Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Co do rozjeżdżania latającymi - widze, że poprawili to względem Bety, bo tam można było UAVem robić roadkille ;]

 

Nadal można. Ja zrobiłem.

 

czy roadkill UAVem zalicza jako trophy? [road kill using any choper]

 

ano dołączyłem się, potem gdzieś uciekłeś ;]

 

wy.j.*ebało mnie :/ nie wiem dlaczego. Jeśli to było dokładnie 0:00 to wlasnie podłączali mnei szybszego neta ;P ale wczesniej tez mi sie zdarzało takie connection lost, ale do servera tylko, nie ogolnie do neta..

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

A ja dzisiaj miałem dziwne jajo.

 

Gram sobie grzecznie, nagle wpada lvl 20 i wyskakuje na górze info,że odblokowałem NS200

 

wtf

 

Wchodzę w klasy, rzeczywiście jest.

 

Wziąłem go, pograłem, pobawiłem się i pod sam koniec rundy (pipi) disconnect, jak włączyłem następną grę już miałem odblokowane to co trzeba ale i tak lol.

 

 

Dziwnych jajec ciąg dalszy. Dzisiaj sytuacja IDENTYCZNA (zamiast mieć 20lv miałem znowu 19) tyle,że tym razem NS2000 już został mi na stałe. Widziałem też ludzi biegających z G3 na 20 lvlu, wtf to jakiś masowy bug jest czy coś? (nie żeby mi to przeszkadzało, nsa kocham)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Dziwnych jajec ciąg dalszy. Dzisiaj sytuacja IDENTYCZNA (zamiast mieć 20lv miałem znowu 19) tyle,że tym razem NS2000 już został mi na stałe. Widziałem też ludzi biegających z G3 na 20 lvlu, wtf to jakiś masowy bug jest czy coś? (nie żeby mi to przeszkadzało, nsa kocham)

mogl zabrac od truposza?

Odnośnik do komentarza

potrzebuje pomocy!!!

 

gram sobie w singla od 3 dni i dziś przechodziłem misje "SANGRE DEL TORO"

 

kłopot jest taki:

 

pod koniec misji jadę sam kładem do wyznaczonago punktu znajduje rozwalony statek handlowy blokujący mi dojście do celu i...

..no i nie wiem co robić dalej!

 

proszę jakiegoś doświadczonego gracza o pomoc

Odnośnik do komentarza

Ok kolejna faza LM skończona więc teraz czas na BF:BC2 :).

 

Jedno mnie wkurza od pewnego czasu na forum EA moderatorzy jakoś dziwnie się nie odzywają, czyżby olewka graczy po sprzedaży odpowiedniej ilości kopii, albo już wiedzą na co narzekają gracze i działają nad kolejnym patch.

 

Jak dla mnie są dziwne nie które petycje graczy od taka w której chcą usunięcia dźwięku gdy w trybie Conquest kończy się czas. Jak dla mnie mogli dać więcej takich smaczków np. gdy ginie pierwszy żołnierz broniący powinna przez np minute rozbrzmiewać syrena alarmowa :)

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

 

 

 

Dziwnych jajec ciąg dalszy. Dzisiaj sytuacja IDENTYCZNA (zamiast mieć 20lv miałem znowu 19) tyle,że tym razem NS2000 już został mi na stałe. Widziałem też ludzi biegających z G3 na 20 lvlu, wtf to jakiś masowy bug jest czy coś? (nie żeby mi to przeszkadzało, nsa kocham)

mogl zabrac od truposza?

 

 

3 razy pod rząd? xD

 

Coś wątpię, imo jakiś dziwaczny bug i tyle...szkoda tylko,że nie działał jak się na początku samym męczyłem =/

Odnośnik do komentarza

no nie wierze, że tam jakaś beczka była. ja próbowałem się rozpędzic i wskoczyc na ten krzywoleżący kontener. nigdy mi się nie udawało, więc się nie (pipi)iłem i dystans pokonałem biegnąc :)

 

tez chwile sie tam zaciąłem, ale jak widać ze sie motamy w tym miejscu to dostajemy komunikat od jednego z ekipy informujący właśnie ze gedzie tam byly przewożone materiały łatwopalne, wtedy od razu znajduje sie te beczki.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie bezstresowa gra na hardzie ;p powiedział bym nawet że w bfbc2 hard to jak normal w cod 4

ale i tak ogromny skok w stosunku do BC 1

BC1 to byl 1 fps grany na padzie orzeze mnie.

I problemy mialem tam w 1 miejscu tylko

Odnośnik do komentarza

patch patch, PATCH KU*wa! :nuke: przyklad na świeżo - attackers - kilka ticketów zostało, wpadam z 1 kolo z teamu do pomieszczenia gdzie mcom, podkladam ladunek - przyjezdza czolg i mnie zamiata, koles siedzi, juz sie nie respawnuje tylko czekam. Widze ze zostal 1 ticket. Widze jak biegnie cala ekipa wrogów do tego pomieszczenia. Słysze jak wchodzi juz ta muzyczka na koniec rundy ale ale! muzyczka sie urywa i słysze eksplozje i "obj. alpha destroyed!" i zaraz po tym napis your team lost....

 

 

ps. widok rozpędzonego humvee wpadającego na miny i szybującego z rozpędu jeszcze spory kawałek - bezcenne.

Za modernwarefare2 zapłacisz kartą master card.. za dodatki tez...

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

a ja moze odnowie temat pinu Squad Member - Obtain one attack and one defend order, bo czytam i jednoznacznie nie bylo odpowiedziane, da sie to zrobić w rushu? w ciagu 1 rundy? Ktoś musi wydać rozkaz obrony czy to my mamy go wydac?

 

 

"- Defend a flag, and attack a flag. You can also do this with crates." [calkiem spoko przewodnik po pinach http://www.ps3trophies.com/forums/battlefield-bad-company-2/20632-battlefield-bad-company-2-insignias-pins-guide.html ]

 

ale info są sprzeczne , gdzie indziej piszą ze to tylko w conquest.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...