Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Heh - nie no, fajna sprawa, wiadomo ale wolalbym zeby wydali normalne DLC :/ Na to niestety juz raczej nie ma szans.

 

Rzeczy ktore chetnie bym zobaczyl jeszcze w tej grze:

- pociag w multi - nosz kurde, ale byloby z tym duzo mozliwosci zabawy (a moze nawet napady na pociag zrobione na podobnej zasadzie jak land graby ?)

- gang hidouty w West Elizabeth (w szczegolnosci glupi jest fakt nie wykorzystania fortecy dutcha - mogli w niej przynajmniej land graba jakiegos walnac)

- do Undead Nightmare - dodac opcje free roam, tez byloby to spoko (zawsze cos nowego do roboty w multi)

- nowe misje do coopa. Nosz kurde - przeciez ich ilosc to jakis zart. Maja takie poklady funu, swietnie sie w nie gra - a jest ich tak malo :/ Szkoda

- lasso w multi - kurde, szkoda ze jego nie ma. Takie jaja moznaby bylo robic, jakby bylo obecne, niezla zabawa bylaby

 

W sumie to wiecej pomyslow nie mam, ale na pewno daloby rade jeszcze cos wymyslic.

Odnośnik do komentarza

Lepiej by bylo by zajeli sie strona techniczna swojej gry zamiast dlc

Zastanawiam sie czy R* wie ze instnieje cos takiego jak detekcja kolizji.

-Postac gdy zbiera jakies ziolo jest pod ziemia.

-Wiele razy mialem ze moja postac przenikala przez konia i odwrotnie

-nie wyswietlanie tekstu. Zabawnie to wyglada jak np idzie samo lasso lub mam pojedynek z pistoletem bo nie wyswietlilo reszty goscia :D

- no i po co kaniony skoro ludzie przechodza przez kaniony chodzac w powietrzu?

 

jak to naprawia to niech wtedy robia dlc

Odnośnik do komentarza

Ja cały czas jeszcze łudzę się na singlowe, miażdżące DLC. Undead Nightmares było świetne, ale całkiem odcięte od głównego wątku gry. Polewkowe, na Haloween. Jednak ciąglę mam nadzieję na epickie DLC do singla, w którym gralibyśmy np. z Ricketts, które opowiadałoby jego historię i jak trafił do Meksyku. Może jeszcze jest nadzieja na coś takiego ;) Ciąglę w to wierze, po tym co Rockstar pokazał z Epizodami.

Odnośnik do komentarza

Lepiej by bylo by zajeli sie strona techniczna swojej gry zamiast dlc

Zastanawiam sie czy R* wie ze instnieje cos takiego jak detekcja kolizji.

-Postac gdy zbiera jakies ziolo jest pod ziemia.

-Wiele razy mialem ze moja postac przenikala przez konia i odwrotnie

-nie wyswietlanie tekstu. Zabawnie to wyglada jak np idzie samo lasso lub mam pojedynek z pistoletem bo nie wyswietlilo reszty goscia :D

- no i po co kaniony skoro ludzie przechodza przez kaniony chodzac w powietrzu?

 

jak to naprawia to niech wtedy robia dlc

 

 

hehehe, a powiedz, te błędy zaczeły sie pojawiać przed czy po zebraniu tych ziół ?? :biggrin: podaj lokalizacje.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

chodzi o zioła na Great Plains. Gdy kleczy to jest do pasa pod ziemia. Potem nagle wstaje i pojawia sie nad ziemia

 

Gra tez zaliczyla mi dzis zwieche.

Zlapalem poszukiwanego. Odebralem nagrode. Wsiadlem do powozu. Wtedy to miasta wpadli jego pomagierowie. Zabili szofera, po czym mnie. Akurat w momencie kiedy dalem skip to destination. I gra padla. Po ponownym wlaczeniu pojawilem sie w miejscu docelowym

Odnośnik do komentarza

Po miesiącu przerwy od red deada wróciłem do niego i po 2h grania stwierdzam to że

1.jest to zaje.bista

2.nie ma sobie równych

3.klimat urywa dupe

4.niech zrobią dwójke

5.nic mi się nie znudziła

6.soundtrack rządziturned.gif

a jak włączyłem od razu miałem szkołe przetrwania,rzuciły się na mnie 3 niedźwiadki jeden mi wy(pipi)ał z łapy,a drugiego który chciał mnie dobić zmielił pociąg,piękna akcja teehee.gif

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

dziwne ze nadal nie ma edycji GOTY, zastanawiam sie czemy, wąpliwe ze poprostu to olali.... więc!

to tylko spekulacje ale mam cichą nadzieje że edycja coplete albo goty nie wychodzi narazie bo szykuje sie jeszcze jakies mocne DLC w stylu epizodów, i dopiero po nim wypuszczą edycje full wypas

Odnośnik do komentarza

dziwne ze nadal nie ma edycji GOTY, zastanawiam sie czemy, wąpliwe ze poprostu to olali.... więc!

to tylko spekulacje ale mam cichą nadzieje że edycja coplete albo goty nie wychodzi narazie bo szykuje sie jeszcze jakies mocne DLC w stylu epizodów, i dopiero po nim wypuszczą edycje full wypas

 

Epizody do RDR gdzie byśmy indiańcem latali, dla mnie byłby wypas. Ktoś pamięta w jakim czasie od premiery GTA IV zapowiedzieli Epizody do czwórki ?

Odnośnik do komentarza

dziwne ze nadal nie ma edycji GOTY, zastanawiam sie czemy, wąpliwe ze poprostu to olali.... więc!

to tylko spekulacje ale mam cichą nadzieje że edycja coplete albo goty nie wychodzi narazie bo szykuje sie jeszcze jakies mocne DLC w stylu epizodów, i dopiero po nim wypuszczą edycje full wypas

 

Epizody do RDR gdzie byśmy indiańcem latali, dla mnie byłby wypas. Ktoś pamięta w jakim czasie od premiery GTA IV zapowiedzieli Epizody do czwórki ?

Jezeli dobrze pamietam to GTA IV mialo premiere w kwietniu 2008, natomiast pierwszy epizod, Lostow pojawil się w lutym 2009.

Odnośnik do komentarza

Dla ludzi co przeszli RDR

Mam pytanie co po smierci Johna mam 65% gry i nie mam nigdzie żadnego wyboru misji a napisów końcowych nie było.Mam cichą nadzieję na zemstę syna za Ojca :)

 

SPOILER WIELKI TYLKO DLA TYCH CO PRZESZLI

 

 

po smierci gdy grasz tym synalkiem fagasem poszukaj misji pobocznej ktora objawia sie znakiem zapytania, chyba jej poczatek jest w black water, potem juz bedziesz mial dalsze namiary, i dostaniesz to czego oczekujesz :P

 

 

 

skoro masz 65% to znaczy ze prawie nic nie robiles poza misjami głownymi, masz jeszcze kupe roboty w sumie :P

 

 

btw wczoraj w social clubie mozna bylo wygrac takie pady, calkiem spoko

rdr_ps3_controller_640.jpg

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...