Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

czy tylko mi sie wydaje ze porównywanie wesje konsole vs pc to troche bez sensu?

 

Wiesz, ty masz wyj*anego pc i normalne ze gra wygląda żyleta, ale to wzgędne, na moim na pewno by tak nie wyglądała bo juz dawno nie uzywam go do gier. Wiec, w moim przypadku wersja na pc wyglada i chodzi o wiele gorzej.. ciężko porównać zamknięty system konsol o określonej wydajności do tysięcy możliwych konfiguracji blaszakowego osprzętu. Przecież to jest nieporównywalne, to oczywista oczywistość.

 

a ze wersja X0 (podobno) znowu wyprzedza troche wersje PS, no cóż, moze kiedyś ktoś nauczy sie od exlusiv'ów "jak to sie robi".

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

No to w takim razie moja konsola nie wyrabia z grafika. Takie doczytywanie teksturow zazwyczaj dzieje sie gdy jest zbyt malo pamieci ram w konsoli i czasem po prostu nie wyrabia. Dodam, ze mam slimke i pojawialo mi sie to w tym demo jak i we wczesniejszej becie.

 

Co do porownania wersji konsolowej i pc wcale nie uwazam, ze jest to bez sensu w przypadku tej gry. Nie chodzilo mi oczywiscie o dodatkowe AA czy tez wyzsza rozdzialke tylko czy jakosc tekstur jest zmieniona. Jak wiecie pierwsza czesc byla pisana z mysla tylko o konsolach, tym razem podrasowali silnik i przelozyli tez na pc, ale bylem ciekawy czy bedzie tak jak w przypadku wiekszosci konwersji z konsol na pecety (np. Halo 2, wyzsza rozdzialka, AA, ale tekstury te same) i tu juz takze mam odpowiedz.

 

Wersja PC

 

pc1i.jpg

 

pc2g.jpg

 

Wersja konsolowa

 

konsolad.jpg

 

Jak widzicie, tekstury scian czy murow sa bardzo podobne jakosciowo. Gdyby gra byla pisana specjalnie pod PC podejrzewam, ze jakosc bylaby o niebo lepsza. Tak czy inaczej wersje na ps3 mam juz zamowiona:)

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

 

 

2 nowe mapy dostępne w dniu premiery, oj ta nocna zdaje się będzie ulubioną dla :ninja: inżyniera

 

Ja bym powiedział ze dla snajperów :whistling: ...Na filmiku jest ze gra wychodzi 2 marca a w gość w Gamestop powiedział mi ze 5.

Odnośnik do komentarza
Miło nam poinformować, że gra Bad Company 2 jest w drodze do nas.

 

Dostawy spodziewamy się ok. 02.03. Dołożymy wszelkich starań, aby zamówienia zrealizować tego samego dnia.

 

Uwaga! Jeśli chcą Państwo zmienić lub anulować zamówienie prosimy o jak najszybszy kontakt mailowy na adres

 

 

 

 

Tak dla informacji dostałem to od ultimy właśnie :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...