Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem w BF BC2 także na PS3 i dopiero teraz rozumiem cały entuzjazm związany z tą grą. Może z tego powodu ,że grałem na 42 calowym TV,a nie 21 calowym monitorze ...sam nie wiem,ale gra na PS3 wydaje mi się przyjemniejsza no i sprawia kupę frajdy. No bo jak tu się nie uśmiechać,gdy walisz podwójnego Headshota albo zdejmujesz kolesia ,który leci na spadochronie :D Pre-order raczej na bank złożę :)

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Kolega wysyłał do ultimy i gdzieś jeszcze maila z pytaniem i powiedzieli mu, że PL tylko na X360.

te gdzies jeszcze to psx extreme sklep :D a powiedzieli ze PL tylko na PC i x360

 

Chętnie przygarnąłbym własnie PL wersje :thumbsup:

Mam nadzieje ze nie odwala fuszerki z brakiem PL języka w wersji ps3, gdy pozostałe platformy go otrzymają :diablo:

Odnośnik do komentarza

A ja miałbym pytanie do szanownego ana redaktora Butchera, czy miał okazje zapoznać sie z trybem "realistic" jesli wogole taki zostal do gry dołączony. bo chodzily takie sluchy wczesniej..

 

Qrde no żal dupe ściska ze te wszystkie punkciki exp idą w las podczas gdy można by juz odblokowywać kolejne bronie.. no nic, trzeba czekać.

Odnośnik do komentarza

A ja miałbym pytanie do szanownego ana redaktora Butchera, czy miał okazje zapoznać sie z trybem "realistic" jesli wogole taki zostal do gry dołączony. bo chodzily takie sluchy wczesniej..

 

Qrde no żal dupe ściska ze te wszystkie punkciki exp idą w las podczas gdy można by juz odblokowywać kolejne bronie.. no nic, trzeba czekać.

 

humanno moim zdaniem dobrze że pkt wyzerują nie każdy gra w demo a tak wszyscy wystartują z równymi szansami :)

 

Drugim aktorem użyczającym głosu będzie..... Cezary Pazura :D

 

"Wydział operacji specjalnych... hyyy to jest kur*a to!" :D

Edytowane przez tomci23
Odnośnik do komentarza

tak - zdecydowanie. Uważam, że głos Pazury idealnie pasuje pod okularnika. Dodatkowo ma świetną dykcję, sporą wprawę w dubbingu. Ja jestem za. Bardzo mi się to podoba. Świetne czasy nastały, że gry na konsole dubbinguje tak znakomite głosy. O moment na 2.20 tylko potwierdza moją teorię :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

tak - zdecydowanie. Uważam, że głos Pazury idealnie pasuje pod okularnika. Dodatkowo ma świetną dykcję, sporą wprawę w dubbingu. Ja jestem za. Bardzo mi się to podoba. Świetne czasy nastały, że gry na konsole dubbinguje tak znakomite głosy. O moment na 2.20 tylko potwierdza moją teorię :thumbsup:

 

Zgadzam się z Tobą w 100% też jestem za dubbingiem w BC2

Edytowane przez tomci23
Odnośnik do komentarza

A nie najbardziej boli to że, ludziska jak zwykle nie umieją wykorzystać wszystkich możliwości, tak jest w demie i pewnie będzie w pełnej wersji. Dla przykładu JAK JUŻ KAMPISZ TYM SNAJPEREM (co sam czasem lubię) TO OZNACZAJ CELE, TY MOŻE NIE TRAFISZ INNI NA PEWNO ŁATWIEJ GOŚCIA ZNAJDĄ dla mniej zorientowanych klawisz select. to samo jak misie używają uav i oczywiście strzelcy w pojazdach.

 

Co do wersji polskiej to jestem za, obaj są imo świetni ... ciekawe kto wskoczy jako Redford

Edytowane przez ziemia1
Odnośnik do komentarza

A ja miałbym pytanie do szanownego ana redaktora Butchera, czy miał okazje zapoznać sie z trybem "realistic" jesli wogole taki zostal do gry dołączony. bo chodzily takie sluchy wczesniej..

Będzie, a jakże - sam już ostrzę zęby na niego.

Tryb nazywa się Hardcore (tak, wiem - bardzo oryginalnie), ale nie dane nam było go wypróbować, chociaż widniał w opcjach menu. Z rozmów z DICE szykuje się coś w stylu CoD - one-shot-kill, ograniczony HUD, itp.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...