, mam 1,5 godziny za soba..teraz pojechałem na moją ulubiona miejscówke, tj w góry...mgła w tym lesie smakowała inaczej...noc, snieg i...ZIELONY KSIĘŻYC :D (jaaaaaa) , nietoperze...klimat urywa jajka.

 

Zapytam o coś, pewnie pisaliscie o tym, sorry, nie wracam bo za duzo spojlerów łykam, tzn nie fabularnych ofkoz (bo tu takiego hamstwa raczej nie ma), no ale piszecie o gameplayu, jarajac sie nim a ja sam chce to odkryc hehe;_)

 

dobra , pytanie: jest sens zbierac futra, roslinki? Będzie ktos, komu bede to mógł sprzedać?

Odnośnik do komentarza

Poki co gralem moze z 30 min, ale jesli te DLC jest naprawde na 7-8h (plus nowe tryby w multi, ktore oczywiscie jeszcze bardziej przedluzaja zywotnosc) to te DLC powinno byc ocenione na 20/10 pod wzgledem cena/jakosc. Heh, zeby tylko wszystkie DLC takie byly....

 

 

moment, powariowaliscie :P bardzo sie jaram tym dlc (o czym za chwile) ale spójrzcie, to i tak jest wyzysk :whistling: kosztuje 40 zł (niemal) czyli 1/5 nowej gry.

 

Z PS+ to kosztuje niemal 28 złoty a w promocji to około 20 złoty.

 

Jeżeli te dlc to wyzysk to ja mogę być tak wyzyskiwany przez każdego developera gier których lubię ;]. Jeżeli mam dostawać takie dlc to mogą je ogłaszać przed premierą danej gry i pakować do każdej pod warunkiem, że będzie oferowało tyle co Epizody i UN.

 

Edit:

 

Na psstore jest do kupienia premium theme z UN (w końcuuu jakiś z RDR, mogliby dać avatary <marzy>) polecam zaje.bisty.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Orson - części zamienne zawsze są drogie :thumbsup:

 

 

 

Panowie wie ktoś gdzie można znaleźć mołotowy bo te które dostałem za "oczyszczenie" Thieves Landing już mi się rozeszły?

 

 

Myślicie że gdyby R* obsadziło w dodatku Jack'a to bylby on równie za(pipi)isty? Jak dla mnie to sam John podbija rajcowność tego dodatku jakiej 80%. Gdy ostatnio robiłem challenge za explosive rifle synalkiem to jakoś średnio mnie ta gra kręciła.

 

Odnośnik do komentarza
A ile kontentu wnosi pełna gra, ile wymaga pracy, czasu? Ile kosztowało zaprojektowanie swiata w RDR, postaci, cut scenek? To było wart 200 zł, bez wątpienia. A teraz popatrzcie ile -uwaga uwaga słowo klucz- PROPORCJONALNIE- kontentu wnosi te dlc...mapy gotowe, setting gotowy...

nie porownuj do najlepszej gry na ps3, tylko do innych gier - za 36zł dostajesz o wiele wiecej za(pipi)istej gry niż w innych pełnych grach za 200zł

 

pozatym patrzac na ilość roboty ze "mieli juz bazowy swiat tylko troche pozmieniali" to zawuaż ze taka fifa co roku wychodzi za 200zł a zmian ma w sobie mniej niż UN względem RDR ;p

 

dobra , pytanie: jest sens zbierac futra, roslinki? Będzie ktos, komu bede to mógł sprzedać?

z roslin mozna robić naboje i inne bzdety

 

ale wlasnie nie mam pewnosci czy zwierzęce szczątki mają jakiekowliek zastosowanie, bo jakoś nie zauważylem zeby miały

bo z zombiakowego miesa robi sie amunicje

z liści dopałki do ammo

i jeszcze z czegoś tam robi sie rpzedmioty (ogolnie jest kilka itemów ktore sami sobie możemy mixować i robić przydatne rzeczy)

