Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

co to jest ten nemesis pin ?

 

ps co lepsze dla enga ak+w1911+4x zoom + mgmammu czy trening celnosci?

 

to

Nemesis Pin - In a round, kill an enemy 5 times. 200XP

 

w przeciwieństwie do

 

Payback Pin - In a round, kill your nemesis. 200 XP

 

brakuje mi właśnie 1 Payback pin do

Distinguished Retaliation Combat - 5 nemesis pins, 5 payback pins. 5000XP

Odnośnik do komentarza

Bartek ta insygnia jest bardzo trudna sam mam tylko jednego gościa tak ściągniętego, będzie trzeba ustawkę robić.... co ty na to ?;) A co do pina z m-com to jestem chętny jak co :)

 

sądziłem że da radę bez ustawki, ale dla was ...wam chętnie wbiję kosę w oko 8)

zgadamy się co i jak, za godzinę powinienem wbić się na serwery

Odnośnik do komentarza

No czasami się zdarza błąd z naliczaniem punktów, lecz rzadko. Dzisiaj natomiast pojawiał się problem z doczytywaniem broni i perków. Wszystko było by ok gdyby nie fakt że czasami trzeba było czekać na nie 10 min... :(

W takiej sytuacji polecam wyłączenie gry i przelogowanie się na innego użytkownika a potem powrót na swoje konto i do gry - u mnie pomogło (ewentualnie wyłączenie konsoli - chodzi o relog swojego konta).

Odnośnik do komentarza

Szpic z tym kolesiem co dałeś link imo jest to trochę naciągane "Score per minute:1342.69"

 

Typ gra na PC, więc hacki, autoaimy i godmody included lol. Kurde czemu akurat na PS3 i X360 wyszukiwarka nie działa hehe. W jego statsach broni jest za to fajny lolos :

M249 Saw

4 killsy ...

0% accuarcy

Nie wspominając o 33 godzinach gry zaledwie na takie wyniki.

Edytowane przez Wolak10
Odnośnik do komentarza

Dopiero dzisiaj zapoznałem się z trybem hardcore i mam dosyć mieszane odczucia. Niezbyt sprawdza się w trybach Rush i Conquest. Ludzie bardzo dużo kampią, boją się wyjść spod krzaka, a snajperzy są wszędzie. Nie dziwię się, że ludzie grający na HC wybierają snajperów - jeden strzał z odległości 500m i gościu leży. UAV staje się maszyną do masowego zabijania, bo jak wiadomo gracze mają tylko 50% hp w porównaniu do zwykłego trybu, więc "karabinek" UAV staje się dużo bardziej skuteczniejszy. Masakra. Nie ma już takiej zadymy jak w normalnych warunkach, ludzie wolą nie ryzykować i rozgrywka staje się trochę wolniejsza i tym samym nudniejsza. Lepiej już to wygląda na małych mapkach w trybach Sqad Deathmatch i Squad Rush. Nie ma dużych możliwości do kampienia i brak jest UAV.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...