Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Trochę przykrótko. No ale za to pare dni po zakończeniu dema trafi w nasze ręce pełna wersja. Nie czytałem wcześniejszych wpisów więc może o tym już było. Krew mnie zalała po przeczytaniu tego newsu. No to jest jakiś (pipi) skandal. Może i po angielsku fucki lepiej brzmią ale skoro piraci z x'a i pieca dostali wersję full pl to czemu my jej nie mogliśmy dostać? Bo problemy z oprogramowaniem?! Miejmy nadzieje, że wypuszczą jakąś łatkę

Odnośnik do komentarza

Trochę przykrótko. No ale za to pare dni po zakończeniu dema trafi w nasze ręce pełna wersja. Nie czytałem wcześniejszych wpisów więc może o tym już było. Krew mnie zalała po przeczytaniu tego newsu. No to jest jakiś (pipi) skandal. Może i po angielsku fucki lepiej brzmią ale skoro piraci z x'a i pieca dostali wersję full pl to czemu my jej nie mogliśmy dostać? Bo problemy z oprogramowaniem?! Miejmy nadzieje, że wypuszczą jakąś łatkę

 

Daruj sobie stwierdzenie z piratami OK ? Rozumiem, że posiadacze PS3 są w(pipi)ieni, ale to nie nasza wina. Zresztą wcale mnie ta polonizacja nie cieszy, a wręcz martwi ;/

Odnośnik do komentarza

Trochę przykrótko. No ale za to pare dni po zakończeniu dema trafi w nasze ręce pełna wersja. Nie czytałem wcześniejszych wpisów więc może o tym już było. Krew mnie zalała po przeczytaniu tego newsu. No to jest jakiś (pipi) skandal. Może i po angielsku fucki lepiej brzmią ale skoro piraci z x'a i pieca dostali wersję full pl to czemu my jej nie mogliśmy dostać? Bo problemy z oprogramowaniem?! Miejmy nadzieje, że wypuszczą jakąś łatkę

 

Daruj sobie stwierdzenie z piratami OK ? Rozumiem, że posiadacze PS3 są w(pipi)ieni, ale to nie nasza wina. Zresztą wcale mnie ta polonizacja nie cieszy, a wręcz martwi ;/

NIe odniosl sie do Ciebie tylko do ogolu

a to tlumaczenia ze problemy techniczne o jest z dupy wziety..tak FIFA przeciez dziala na ps3

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

FIFA, Uncharted 2, Killzone 2, inFamous i pewnie jeszcze coś by się znalazło. Oprócz tego nie oszukujmy się. Gdyby xboksi nie piracili o fali banów i innych nowinkach było by cicho. Ok może ty opróch x'a kupiłeś coś jeszcze związanego z tą konsolą ale tak jak Szymek zauważył odniosłem się do ogółu. Najbardziej dziwi mnie strona EA w tym wszystkim. Oni tylko sprzyjają piratom. Gdyby wypuścili pl na PS3 sprzedaż (oczywiście w Polsce) pewnie trochę by im podskoczyła. No a oprócz tego chciałbym usłyszeć Bake i Czarka Pazure w gierce :P

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

FIFA, Uncharted 2, Killzone 2, inFamous i pewnie jeszcze coś by się znalazło. Oprócz tego nie oszukujmy się. Gdyby xboksi nie piracili o fali banów i innych nowinkach było by cicho. Ok może ty opróch x'a kupiłeś coś jeszcze związanego z tą konsolą ale tak jak Szymek zauważył odniosłem się do ogółu. Najbardziej dziwi mnie strona EA w tym wszystkim. Oni tylko sprzyjają piratom. Gdyby wypuścili pl na PS3 sprzedaż (oczywiście w Polsce) pewnie trochę by im podskoczyła. No a oprócz tego chciałbym usłyszeć Bake i Czarka Pazure w gierce :P

Ogól użytkowników Xboxa piraci? Nie wiesz o czym mówisz... :potter:

A ja jak już mówiłem, bardzo na się na EA zawiodłem. Zawsze preferowałem polskie wersje językowe gier, a teraz jeszcze Pazura dubbingujący tak, do jego głosu, pasującą postać. A ja będę w to wszystko grał in inglisz? :(

Edytowane przez krak2610
Odnośnik do komentarza

FIFA, Uncharted 2, Killzone 2, inFamous i pewnie jeszcze coś by się znalazło. Oprócz tego nie oszukujmy się. Gdyby xboksi nie piracili o fali banów i innych nowinkach było by cicho. Ok może ty opróch x'a kupiłeś coś jeszcze związanego z tą konsolą ale tak jak Szymek zauważył odniosłem się do ogółu. Najbardziej dziwi mnie strona EA w tym wszystkim. Oni tylko sprzyjają piratom. Gdyby wypuścili pl na PS3 sprzedaż (oczywiście w Polsce) pewnie trochę by im podskoczyła. No a oprócz tego chciałbym usłyszeć Bake i Czarka Pazure w gierce :P