 

ale wlasnie pozostałosci zwierzat chyba nic nie dają.. dziwne ale chyba serio tak jest

 

Może ktoś podać nazwę nowych trybów w multiplayerze?

undead overrun - obrona przed falami zombie

land grab - przejmowanie i bronienie miejscówek przed innymi graczami (nie robilem tego, nie znam detali)

chyba tylko to, ale ta oborona rpzed zombiakami jest swietna, wypelniona akcją i heroizmem :D

 

 

 

Panowie wie ktoś gdzie można znaleźć mołotowy bo te które dostałem za "oczyszczenie" Thieves Landing już mi się rozeszły?

tez mialem z tym problem , niby można je znalesc czasem przy zabitych zombiakach ale bardzo sporadycznie

ewentualnie można pczoekac az zombiaki znowu przejmą thieves landing i je obronić na nowo

 

ale jesli szukasz ich żeby zrobić challenga za zabicie płonących zombiakow to.. masz pecha :P też sie z tym męczyłem

 

podpalanie pochodnią jest raczej upierdliwe, ale mi sie w koncu udało to zrobić podpalając ich koniem XD

wyłap grupe 5-6 zombiaków i zwab je jadąc powili żeby biegły w ścisłej grupie za tobą, potem szybko sie odwroc i przejedz środkem, ale dosyc powloi żeby ich nie porozrzucac zabardzo, przy dorobinie (sporej) szczęscia podapalisz wszystkich i wtedy kill'ym ! ;p

 

upierdliwa rzecz, najdluzej sie z tym meczylem

Odnośnik do komentarza

Yano- dlatego to dlc jest pierwszym, które kupiłem, serio :rolleyes:

 

tak ogólnie to nie cierpie dlc, to sygnał-ostrzezenie, ze jesli bedziemy klaskac uszami z zachwytu to bedą sie pojawiac w coraz perfidniejszej formie aż zastapią koniec konców pudełkowe gry- bedziemy w zamian mieli gre w odcinkach dlc, płacąc tym samym za produkt wielkosci dzisiejszego- ok 300 a moze i wiecej zł...

 

moje pierwsze dlc, które łyknełem wraz z kolekcjonerka Heavy Rain...(pisze, ze nie kupiłem zadnego, bo te dostałem niejako gratis), Taksydermista.....ukończyłem je w 6 min :huh::huh::huh::huh: juz wtedy znienawidziłem instytucje dlc...potem Assasyn Creed 2 i brakujace rozdziały w dlc, zakonczenie do PoP w dlc

 

 

ale to temat o RDR :lol: wg mnie dwa poprzednie dlc były po prostu chamstwem...sorry, ale były perfidnie skrojone po to by wydrzec kase od maniaków. Poker i kości w multi? Huh, no kaman, kazdy wie ze wycieto je po to by zapłacono za nie dwa razy...dołożenie nowych miejscówek do multi? Tak, tych z singla, wogóle nie przemodelowanych pod kątem multi- nie bo po co, zapłacisz drugi raz za udostępnienie...

Odnośnik do komentarza

Pierwszą mapę "znalazłem" (ukradłem) z obozu typka zajadającego się głową zombiaka :thumbsup:.

 

Słupek, dokładnie mam taki zamiar i myślę, że nawet w piątek będę miał maksymalną legendę.

 

Yano, a po ostatniej misji po "sam wiesz czym" da się ratować zaginione osoby?

