Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

"Witam

 

W związku z przesunięciem premiery Battlefield Bad Company 2 na 2-4

marca

jest możliwość dostania gry wcześniej?

 

Pozdrawiam!"

 

 

"Witam

 

nic na ten temat nie wiemy ale gre najprawdopodobniej będziemy wysyłac

juz w

środe"

 

w sklpie psx extreme juz beda wyslac w srode lub w czwartek, a martwilem sie ze bede grał dopiero 8 marca hehe

Świetna wiadomość. Dzięki wielkie :D

 

 

Doskonale!!!! To moja pierwsza prenumerata w sklepie psx (i pierwsza w ogóle) ale wiem, że nie ostatnia. Już się nie mogę doczekać! :woot: :woot: :woot: :woot:

Odnośnik do komentarza

Słyszał ktoś coś albo widzał gamercard z BFBC2? Są takie z Uncharted'em 2, z Killzonem 2 i z pierwszą częścią złej kompanii. Pokazują jakie masz ratio, ile razy zabiłeś, zostałes zabity itd. Widział ktoś takie coś? Pewnie jeszcze za szybko ale może... ;)

 

 

Na pewno po premierze będzie szło sobie wygenerować na stronie EA

Odnośnik do komentarza

8.0> Presentation -The team at DICE went for a more cinematic and epic feel with Bad Company 2 and almost nailed it.

9.0> Graphics -Those backdrops sure are gorgeous. The destructible environments add to the chaos quite nicely.

9.0> Sound -Some fantastic audio samples and above average voice acting.

9.0> Gameplay -Solid shooting mechanics and an excellent approach to multiplayer combat.

9.0> Lasting Appeal -This is the kind of multiplayer game you can go back to for months and months

 

~8.9 od IGN

 

http://ps3.ign.com/articles/107/1072833p1.html

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Nie jestem Fanboyem ale nie mogę się zgodzić z tą recenzją. Została oparta o singiel a multi miał być dodatkiem a przecież od samego początku DICE mówiło że jest odwrotnie. Nie rozumiem też oceny 9 za dźwięk jak dla mnie powinna być 10 przecież dobre głośniki plus włączone w opcjach War Tape wgniata w fotel. Wiadomo że nie jest to tytuł typowy i oceniać dźwięk w takiej grze powinno się trochę inaczej niż w Uncharter 2 no i ocena 9 za gamplay za samą zabawę w Bete i demo wystawiłbym 10.

Ale oceniać dokładnie będziemy po premierze.Na pewno tytuł zasługuje na 9.5 do 10 brakuje innowacyjności ale w dzisiejszych grach już trudno o to.

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Było to wielokrotnie ale masz:

 

Edycja limitowana ma 6 odblokowanych ?perków? (czyli ulepszeń) ? 4 bonusy do pojazdów i dwie dodatkowe bronie (karabiny z 2 wojny światowej). W edycji zwykłej perki te trzeba dopiero odblokować zdobywając doświadczenie w trybie multiplayer.

Czyli będziemy mieli tylko lekką przewagę ;) nad Tobą :whistling:

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

Czy kody na 2 dodatkowe mapy będą w każdym pudełku z grą?

wg EA w każdym pudełku jest jednorazowy kod VIP dzięki któremu możliwe będzie pobieranie niektórych składników dlc taniej lub darmo

 

oby, oby, bo limitki już nigdzie nie ma :teehee:

Odnośnik do komentarza

Tobie czy ogólnie?. Zamówienia przyjmowali a nie obliczyli ile mają kopi ?;)

Oni tak lubią, kupiłem u nich konsolę, której nie mieli.

 

edit1

W sumie ta akcja EA z tymi kodami na darmowe dlc,jest udana i walczy z 2-gi'm obiegiem bez radykalnych środków.

Nie wiem czy radykalnym posunięciem nie jest to, że drugi właściciel będzie musiał zapłacić 15$ za samą możliwość ściągnięcia jakichkolwiek dlc do tej gry.

 

edit2

A jeszcze z innej paki, wcześniej padło pytanie na temat różnych trybów rozgrywki na jednej mapie. Otóż - na starcie dostaniemy 8 różnych map z różnymi trybami (po 1 trybie na 1 mapę) + 2 bonusy za vip code (Laguna Alta w trybie Conquest oraz Nelson Bay - Rush). Natomiast "later in March" dostaniemy za darmo Arica Harbor w trybie Conquest i Laguna Presa w trybie Rush.

Źródło - dice.se

 

Aha, to że niektóre polskie sklepy (vide empik) mają droższą limitkę od normalnej to zwykłe chu*stwo jest, bo "The Limited Edition of Battlefield: Bad Company 2 can be pre-ordered now on all platforms at no extra cost, with parti(pipi)ating retailers worldwide (while supplies last)." (za dice.se)

Edytowane przez oTOMo
Odnośnik do komentarza

Ultima.pl anulowała zamówienie na limitowaną wersję BF BC2, trzeba będzie zrobić to tak jak zwykle czyli przejść się do sklepu po premierze :/

Strzelam w ciemno, że nie zapłaciłeś za nią jeszcze?

Załatwili mnie tak z limitką AvP ale nie mam pretensji bo i tak z zakupu gry zrezygnowałem. Prawdopodobnie przerzucają gry na tych co zaraz po zamówieniu wpłacili kasę za towar.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...