Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Mi się humano udało uav rozjechac3 typów :P

 

ja ciagle próbuje :verymad: da rade tez jakby na nich "wylądować" czy raczej trzeba "rozjechac/najechac"? [mowa o uav ale heli tez].

 

U mnie udało się dopiero kiedy wykonałem "rozjechac/najechac" - i faktycznie najłatwiej wykonać to UAV - zaczaj się gdzieś na obrzeżach mapy, kiedy zobaczysz grupke 2-3 przeciwników zacznij za nimi lecieć przy samej ziemi, w końcu ich dogonisz, nie musisz lecieć super szybko - ważne tylko żeby na nich "wpaść"

Odnośnik do komentarza

Szczerze ja miałem problem z tym UAV by kogoś rozjechać za każdym razem gdy wlatywałem i wydawało mi się że mi zaliczy nic z tego nie wychodziło, a co najzabawniejsze zawsze myślałem że muszę zrobić to z dużą szybkością, a zaliczyło mi gdy podleciałem do gościa i lekko go (jakie tu słowo użyć by nie było złych skojarzeń:rolleyes: ) uderzyłem UAV.

Odnośnik do komentarza

wheels of hazard przy uzyciu uav? no to ejst na prawde uniwersalne urządzenie :) ale w sumie tam jest "with any vehicle", mi wlasnie tego brakuje + naval warefare, dzis mialem juz 3z4 naval na laguna presta ale drużyna zdobyla checkopint i wszystko przesunęło sie tam gdzie juz nie dalo sie wplynąć :/ wkurzam sie bo zamiast grać normalnie to to gram jak pi*a kosztem zdobycia tych 2ch pinów i 2 trophy. Ale za to potem juz bedzie spokój, nad insygniami [18/50] na pewno nie bede sie sp........ecjalnie starał.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Humano najłatwiej 4 kille pojazdem wodnym mieć na isla inocenta,ja podpływam z tyłu pierwszej bazy i ładuje z granatnika,ale tylko na hardkorze,by szybciej gineli.Dziś się meczyłem by mieć brązową gwiazde M14 MOD 0 ENHANCED,masakrycznie nie poręczna broń,z muszki nic nie widać.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

znam lepszy sposób, bierzesz snajpera i motorówke, dopływasz do ustronnego miejsca i zmieniasz miejsce na to gdzie niema granatnika i walisz ze snajpery,

skuter na krancu strefy na wodzie jest lepszy, ciezko go zauwazyc

aaaa, nie pomyslalem o tym zeby strzelać z łodzi z karabinu, waliłem tym je**nym granatnikiem i mnie szlag trafiał. Ale ze skutera jak strzelać, chyba tylko jako pasażer. Białej gorączki dostawałem, probowałem też na laguna ale to bylo na maxa irytujące, snajperzy i AT. W dodatku na koniec trafiłem na jakiś kotów z klanu RAW z lvl w okolicy 50 [49 kilka razy mnie ściągnął - jakbym mial sie czym chwalić...].

 

Na pocieszenie wpadło thropy AirKill - przu pomocy uav :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...