 

Spoiler dotyczący mitycznych kreatur:

 

A wiecie, że w grze można znaleźć Chupacabrę? :turned:

 

Edytowane przez TheRozi
Odnośnik do komentarza

Slupek jak wygląda theme z rdr? bo na jutubie nie ma filmikow, nie moge tez znalesc screenow, a nie chce kupowac w ciemno bo themy mnie mało jarają i serio musial by byc za(pipi)isty zebym za niego placil;p

 

 

zelaf - mapa rzeczywiscie ejst w domku nad jeziorem w tall trees - aurora basin

swoja droga ja znalazlem 2 mapy, pierwsza nie wiem gdzie, a ostatnio po zrobieniu już dawno wszystkich challengy znowu znalazlem pierwszą mape wlasnie w aurora basin :P

 

brum - to po przejechaniu hamuj odrazu ze 4 metry od nich i po nie odwracaj sie nawet koniem, tylko samą postacią i odpalaj dead eye, nie ma szans zeby sie wypalili, jedyny problem to że mogą sie wszyscy nie podpalić podczas przejazdu, albo że nie trafisz 5 headshotów na jednym dead eye

 

Rozi

można ratować

co do spoilera - ja już ją zabilem :P

mam też

jednorożca

 

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Slupek jak wygląda theme z rdr? bo na jutubie nie ma filmikow, nie moge tez znalesc screenow, a nie chce kupowac w ciemno bo themy mnie mało jarają i serio musial by byc za(pipi)isty zebym za niego placil;p

 

Nie chcę żebyś miał do mnie potem pretensje jakby co więc ... hehe ;]. Jak wygląda; po pierwsze jest parę obrazków zmieniających się nie mylić z ruchomymi (są zombie, jest Marston jak zabija na razie na 3 różne trafiłem) a ikonki są fajne czarno-żółte. Na pewno je zostawię nawet do innych tapet, obiektywnie to dobry theme a patrząc, że to RDR to zaje.bisty ;p. Imo opłaca się 4 złote tylko, w zasadzie to i tak tapety RDR u mnie schodzą z Pleja ale to w końcu pierwszy oryginalny theme (mam nadzieję, że chociaż grosik z tego zakupu idzie do R*). Tylko jak kupisz a nie spodoba Ci się to co złego to nie ja ;].


 

Pomocy!!!

 

Jak zrobić challenge Sharpshooter, rangi trzeciej ten za zabicie 5 plujących zombie na jednym Dead Eyu? Nosz kurde próbuje i nie wychodzi mi ;/. Jakieś sposoby?


 

Nie wiem czy to przez Wasze pisanie ale mi też się wydaje jakby dodatek zyskał trochę na grafice. W zasadzie to mi się tak wydaje od pierwszego zagrania w niego ale nic już nie pisałem; nie wiem czy to haluny czy ta gra jest tak piękna, że nadal zachwyca. Nie licząc exów to jest to czołówka generacji jeżeli chodzi o grafikę a biorąc pod uwagę fakt, że to sandbox to w ogóle.


 

@Joker

 

To dziwne ja na pewno nie byłem w tym domku w Tall Trees a mapę mam :o.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

EDIT

co do theme to sie chyba wstrzymam narazie ;p tapety moge se zassać z netu ;p

 

Pomocy!!!

 

Jak zrobić challenge Sharpshooter, rangi trzeciej ten za zabicie 5 plujących zombie na jednym Dead Eyu? Nosz kurde próbuje i nie wychodzi mi ;/. Jakieś sposoby?

naopewno chodzi o plujących? bo ja takiego nie widzialem

za to widzialem że trzeba zabić 5 płonących zombiakow , i sie z tym meczylem

akurat chwile wczesniej była rozmowa o tym

 

2 sposoby

- łatwy ale wymaga przynęty i mołotowa: rzuca sie rpzynete tak zeby zombiaki sie zgrupowały a potem w srodek mołotowa i odpala dead eye i wali w głowy żeby zabić

 

- trudniejszy ale ja nie mialem tyle mołotowów: oddziela sie od stada grupke okolo 5-6 zombie i zwabia by biegły za graczem w sciłej grupie, i potem zawraca i podpala je płonącym koniem, a dalej szybko trzeba sie odwrocic i nawalać (byle nie zatrzymywać sie tuż obok nich bo mogą nawet podczas dead eye zwalić z konia!)

