Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Nie o to mi chodzi - chodzi mi o to, czy sciagajac na mojej konsoli mapki z konta Y, beda one rowniez dostepne dla mnie, jesli odpale na konsoli konto X.

A te mapki pojawiają się normalnie w download list konsoli? W takim razie powinny działać. Gorzej jak jest to jakiś dziwny download wewnątrz gry, wtedy możesz mieć problem. Ale wątpię by tak było.

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

jakie 2 mapy mialy byc dostepne jako to dlc?

 

ps moze store nie dziala bo premiera jest 5? :)

 

nelson bay i??

 

bo jesli tak to wpisalem kod, oczywiscie nie wpuscilo mnie do sklepiku

ale 1 mapa w jaka gralem online to taka nocna/wieczorna z sniegiem

i nic nie sciagalem

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

Nie o to mi chodzi - chodzi mi o to, czy sciagajac na mojej konsoli mapki z konta Y, beda one rowniez dostepne dla mnie, jesli odpale na konsoli konto X.

A te mapki pojawiają się normalnie w download list konsoli? W takim razie powinny działać. Gorzej jak jest to jakiś dziwny download wewnątrz gry, wtedy możesz mieć problem. Ale wątpię by tak było.

Kod VIP jest przypisany tylko do 1 profilu na 1 konsoli, czyli goście tacy jak ja maja problem, zużyłem już swoje sloty na głównym koncie i nie mam nawet możliwości zakupu czegokolwiek w PSS.

Odnośnik do komentarza

Kurcze, jest dobrze! Micha się cieszy :]

 

2 dodatkowe tryby są dostępne od razu - przypominam że to Laguna Alta w trybie Conquest oraz Nelson Bay - Rush. Nie są to dodatkowe mapy tylko alternatywny rozgrywka na mapach już posiadanych.

 

Pierwsze spostrzeżenia:

Assault z Thompsonem ma w łapie c4 co jest dość ciekawym combo :)

Gdzie jest pojazd terenowy z reklamy TV?

Czy wszyscy otrzymali od razu perka "alternate fire" do pojazdów? Imo trochę bieda, myślałem że będzie to ostateczna nagroda za używanie pojazdów.

 

See ya on battlefield

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Kurcze, jest dobrze! Micha się cieszy :]

 

2 dodatkowe tryby są dostępne od razu - przypominam że to Laguna Alta w trybie Conquest oraz Nelson Bay - Rush. Nie są to dodatkowe mapy tylko alternatywny rozgrywka na mapach już posiadanych.

 

Pierwsze spostrzeżenia:

Assault z Thompsonem ma w łapie c4 co jest dość ciekawym combo :)

Gdzie jest pojazd terenowy z reklamy TV?

Czy wszyscy otrzymali od razu perka "alternate fire" do pojazdów? Imo trochę bieda, myślałem że będzie to ostateczna nagroda za używanie pojazdów.

 

See ya on battlefield

ten perk chyba byl gratis do limitki:)

wiec nie dziwie sie ze duzo osob biega.

 

dodam tez moje pytanie:

aby odblokowac garanda trzeba miec status veteran na veteran.battlefield.com

mam tam konto i zarejestrowane bad company 1.

ale nie mam odblokowanego garanda

Odnośnik do komentarza

ten perk chyba byl gratis do limitki:)

wiec nie dziwie sie ze duzo osob biega.

 

dodam tez moje pytanie:

aby odblokowac garanda trzeba miec status veteran na veteran.battlefield.com

mam tam konto i zarejestrowane bad company 1.

ale nie mam odblokowanego garanda

A masz BF 1943?

Edytowane przez Matt90
Odnośnik do komentarza

Mnie zaskoczyło, że jest możliwość tworzenia prywatnych meczy, tzn. zapraszasz 23 znajomych, możesz ich powstawiać do sqadów, wybierasz mapę, tryb i jazda.

 

A tak z prywatnych odczuć to strasznie podoba mi się Isla Inocentes, zarówno wygląd otoczenia (ta kolorystyka!) jak i gameplayowo - bardzo fajowa topografia planszy, pozwalająca na różne sposoby ataku (łódeczki, śmigłowiec, droga). Jednym słowem - mój faworyt jak na razie :)

Odnośnik do komentarza

Chciałem ściągnąć demko i sprawdzić, bo myślałem że kupie, ale teraz mam to w du--e :P Wkurzyli mnie zamieszczaniem nieaktywnych demek na PS Store.

 

cóż, twoja strata :wink: demko zamieszczali aktywne, to ze bylo to kilka miesięcy temu to inna historia. Z resztę nie tylko oni, ja kiedyś sciągnąłem niedziałającą bete Uncharted 2, po prostu te dema zostają na pss, wystarczy sprawdzić/zapytać na forum i nie ma wtop :thumbsup:

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Mnie zaskoczyło, że jest możliwość tworzenia prywatnych meczy, tzn. zapraszasz 23 znajomych, możesz ich powstawiać do sqadów, wybierasz mapę, tryb i jazda.

 

A tak z prywatnych odczuć to strasznie podoba mi się Isla Inocentes, zarówno wygląd otoczenia (ta kolorystyka!) jak i gameplayowo - bardzo fajowa topografia planszy, pozwalająca na różne sposoby ataku (łódeczki, śmigłowiec, droga). Jednym słowem - mój faworyt jak na razie :)

To w takim razie trzeba zrobić jakąś większą ustawkę ;>

 

Moja ulubiona mapka to chyba ograny już w demku Port Valdez (przynajmniej w rush). W conquest zagrałem raz ale niespecjalnie mi się podoba (za mało graczy, za duża mapka).

Generalnie jest git, w dobrym squadzie świetnie się gra. Mam nadzieję że wypuszczą patcha który poprawia 'ładowanie się' rzeczy które się już odblokowało bo jak się zaczyna mecz to trzeba chwilę poczekać żeby wybrać co lepsze zabawki.

Odnośnik do komentarza

Imo nie warto wydawać kasy na limitkę, w ciągu 1 dnia jesteście w stanie zdobyć te dodatki. Tak jak pisał Marek, strasznie szybko wpadają dodatkowe bronie. Potem zostaje tylko ich maksowanie. Jedyny ból jaki zaznałem to w trybie hardcore, wsziększość bierze recon i wielkie łowy, szczególni w detchmatchu. Chętnie podłącze się wieczorem do większego meczu forumowiczów. Co do "spot" zauważyłem że jeśli trafcie gościa ale nie dacie rady go zabić od razu łatwiej się zaznacza. Może jest to też uzależnione od optymalnego zasięgu broni, w każdy razie nie ma takiego bezsensu jak w demie gdzie spadochroniarz mógł zaznaczyć wszystkich w bazie obrońców.

Edytowane przez ziemia1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...