Skocz do zawartości

Tomb Raider: Underworld


Gość Kyo

Rekomendowane odpowiedzi

Wieszać mi się nie zwiesiła, co do bugów to jeden jest troszkę dziwny; podbiegacie np do ściany bądź krawędzi i Lara się blokuje, trzeba wtedy nic nie robić padem, tylko dać skok i się odblokuje ;p

 

W sumie to tylko tego buga miałem pare razy, był jeden patch przed samymi trofeami więc myślę, że coś tam zmienili? no i w meksyku nie było buga brakiem możliwości ukończenia etapu jak wjechało się w jedno miejsce na motorze.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W sumie to tylko tego buga miałem pare razy, był jeden patch przed samymi trofeami więc myślę, że coś tam zmienili? no i w meksyku nie było buga brakiem możliwości ukończenia etapu jak wjechało się w jedno miejsce na motorze.

ja przechodziłem grę 2 razy (1 przed patchem) i ani razu tego bug'a nie spotkałem.

 

Platyna jest ^_^

Odnośnik do komentarza

Po pewnych objekciach znów powróciłem do Underworld'a i zrobiłem Calaka, ale ludzie ile przy tym nerwów było, czy miał ktoś z was taki patent że najpierw wpadło srebro za 100 skarbów a wogóle nie za 10/50? To jakis LoL, zdobyłem wszystki 179 a 10 i 50 zostały, więc musiałem zacząć gre od poczatku (od morza aż po podziemia Croft Manor w jeden wieczór). Ahh gdyby nie te bugi gra byłaby świetna.

Odnośnik do komentarza
Gość RejdenForce
BUGI niszcza te gre. Gra sie wiesza,przycina i robi jeszcze inne cuda na kiju. Krotka i na pewno gorsza niz Anniversary. TROFEA zrobione na zasadzie-"chcieliscie,to macie, a teraz won"

 

Hmm platyna wpadła(banał), ale błędów o jakich piszecie na szczęście nie było dane mi doświadczyć.

Generalnie grało się bardzo przyjemnie, gra naprawde warta wydanych pieniędzy.

Fani seri doskonale wiedzą że sterowanie Larą zawsze było trochę uciążliwe, wieć jeżeli jesteście w stanie przymknąć na to trochę oko to napewno gra się spodoba.

Edytowane przez RejdenForce
Odnośnik do komentarza

Ok, ja przeszedłem wszystkie części na PSX'a na 100% i mogłem przymknać na to oko, ale w TRU to nie są zwykłe bugi lub trudności w sterowaniu, to wręcz uciażliwe błedy programistów, ktre doprowadzają do frustracji, wkońcu to kolejna generacja gier i wymagałoby się trochę mniejszej ilości błędów, no ale skoro ty ich nie miałeś to może wyszła jakaś wadliwa partia czy jak :P ?

Odnośnik do komentarza
Gość RejdenForce
Ok, ja przeszedłem wszystkie części na PSX'a na 100% i mogłem przymknać na to oko, ale w TRU to nie są zwykłe bugi lub trudności w sterowaniu, to wręcz uciażliwe błedy programistów, ktre doprowadzają do frustracji, wkońcu to kolejna generacja gier i wymagałoby się trochę mniejszej ilości błędów, no ale skoro ty ich nie miałeś to może wyszła jakaś wadliwa partia czy jak :P ?

Hmm. no raczej moja gra nie jest z parti wolnej od wad...dziś niestety pierwszy raz widziałem buga, a doświadczył go mój syn..w pierwszym levelu po skoku z łodzi do wody po zanurkowaniu kilku metrów Lare wciagało cały czas pod łódz...musiał sksować i zacząć od nowa nic się nie dało zrobić.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

No dzisiaj wpadła platynka, gra niespecjalnie trudna, ten hard to jak w większościach gier easy/normal a trudność trofeów jest żadna , jedynie wszystkie skarby stawiają przed graczem jako takie wyzwanie. Ogólnie bardzo łatwo tu zdobyć calaka, nie trzeba specjalnie się wysilać :)

 

Ogólnie to sama gra to bardzo mizerny tytuł, ma naprawdę wiele błędów, programiści się do końca nie postarali. Na początku przymykałem oko na niektóre bugi no ale jak Lara wypływa z wody i płynie w powietrzu aż pod sufit komnaty przez 10 sekund to chyba każdemu by szczena opadła :D

 

Gra dla tych którzy chcą zdobyć łatwą platynke, polecam

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jest coś takiego jak relic hunt po przejściu gry, ewentualnie daj od nowa tą lokację i zbierz brakujące skarby (tylko nie całkowicie new game bo będziesz mieć zonk).

 

Ja miałem coś podobnego, bug z 1 skarbem w pomieszczeniu z krakenem, zebrałem był dźwięk ale brak skarbu na liście, relic hunt nie działał nic...na szczęście odpalenie od nowa chaptera 1 pomogło, skarb był na miejscu i wpadła platyna ;p ale skoro ty nie masz buga to stawiam, że zwykły relic hunt wystarczy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Moze mi ktos wyjasnic jak wykonac headshot przy uzyciu adrenaliny. Probuje robic i mi nie wychodzi jak skacze na typa to go przeskakuje zamias odbic sie do tylu zeby mu heada palnac zaczyna mnie irytowac ta gierka.

Trzymaj przycisk odpowiedzialny za celowanie, potem podbiegnij do wroga nacisnij kwadrat (musisz wybic sie w powietrze), nastepnie prawym analogiem kierujesz na klienta i... cel pal. Ja to zrobiłem spokojnie na statku w 1 misji. Dasz rade.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Mam pytanko "zaraz" czeka mnie zbieranie skarbów, fuck ile ich jest (końcówka singla) a naczytałem się, że z tymi skarbami są podobno jakieś bugi, glitcze i inne takie.

Podobno nie zalicza znalezionych skarbów czy ich nie ma w ogóle, tak?

 

Można temu jakoś zapobiec? Bo jednak dużo osób ma platyny a z moim szczęściem to ... poza tym zbieraj od 180 skarbów ;/.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

No właśnie te zbieranie przeraża mnie okrutnie choć jestem przyzwyczajony do "znajdek w grach" ;].

 

Czyli loteria z tym glitchem, tak samo czytałem, że dużo osobom gra łapie zwiechy tak jak Tobie a ja odpukać nic nie miałem (choć bugow od zawalenia).

 

PS. A prawdą jest, że jest jakiś specjalny tryb do zbierania skarbów po skończeniu gry :blink: ?

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

ale gra pare razy zwieche zlapala.

Szczególnie w ostatnich levelach przy walce z przeciwnikami w podwodnej komnacie ;/ myślalem, że mnie coś strzeli ale po kilku próbach dałem radę, o tyle dobrze, że wszystkie sekrety wcale się nie nudziły i z miłą chęcią zbierałem. Pomaga również w opcjach dokładny statu ile czego zebrałeś i wymiotłeś z danego levelu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...