Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Dostawanie punktów za assist po wskazaniu wroga to niezła nagroda, dopiero po jakimś czasie sczaiłem, że tak to działa.

Jeśli chodzi o "klawiszologię" to powinna być w pełni zmienialna, bo jak się np. aktywuje/dezaktywuje skrzynkę przy pomocy "kółka", to ciężko jest rozglądać się na boki i strzelać - powinno to być na którymś spuście.

Odnośnik do komentarza

Imo jest dobrze jak jest - kolejny nacisk na grę drużynową: gmerając przy skrzynce, ktoś powinien Cię osłaniać. Poza tym - skoro chcemy choć odrobiny realizmu od gier - jak sobie wyobrażasz w realu podkładanie/rozbrajanie ładunku i jednoczesne ostrzeliwanie się? Drugą parą rąk? :rolleyes:

 

BC2 jest bardzo fajne, jeśli gra się z kimś znajomym.

No właśnie niekoniecznie. To kolejna zaleta BC2: wydaje mi się, że dziwnym trafem częściej zdarzają się tutaj kumaci "obcy" niż np. w MW2. Czyżby specyfika i mechanika rozgrywki tak na wszystkich wpływała?

Rozegrałem już mnóstwo meczy, 99% z nieznajomymi i gra się genialnie, gdy czujesz, że większość kuma OCB, jakie są cele, a nie poluje na fragi czy kampi.

Co nie zmienia faktu, że w każdej drużynie znajdzie się debil czy dwóch :rolleyes:

Edytowane przez Butcher
Odnośnik do komentarza

To ja póki co nie mam szczęścia. Bardzo często, gdy ładunek został podłożony staram się za 28 by go rozbroić, a moi 'teammates' w najlepsze kampią i bezsensownie wybijają przeciwników, ba, bardzo często lubią sobie atakujących zaatakować olewając skrzynię... Szlag mnie wtedy trafia. Inna sytuacja - mamy się wycofać, żeby spokojnie zacząć obronę kolejnych punktów, ale nie - inni z mojego teamu wiedzą lepiej, żeby się nie wracać tylko zostać w zniszczonej bazie, podczas gdy przeciwnik sprytnie się prześlizgnie bokiem i podłoży dwa ładunki naraz. Jedyne słowa jakie wtedy cisną mi się na usta to kurwa i wypierdalać!

 

Co do samej gry - gra się wybornie, chociaż chciałbym więcej dupereli do broni, więcej dodatków i perków.

I osobiście zwiększyłbym liczbę punktów za podłożenie/rozbrojenie bombki. Przecież te 30 co jest dawane to jakby splunąć, sam głupi headshot to 30, kill 50, więc takim cieciom się to nie opłaca w ogóle. Ja, mimo grania w 95% snajperem, bardzo często rozbrajam czy podkładam ładunki, bo jak sam czegoś nie zrobię to nie mamy szans na wygraną (chociaż nie zawsze, na szczęście są jeszcze ludzie myślący, lecz niestety stłamszeni przez points hunters).

 

Moja takta snajperem - mashowanie select plus walenie w zaznaczonych na ślepo. Marksman headshoty wpadają, że aż miło.

Edytowane przez Mirumoto
Odnośnik do komentarza

Imo jest dobrze jak jest - kolejny nacisk na grę drużynową: gmerając przy skrzynce, ktoś powinien Cię osłaniać. Poza tym - skoro chcemy choć odrobiny realizmu od gier - jak sobie wyobrażasz w realu podkładanie/rozbrajanie ładunku i jednoczesne ostrzeliwanie się? Drugą parą rąk? :rolleyes:

 

BC2 jest bardzo fajne, jeśli gra się z kimś znajomym.

No właśnie niekoniecznie. To kolejna zaleta BC2: wydaje mi się, że dziwnym trafem częściej zdarzają się tutaj kumaci "obcy" niż np. w MW2. Czyżby specyfika i mechanika rozgrywki tak na wszystkich wpływała?

Rozegrałem już mnóstwo meczy, 99% z nieznajomymi i gra się genialnie, gdy czujesz, że większość kuma OCB, jakie są cele, a nie poluje na fragi czy kampi.

Co nie zmienia faktu, że w każdej drużynie znajdzie się debil czy dwóch :rolleyes:

Kwestia trafienia w dobrą ekipie, raz lepiej raz gorzej. Ja nie grałem wiele, ale jeszcze nigdy nie miałem okazji rozegrać całego meczu wchodząc do gry samotnie, bez znajomego na słuchawce. Tak też moje doświadczenia oparte na graniu w teamie ze znajomym. Dobrym jest fakt, że zbiera się sporo punktów za wykonywanie celów misji. MW2 imo jednak nie wymaga zbyt wielkiej współpracy w większości trybów, dobry multiplayer dla gracza samotnika.