Ogól użytkowników Xboxa piraci? Nie wiesz o czym mówisz... :potter:

A ja jak już mówiłem, bardzo na się na EA zawiodłem. Zawsze preferowałem polskie wersje językowe gier, a teraz jeszcze Pazura dubbingujący tak, do jego głosu, pasującą postać. A ja będę w to wszystko grał in inglisz? :(

Sorki ale u mnie ludki kupuja X360 tylko dlatego ze da sie go spiracic..jak wpadna do mnie na browara to mowia ze kupiliby PS3 gdyby dalo sie grac na piratach...kazdy wie ze z piartami na X360 jest problem. Swiadcza o tym ostatnio chociazby roznego rodzaju akcje.

Osobiscie licze na jakis patch po premierze wprowadzajacy PL jezyk

Odnośnik do komentarza

FIFA, Uncharted 2, Killzone 2, inFamous i pewnie jeszcze coś by się znalazło. Oprócz tego nie oszukujmy się. Gdyby xboksi nie piracili o fali banów i innych nowinkach było by cicho. Ok może ty opróch x'a kupiłeś coś jeszcze związanego z tą konsolą ale tak jak Szymek zauważył odniosłem się do ogółu. Najbardziej dziwi mnie strona EA w tym wszystkim. Oni tylko sprzyjają piratom. Gdyby wypuścili pl na PS3 sprzedaż (oczywiście w Polsce) pewnie trochę by im podskoczyła. No a oprócz tego chciałbym usłyszeć Bake i Czarka Pazure w gierce :P

Ogól użytkowników Xboxa piraci? Nie wiesz o czym mówisz... :potter:

A ja jak już mówiłem, bardzo na się na EA zawiodłem. Zawsze preferowałem polskie wersje językowe gier, a teraz jeszcze Pazura dubbingujący tak, do jego głosu, pasującą postać. A ja będę w to wszystko grał in inglisz? :(

Sorki ale u mnie ludki kupuja X360 tylko dlatego ze da sie go spiracic..jak wpadna do mnie na browara to mowia ze kupiliby PS3 gdyby dalo sie grac na piratach...kazdy wie ze z piartami na X360 jest problem. Swiadcza o tym ostatnio chociazby roznego rodzaju akcje.

Osobiscie licze na jakis patch po premierze wprowadzajacy PL jezyk

To, że Twoi znajomi piracą na 360 nie znaczy, że robi tak każdy. Ba, nie znaczy, że robi tak choćby połowa posiadaczy tej konsoli. Zobacz sprzedaż gier w usa, niemalże każdy multiplatformowy tytuł sprzedaję się tam lepiej niż na PS3. Mimo możliwości piracenia na Xboxie. :) koniec off topa!

Odnośnik do komentarza

I tak oto zeszliśmy z Bad Company 2 na temat o piraceniu. Krótko mówiąc są piraty na X360 ale napewno Xbox nie zeszmacił się tak jak PC czy PSP. Wg. mnie jeszcze się nie zeszmacił. Ale lepiej chłopaki kończmy tu tą gadkę bo wpadnie Grigori i będzie zadyma. A co do PL wersji na PS3 to EA powinno coś z tym zrobić bo niektórzy gracze (tacy jak ja) mogą porzuć się skrzywdzeni i odwrócić się od tej firmy ;(

Edytowane przez schab0795
Odnośnik do komentarza

pisałem wczoraj osobiście do Electronic Arts i dostałem odpowiedź że będzie jedynie po angielsku na ps3 więc na żadne DLC lub inne takie bym nie czekał

 

Niby czemu? To że DLC będą po angielsku to jedynie zły znak dla xbotów. Będą mieli polską wersje, DLC na 100% będzie po ang i nie będzie trybić z polską wersją. :teehee:

Natomiast my będziemy mieć ang. wersje jak reszta europy i nawet jeśli DLC nie wyjdzie na polskim PSS(baaardzo w to wątpię ) to będzie dało się je kupić na np. UK PSS. :potter:

Edytowane przez A.L.I
Odnośnik do komentarza

Nic do Was panowie nie mam, ale nie rozumiem tych podjazdów w stronę użytkowników xbox'ów, aż tak bardzo Was ta PL'ka frustruje? Chętnie bym się zamienił, na prawdę. Czarek Pazura ssie. Nie lubię typa. A co do Battlefield'a to gra jest arcygenialna. Port Valdez średnio mi leży, ale sama rozgrywka jest mega miodna.

Odnośnik do komentarza

Czy mógłby ktoś napisać jak się pilotuje helikoptery bo przy tych akrobacjach co ludzie wyczyniają to Cyrk Monty Pythona wymięka?