 

 

odrazu powiem sposob na nastpene challenge

- zabić 4 rodzaje zombiaków na jednym dead eye

- zabić ze snajperki 5 zombi w 8sekund bez uzycia ded eye

 

wszystkie 3 powyższe robilem przed bramą do fortu el presidio w mexyku, tam caly czas sie odnawiają zombiaki, czasem nawet na naszych oczach sie pojawiają

po pierwsze dzieki temu nie musimy szukać, po drugie dopoki nie podjedzimy stoją tam spokojnie (dobry sposob na tą snajperke w 8sec)

po trzecie pojawiają sie tam wszystkie 4 typy, ktore są wymagane do challenga

 

co do snajpery to polecam zabijać bez przerwy aż wpadnie, tzn nie w zestawach po 5, tylko walić az wpadnie, w koncu ktoraś piątka zmiesci sie w 8sec. (tylko trzeba zapisać wczesniej bo można w kilka chwil całe ammo do snajperki stracic)

 

co do zabicia 4 typów na raz, to porpostu trzeba sie tam pokręcic aż sie wypatrzy (jesli nie ma to trzeba odjechac na chwile i wrocic zeby sie zrespawnowaly)

- normal

- biegacz

- gruby

- plujący

i poprostu ich zabić na jednym dead eye (najlepeij troszke z daleka zeby sie cale stado nie rzucilo, mi to wyszlo za pierwszym razem, 2 minuty po tym jak sie uporalem z poprzednim challengem

 

 

 

a co do mapy - wyglada na to że pierwsza mozna znalesc losowo w wiekszosci skrzyń

 

Yano:

 

Dostaje się deed na jednorożca?

 

nie , w dodatku mialem go wcześniej już, a po skonczeniu fabuly koń automatycznie sie zmienia na wiesz jakiego, (ktorego juz wczesniej mialem z deedem, ale idąć na finalną misje uzywalem "wiesz którego"

no i wiec po ostatniej misji i zamianie konia traci sie <lalalala> ale można go potem znowu złapać w tym samym miejscu , wiec to niewielki problem

inna sprawa to ze jest on słaby :P jest szybki, ale pozatym nic nie robi

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Flaming undead kurde to rzeczywiście chodzi o płonące myślałem, że takich nie ma w ogóle i wziąłem je za plujące wOw (nie skojarzyłem flaming) <faceplam>. W takim bądź układzie nie mam ich jeszcze a co do mołotova (przeczytałem Waszą rozmowę) to jak pierwszy raz je dostałem za którąś tam miejscówkę. To pojawił się napis, że jeżeli będę ich potrzebował to mam ich szukać w Meksyku to tak nawiasem mówiąc.

 

W podstawce też pierwszy raz dostawało się je właśnie w Meksyku.

 

PS.

 

 

No chyba żartujecie, że jest Chupacabra? Hahahaha ale trafiłem ;p i Yano chyba zresztą o tym też pisał. A mówią, że marzenia się nie spełniają ;] (no tak jakby się nie spełniały to nigdy by nie wyszła taka gra jak RDR ;p).

 

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

jak to nie masz płonących? sam musisz je podpalić a potem zabić :P

 

 

co do mitycznych kreatur to brakuje mi tu RPGoych akcji typu "FAK JEA! znalazlem ultra rzadką mityczna kreature! teraz ją zabije i bede mogl zrobić cos fajnego" (bron, quest, cokolwiek)

 

a tutaj one nic konkretnego nie robią :P (chociaż koń smierci włącza tryb ultra easy)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Tip: wejdzcie sobie w nocy do opustoszalego, wielkiego domu w Tumbleweed- pochodzcie troszke, idzcie na gore a potem do piwnicy, polecam :)

Daras jeszcze raz się spytam co tam do cholery jest ;p

 

Bo właśnie tam jestem chodzę jak głupi po tym domu z góry na dół i do piwnicy i nic nie widzę ;/. Jakiś easter egg, niespodzianka czy co ????????????????????????????

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...