Ciekawi mnie strasznie jak na tyle CoDa będę bawił się w Bad Company 2 :)

Odnośnik do komentarza

nie boj nic wyjdzie pelna wersja to liczba idiotow wzrosnie i to znacznie i bedzie jak w starym dobrym bad company albo 1943 gdzie team woli kazdy brac wlasny pojazd niz obsadzic strzelca w wierzyczce itp albo poczekac na kolesia dla ktorego zabraklo pojazdu i niech sobie biegnie na piechote cala mape. takich ktorzy sa nastawieni tylko na wbijanie expa nigdy nie zabraknie i zawsze beda w wiekszosci. w takim bc1 pamietam ze bylo stanowisko artyleri gdzie mozna bylo ladnie zdejmowac kolesi w dwoch pierwszych bazach wiec kolesie sobie tam kampili cala gre a jesli ktos byl tam przed nimi to TK i farmimy. 

 

albo niszczenie i naprawianie wlasnego czolgu. 

 

pewnie z tego powodu nie ma za duzej nagrody za bombe. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Imo jest dobrze jak jest - kolejny nacisk na grę drużynową: gmerając przy skrzynce, ktoś powinien Cię osłaniać. Poza tym - skoro chcemy choć odrobiny realizmu od gier - jak sobie wyobrażasz w realu podkładanie/rozbrajanie ładunku i jednoczesne ostrzeliwanie się? Drugą parą rąk? :rolleyes:

Realizm realizmem, ale można przecież przejmować skrzynkę stojąc do niej tyłem, więc jak gra na coś pozwala to czemu z tego nie korzystać? Ja piszę nie patrząc na klawiaturę, to czemu mój żołnierz tak nie może (tylko że on musi jedną ręką ;) Więc pozostaje mi "oszukiwać" i wciskać kółko palcem lewej dłoni, a prawą się rozglądać i ostrzeliwać :)

 

albo niszczenie i naprawianie wlasnego czolgu. 

Nie wiem czy obecnie nie jest tak, że za naprawę pustego pojazdu nie dostaje się punktów?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy obecnie nie jest tak, że za naprawę pustego pojazdu nie dostaje się punktów?

 

Za wlasny chyba sie nie dostaje,ale gralem ostatnio i bylo dwoch typow i jeden niszczyl czolg,po czym do niego wchodzil,a drugi mu go naprawial i tak przez caly mecz.Na koniec ten naprawiajacy mial bodajze 60k punktow i podejrzewam ze 0 killi,a my 2 zawodnikow mniej w ekipie...

Edytowane przez przegraj_kowal
Odnośnik do komentarza

Owszem, chodziło mi o pusty pojazd, jak ktoś w nim siedzi to punkty lecą, a jak jest to osoba ze squadu to jeszcze więcej się dostaje.

A takie patologie to ludzie różne wymyślają, czasem siedzi sobie 2 assaultów w domku na uboczu i uzupełniają sobie amunicję na wzajem. Miejmy nadzieję, że producent dostrzeże te zachowania i jakoś im zapobiegnie w pełnej wersji.

Odnośnik do komentarza

Gameplay mult z mapy Panama Canal

 

Swoja droga to beta Battlefield 2 absolutnie nawrocila mnie na rozgrywke multi FPP. Miazdzy, w mom prywatnym rankingu, MW2 i wszystkie inne pozycje traktujace o wspolczesnym polu walki. To niesamowite, ze grajac w multi, mam wrazenie jakbym gral w singla :)... Prawdziwy Modern Warfare ma w nazwie Battlefield :)...

 

Ps. Ktos z talentem rezyserskim moze dzieki mapom Battlefield'a, wyrezyserowac scenki rodem z Helikoptera w ogniu.

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Nie chce byc zlosliwy, ale ten filmik jest z wersji Xbox'owej (ikona B kiedy koles naprawia czolg) :whistling:... Czy my (posiadacze Ps3) kiedykolwiek dostaniemy jakas porzadna wersje od developera "trzeciej kategori"? <_<

myślę,że po prostu dostaliśmy do testów wcześniejszą wersję gry..a miały one za zadanie sprawdzenie silnika i poznania opini graczy na temat balansu broni itp

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Nie chce byc zlosliwy, ale ten filmik jest z wersji Xbox'owej (ikona B kiedy koles naprawia czolg) :whistling:... Czy my (posiadacze Ps3) kiedykolwiek dostaniemy jakas porzadna wersje od developera "trzeciej kategori"? <_<

myślę,że po prostu dostaliśmy do testów wcześniejszą wersję gry..a miały one za zadanie sprawdzenie silnika i poznania opini graczy na temat balansu broni itp

też mi się tak wydaję, po za tym większość filmików z multiplatform jest z xboxa, więc żadna nowość.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...