Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

głupie pytanie - czy w grze będzię minigun? (pytam o taki do noszenia w rękach, a nie zamontowany na hammerze)

Tak jak nie interesuję się militariami tak odpowiem. Minigun jest za ciężki do działań taktycznych. Jedynie montowanie go na pojazdach ma sens. Działka stacjonarne są porozstawiane na mapach i nie ma możliwości zmiany ich miejsca. I moim zdaniem bardzo dobrze bo jakby każdy rozstawiał działka gdzie chce to gra nie byłaby tak dobra.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

zaznaczylem odrazu ze to glupie pytanie :P (ps przeszukalem przed chwila 10 str i nie znalazlem tego info)

 

tak sie spodziewalem ze nie bedzie, ale mialem nadzieje że moze jakaś mniejsza wersja czy coś, w koncu nie jest to caka całkowita fikcja, istnieją takie broni, a to że są nieporeczne to inna sprawa :P

 

teamfortress2heavy_2.jpg

Odnośnik do komentarza

zaznaczylem odrazu ze to glupie pytanie :P (ps przeszukalem przed chwila 10 str i nie znalazlem tego info)

 

tak sie spodziewalem ze nie bedzie, ale mialem nadzieje że moze jakaś mniejsza wersja czy coś, w koncu nie jest to caka całkowita fikcja, istnieją takie broni, a to że są nieporeczne to inna sprawa :P

Nikt miniguna nie tworzył z myślą o noszeniu go ze sobą, chyba że weźmiesz Pudziana do armii, to specjalnie dla niego wymontują z humvee :potter: . Żołnierze nawet rzadko strzelają z lekkich karabinów maszynowych na stojąco. Po prostu celniej i wygodniej jest położyć się z nim i stanowić ogień zaporowy, osłaniając kompanów. :)

Edytowane przez Matt90
Odnośnik do komentarza

Ja chcę miecz samurajski i widelec w tej grze. A tak w ogóle co to za wojna bez grochówki :( Każdy wie, że na wojnie je się grochówkę ! Jak jej nie ma to gra jest słaba, daje tak -2, bo czasami fajnie quadem pozwiedzać okolicę. I dlaczego w domach nie ma nawet aneksu kuchennego!? A niemożność uratowania przeciwnika jest idiotyczna. Słaba gra, nie polecam kupować .

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Jestem ciekaw jak dokładnie będzie wyglądać customizacja broni o której pisał Butcher.

 

Gdzieś chyba widziałem screeny z wizerunkami broni i dodatkami do nich. Wygląda na to, że będzie to rozwiązane a'la MGS czyli podstawowa pukawka i montowane do niej: kolimator, luneta, lepszy "grip" czy większy magazynek.

 

A mnie interesuje, za co, kiedy i czy dla każdej klasy będzie ostrzał z moździerzy. W becie niestety nie było mi dane do niego się dobrać a widziałem, że kolesie ostro go wykorzystywali.

Odnośnik do komentarza

Strzela ktoś z tej drugiej, szybkostrzelnej snajperki ? Po mimo szybszego strzelania jest imo gorsza niż ta podstawowa. Ma sporo mniejszy Damage i trzeba trafić typa nawet 3 razy, aby położyć. Raz typki stały koło działka i ładny mayhem mi się udało zasiać, jednak mimo wszystko wolę tą pierwszą. Szkoda, że do dema dali tak słabą mapę. Tzn. nie jest ona słaba, ale nie lezą mi zimowe klimaty. No i jest za wąska imo. Jeden pas i BANZAI :D Gra zamiata

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...