 

W "Apaczu" wcisnąłem R2 aby zwiększyć pułap. Lewa gałka nic, więc prawa do przodu. Za mocno wychyliłem i zacząłem tracić wysokość. Zatrzymałem się metr na taflą wody ale nie dałem rady już go wyciągnąć.

I jak ci goście robią te naloty. Bez drugiego pilota nie da rady chyba.

Odnośnik do komentarza

Ja sie normalnie zaczynam obawiać co bedzie jak juz gra wyjdzie i sie rozkreci. Żałuje ze tak krótko ogralem bete bo demo mnie pożera jak tylko uruchomie. W becie jakos nie moglem zczaić ocb z tym Rusch'em. Teraz widze jak smakowity jest to ryb. Cos mi sie zdaje ze istnieje ryzyko sytuacji podobnej do ogrywania MW1 na PC, trzeba bedzie uważać coby nie zapomnieć że jestnieje jeszcze cały Boży świat poza konsolą :P

Rzeczą która chyba najbardziej urzeka mnie w mutli C2 to współdziałanie. Oczywiście nie zawsze sie trafi na sensownych ludzi, wiadomo - na fulla trzeba bedzie wkrecić sie w jakąś zgraną ekpie, ale nawet grając w przypadkowych składach rogal na gębie sie pojawia widząc jak chlopaki potrafią poświęcić sie misji inżyniera czy medyka. Sam np. uważam role medyka za bardzo rajcującą, nie ma to jak wskrzesić kilku chłopa a wiadomo jak to cieszy kiedy ktos nas stawia na nogi. Eh jak pomyśle o nowych mapach, broniach, rangach.. damn.. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Czy mógłby ktoś napisać jak się pilotuje helikoptery bo przy tych akrobacjach co ludzie wyczyniają to Cyrk Monty Pythona wymięka?

 

W "Apaczu" wcisnąłem R2 aby zwiększyć pułap. Lewa gałka nic, więc prawa do przodu. Za mocno wychyliłem i zacząłem tracić wysokość. Zatrzymałem się metr na taflą wody ale nie dałem rady już go wyciągnąć.

I jak ci goście robią te naloty. Bez drugiego pilota nie da rady chyba.

 

Lewa gała odpowiada za przechyły na boki, bardzo pomocne przy nawracaniu. Z prawą trzeba uważać bo jak dasz za mocno to zaczniesz nurkować a jak jeszcze podkręcisz moc wirnika R2 to w podwójnym tempie zaryjesz w glebę hehe. Jak chcesz nabrać wysokości to musisz w miarę poziomo lecieć lub najlepiej wisieć i dopiero wtedy R2. Jeśli nurkujemy za szybko to najlepiej dać dziób w górę i dopiero wtedy R2. Ogólnie nie należy szaleć z maksymalnymi wychyłami gałek i powinno byc dobrze a przy zakretach wspuierać się lewą gałką (coś jak statecznik w normalnych samolotach)

 

Ps. Jak 2 dobrych kolesi się w śmigłowcu znajdzie to sieja pożogę aż miło.  A frajde większą to ma chyba gunner z apacza, ten dźwięk obrotówy i jej moc to jest to ! :D

 

 

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

tak jak mowisz banan jest jak trafisz na kumatych, ale ile ja razy sie wpienialem gdy trzeba bylo rozbroic ladunek, goscie stali doslownie 5m od niego i sie czaili na fragi zamiast probowac rozbrajac. stacja zdetonowana, gra przegrana no ale oni mieli swoje fragi i ratio na + pewnie..

Dlatego warto grać ze znajomymi, zakładasz własną drużynę najlepiej wszyscy z headsetami i nie interesuje cię co robi pozostałe 7 osób. Wczoraj grając w 4 jako obrońcy, nie daliśmy 80% zejść z góry do połowy drogi. MG są tu lepsze niż snajperki szczególnie w 2pietrowym domu (tylko na tym mg nabiłem 17 fragów), jednocześnie wychodzi mankament oznaczania przeciwnika, widać go z 700-1500m. Co imo może być problemem w pełnej wersji, ale będzie tryb hardcore gdzie znakowania ma nie być, także dla każdego coś miłego. W drugiej bazie obsada 4 ludzi w czołgu, który stawiamy bokiem dzięki czemu 3 może oznaczać i rozwalać wszystko co wyłazi z lasu który stoi maksymalnie 3 minuty, ostatni kolo bierze inżyniera i naprawia uszkodzenia.

Co do atakujących to raz grałem przeciw ekipie samych medyków, dzięki wskrzeszaniu i apteczkom nie byliśmy w stanie wykończyć ich limitu i wygrali.

 

A kille wiertarką są (pipi) najlepsze.

Edytowane przez ziemia1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...