Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

DLC - http://www.ps3site.pl/dodatki-do-bad-company-2-w-natarciu/38756/#more-38756

 

I teraz pytanie. Czy jak mam limitke wpisałem już ten mój VIP Code to mam już to co będą zawierały te DLC czy muszę dokupić dodatki? Tzn. wiadomo że nie muszę ale chcę. Chcę mieć wszystkie dodatki do tej gry. Nawet jeżeli moja Limited Edition ich nie zawiera. Więc muszę dokupić te dodatki czy moja kopia gry już je ma?

Odnośnik do komentarza

Najlepiej jakby wszyscy mieli headsety :D Do tej pory na polaka z hs'em nie trafiłem ;p Może uda się zebrać ekipe. Ja jestem jak najbardziej chętny.

 

Co do sklepiku to kolejny raz EA pokazało co potrafi. Ale mówiąc szczerze. Moge poczekać jeszcze na sklep nawet tydzień, byle tylko szybko poprawili multi.

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

jakie lagi?

ja gram i zadnego laga nie mialem od poczatku jak gram.

przemyslenia z dzis?

Squad rush to pomylka. Na 30 spotkanych graczy dzis w tym trybie az 5 nie bylo snajperami.

za to Squad Deathmatch wymiata.

10x lepsze niz Rush/conquest i genialnych ludzi sie tam spotyka

Odnośnik do komentarza

Jestem właśnie po 2 filmikach z polskim dubbingiem..

 

http://www.joemonster.org/filmy/23219/Bad_Company_2_Pacyfista

 

Kurna czemu tego nie ma PS3.... Chyba dla tej gry X-a skołuje.....

 

Pacyfista wymiata na całego, no niestety nie na PS3 hehe.

PS. Skąd wy bierzecie te lagi koledzy, ja mam 14 godzin gry, a laga nie widziałem na oczy xD

Edytowane przez Wolak10
Odnośnik do komentarza

Sproboj teraz pograc - wczesniej lagow nie mialem, dopiero teraz zaczely wystepowac (gralem z Boro i innym polakiem - wszyscy je mielismy, wiec problem nie lezal po naszej stronie, a EA).

 

Co do Squad Rush - piszesz, ze to pomylka, bo trafiales na kretynow? Zapewniam - ten tryb jest naprawde fajny, ale jak w kazdym innym: trzeba trafic na ludzi kumatych, a nie bande idiotow.

 

Swoja droga lipa, ze wszystkie mapy nie sa wspolnotrybowe - 4 mapy na tryb? To jakis zart, w pierwszej czesci bylo ich wiecej (a na dodatek za zadne nie trzeba bylo doplacac, ani bawic sie w jakies cuda).

Odnośnik do komentarza

Racja dziś było ciężko Ratio trochę spadło przez lagi ;).

A tak na serio to jak dla mnie ukształtowała się grupa osób z którą świetnie mi się gra.Wada jest taka że jak nie ma tych osób to przestaje mi się chcieć grać. Co do większej ilości graczy z forum to chyba Merson wczoraj organizował ale z przykrością stwierdzam że byłem w grupie która ostro dostawała i co chwilę ktoś wychodził aż zostało nas 4 na 12 :confused:

Odnośnik do komentarza

Squad Deathmatch fajne ale nie przesadzaj. Żeby spotkać spoko ludzi trzeba mieć troche szczęścia... Poza tym snajperzy są żałośni. Powinno nie być takiej rangi. Miałem ich gdzieś aż do dzisiaj. W ogóle co to za gra. Chowasz się w krzakach i jesteś najlepszy. Nie rozumiem. Ta gra ma takie możliwości że to aż przyjemność biegać, skakać, rozbrajać/uzbrajać bomby, strzelać.

 

Grałem przed chwilą z polakami. Ale grało się głupio. Nie można było hs'ów używać. Konieczna jest jakaś porządna ustawka.

Odnośnik do komentarza

Według kilku innych źródeł wymienione wyżej dodatki (upgrade do klas postaci oraz mapy) będą darmowe (ale pewnie dla ludzi z vipem).

Źródła:

http://www.xboxm.pl/publikacje/221/dodatki_do_battlefield_bad_company_2_juz_za_2_tygodnie

http://www.gram.pl/news_8QziHuC8_Dodatki_do_Bad_Company_2_juz_za_2_tygodnie.html

 

Ten upgrade to będzie prawdopodobnie po 1 dodatkowej broni (na forum ea ktoś pisał, że na ultimateprestige pojawiły się one na chwilę przez pomyłkę, ale szybko zdjęli)

 

Jeśli chodzi o dzielnie się kosztami dlc to trochę wątpię tbh, bo:

po 1. konto psn jest powiązane z kontem ea,

po 2. trzeba mieć kod vip przypisany do ea account, żeby się do sklepu wbić i nie po to sklep jest dostępny z poziomu gry, żeby można było to "zabezpieczenie" ominąć

 

btw, co to jest skill level w leaderboards? wydaje mi, że kill/death ratio wpływa na to, bo obie te statsy mam strasznie niskie ;)

Edytowane przez oTOMo
Odnośnik do komentarza

Czemu często mam sytuację w stylu: 25 killi w meczu, ale 40 killi SCARem? Tzn, w polu "kills" mam właśnie "25", ale w tabelce "best weapon" - "SCAR-L - 40 kills"? :potter:

 

 

Gra wogóle ma tendencje do gubienia punktów. Ja raz miałem 7 zabójstw i tylko 250 punktów, żadnych minusowych nie dostałem, a przecież za zabójstwo jest 50 pointsów więc... :potter:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...