Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Dokladnie. Jak zainstalujesz dodatek to potem w menu gry po wejsciu w sekcje Single Player masz do wyboru Red Dead Redemption albo Undead Nightmare.

 

Edit. Swoja droga jak znalezliscie konie apokalipsy? Cholera, raz znalazlem Wojne i teraz zadnego innego wiecej. Jezdze po calej mapie i tylko raz spotkalem konia. To jest tak, ze pierwsze 3 trzeba znalezc samemu, a ich miejsca sa losowe, by Smierc znalezc na koncu, jako czwartego konia i on juz ma okreslone miejsce respawnu?

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza

konie sa losowe, ale mozliwe że nie pojawią sie kolejne jesli bedziesz tylko jezdzil po mapie, prawdopdobnie trzeba ruszać fabule do prozdu żeby miec mozliwosc znalezienia

ich miejsca są losowe

 

tylko ostatni 5 mistyczny kon jest tam gdzie jest , ale on sie nie liczy do challenga i oglnie jest inny

Odnośnik do komentarza

Na pewno wydadzą. Kwestia czasu. W tym miesiącu ma się pojawić nowe wydanie GTAIV właśnie, ze wszystkim co do tej pory było.

 

No i dupa z tymi końmi. Złapałem Zarazę i zapomniałem ją przywiązać w mieście. Gdy po zgonie chciałem ją przywołać to przybiegł ten "zwykły", którego ściąga na lewą stronę.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

A znacie jakieś dobre miejsce z gepardami czy jak to się zwie.Muszę ubić 2 do challenge a znaleźć nie mogę

 

kuguary chyba. Wiem ze nawet duzo jest za Fort Mercer na wzgórzu, czesto tez spotykam je w meksyku.

 

 

P.S ja nie moge znalez jednorozca tzn. wiem gdzie jest ale jakos nie chce mi sie pojawic( juz skonczylem tryb fabularny). Wie ktos co zrobic ze go dorwac w koncu?

 

 

Odnośnik do komentarza

pumy jeśli już ;p

 

rzeczywiscie w krzakach na okolo fort marcer czesto są, ale bywa to upeirdliwe, bo czasem dlugi czas nic sie nigdzie nie pojawia

 

 

szawel - pomijajac brak spoilera to ja go znalazlem w tym samym miejscu 2 razy odrazu po dojechaniu tam, odrazu czekał, wiec jesli ejstes w dobrym miejscu (niedaleko chyba torqemudy, blisko skraju mapy) i zrobiles juz challenge z koniami... to nie wiem o co chodzi, powinien być

Odnośnik do komentarza

szawel - pomijajac brak spoilera to ja go znalazlem w tym samym miejscu 2 razy odrazu po dojechaniu tam, odrazu czekał, wiec jesli ejstes w dobrym miejscu (niedaleko chyba torqemudy, blisko skraju mapy) i zrobiles juz challenge z koniami... to nie wiem o co chodzi, powinien być

 

I tak wszyscy wiedza ze jest jednorozec, a pozatym nie wnosi on nic do fabuly (chyba ze o czyms nie wiem) wiec to zaden spoiler.

 

Mam wbita legende w "czelendzu" z koniami i teraz chce tylko tego ... jednorozca zlapac. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

(uwaga, kilka pomniejszych spojlerów bedzie, pisze z ps3 , ciezko mi edytować post)

 

 

 

ale te dlc jest klimatyczne! Za każdym razem gdy wkrada sie monotonia, pojawia sie cos rozwalającego...kule fosforowe, zapalajązce zombiaki "na niebiesko", płonący koń (wczoraj byłem juz bardzo spiący ale jak go zobaczyłem to od razu adrenalina podskoczyła i fru za nim!)

 

no a same włóczenie sie po tym swiecie nabrało nowego, rewelacyjnego klimatu! A moja ulubiona miejscówka w górach, w nocy, w towarzystwie wilków, sniegu i zielonego księżyca urywa jajka...

Odnośnik do komentarza

szawel - pomijajac brak spoilera to ja go znalazlem w tym samym miejscu 2 razy odrazu po dojechaniu tam, odrazu czekał, wiec jesli ejstes w dobrym miejscu (niedaleko chyba torqemudy, blisko skraju mapy) i zrobiles juz challenge z koniami... to nie wiem o co chodzi, powinien być

 

I tak wszyscy wiedza ze jest jednorozec, a pozatym nie wnosi on nic do fabuly (chyba ze o czyms nie wiem) wiec to zaden spoiler.

 

Mam wbita legende w "czelendzu" z koniami i teraz chce tylko tego ... jednorozca zlapac. 

 

Dzięki.

 

Nie ma to jak samemu wrzucać wszystko w spoiler nawet największe pierdoły byleby nikomu nie popsuć zabawy. A potem ma się tak odpłacane, wyobraź sobie, że ja nie miałem zielonego pojęcia, że jest Jednorożec. I co z tego, że nic nie wnosi do fabuły ale stanowi niespodziankę w grze jakoś nikt inny nie pisał o nim albo może pisali w spoilerze.

 

Nigdy nie pojmę co za cholerny problem wrzucić tekst w spoiler jeżeli zdradza coś takiego.

 

 

(pipi)a

 


 

http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/news/article/11501/rockstar_warehouse_update_get_your_undead_nightmare_tees nowe koszulki z UN

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

szawel - pomijajac brak spoilera to ja go znalazlem w tym samym miejscu 2 razy odrazu po dojechaniu tam, odrazu czekał, wiec jesli ejstes w dobrym miejscu (niedaleko chyba torqemudy, blisko skraju mapy) i zrobiles juz challenge z koniami... to nie wiem o co chodzi, powinien być

 

I tak wszyscy wiedza ze jest jednorozec, a pozatym nie wnosi on nic do fabuly (chyba ze o czyms nie wiem) wiec to zaden spoiler.

 

Mam wbita legende w "czelendzu" z koniami i teraz chce tylko tego ... jednorozca zlapac.

 

Dzięki.

 

Nie ma to jak samemu wrzucać wszystko w spoiler nawet największe pierdoły byleby nikomu nie popsuć zabawy. A potem ma się tak odpłacane, wyobraź sobie, że ja nie miałem zielonego pojęcia, że jest Jednorożec. I co z tego, że nic nie wnosi do fabuły ale stanowi niespodziankę w grze jakoś nikt inny nie pisał o nim albo może pisali w spoilerze.

 

Nigdy nie pojmę co za cholerny problem wrzucić tekst w spoiler jeżeli zdradza coś takiego.

 

 

(pipi)a

 


 

 

Przepraszam, ale z tego co wiem to po wykonaniu pierwszego zadania juz wiesz ze jest wiec nie rozumiem co ta za spoiler ale dobra nie klocmy sie. Nastepnym razem kazda moja wypowiedz dam w spoiler i kazdy bedzie zadowolony.

 

Edytowane przez szawello
Odnośnik do komentarza

Poker jest trochę niedopracowany w multi. Jeśli wybierzemy szybkie przejście do gry to zostaniemy losowo przydzieleni do stołu co oznacza brak możliwości wyboru stawek. Są pokoje, w których wszyscy wybierają "skip game" aby przejść do innego stołu. Za pierwszym razem przegrałem całą sumę przy najwyższym stole i musiałem odczekać 24 godziny aby móc zagrać ponownie.

Odnośnik do komentarza

Po kolei zacznę skromnie ;] :

 

1.Co daje ten trzeci koń (śmierdziel) bo miałem tylko info, że niby nieskończoną staminę ale to ma każdy kucyk Apokalipsy.

 

2. Jak nazywa się ten nowy (świetny) utwór który załącza się po ostatniej misji dla

zakonnicy kiedy wysyła nas do Reyesa?

Świetny kawałek idealnie pasował jak galopowałem wśród zdechlaków ;]. Btw jest już "gdzieś do kupienia" soundtrack z UN?

 

3. ZAKOŃCZENIE

 

 

WIELKIE WTF to już niby koniec. Jestem po misji w katakumbie, gdzie odłożyłem maskę wszystko wróciło do normy. Minęło trochę czasu Seth zarąbał maskę i powstałem jako zombie (ale ogień) i to jest już niby naprawdę koniec? Bo jeżeli tak to trochę jestem rozczarowany, spodziewałem się jakiegoś finału - stuknięcia a to wszystko potoczyło się w trymiga. To znaczy nie powiem ta misja w katakumbach była fajna ale ... i na dobrą sprawę nie wszystko zostało wyjaśnione. A już na pewno te dlc nie może być kanoniczne do podstawki choć takie niby jest ale nie może być, mam twarde dowody na to ;].

 

 

Troszkę a nawet nie trochę jestem w szoku. O ile zakończenie podstawki to geniusz tak tutaj czuję lekki niedosyt troszkę źle to rozegrali. Napięcie rosło, wtf wzrastało aż tu raptem szybki finał heh. Poza tym dziwne bo mam dopiero 71 % i jeszcze 2 trofea ukryte, myślałem, że to fabularne będą.

 

Btw

od razu jak już zacząłem grać jako zombiak, pojechałem do ludzi byłem ciekaw czy będą mnie się bać - uciekać ale nie. Normalnie reagują szkoda trochę ale beka, wciskałem kółko tak żeby się przywitać a zombiak Marston dalej niby kapelusz zdejmuje hehe.

 

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...