Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że nie nalicza jakoś punktów za robienie zasłony dymnej - wczoraj na Valparaiso robiłem ostrą zasłone (na linii drzew) i przeciwnicy nie ogarniali - w sumie jeden punkt nam tylko rozwalili ;]

Ktos od nas z foruma chyba wtedy był akurat w przeciwnej druzynie(zapomniałem nicka - Litwin ?).

Choć wiem, że ciężko by było zaimplementować takie naliczanie punktów (bo niby jak to ocenić?)

 

 

W dalszym ciągu ucze sie map i tak naprawde to ze 2-3 znam dobrze ;<

 

 

Tak btw recona - szkoda ze w statsach nigdzie nie ma statystyk Marksmat headshotów - np z jak daleka były trafienia i ile - to byłoby spoko.

Odnośnik do komentarza

Tak btw recona - szkoda ze w statsach nigdzie nie ma statystyk Marksmat headshotów - np z jak daleka były trafienia i ile - to byłoby spoko.

 

jak nie ma jak jest - narazie masz 47... :P

 

http://bfbc2.statsverse.com/stats-insignias/ps3/Ukarzyciel

Exemplary Marksman Combat

47/100 sniper rifle Marksman Headshots

 

problem pojawia się jak przekroczysz 100, to później nie będzie chyba gdzie tego zobaczyć ...

Odnośnik do komentarza

Marksman HSy to wypasiona rzecz - takowe mozna cisnąć na ruszających się przeciwnikach. Musisz wycelować po prostu tam gdzie on dopiero będzie. Choć powyżej 200 punktów to już ciężko.

Dzięki MHS wiemy przy okazji jak daleko stał przeciwnik (MHS nalicza jeden punkt za każdy metr odległości powyżej 100m - więc MHS za 200 oznacza ze przeciwnik był 300 metrów od Ciebie).

 

sadzenie HSów to miód dla mnie i dlatego właściwie gram reconem - zreszta po statsach moich widać, że 70% killów ze snajper to HSy ;]

Odnośnik do komentarza

bornie dla inżynierów nie są słabe, ba, w bliskim dystansie są bardzo skuteczne bo szybkostrzelne. No i mają tłumiki co czesto nie jest bez znaceznia. U mnie najwięcej kill'ów nabite jest na aks-74u Krinkov

 

Co do sniperów to wnerwiają mnie tylko na isla innosentes :confused: zazwyczej nie gram reconem ale wtedy robie wyjątek i jak mnie sciagnie jakiś uciążliwy krzakołaz to znając jego pozycję - zazwyczaj siedzą w krzakach myślac ze nikt nie wie gdzie są - bez problemu ściagam go head'em - "masz ciulu!"

 

G3 wspominam z MW gdzie był 1no strzałowcem i byl zaj.e.bisty. W BF dopiero co go odblokowalem ale wrażenia pozytywne... nie mamy do niego żadnej optyki prawda? : (

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

W kilka tygodni nabiłeś więcej poziomu trophy niż ja od lutego, zeszłego roku :D

 

Marksmany są fajne, ale kiedy gram reconem to głównie zaznaczam. Na Vailparaso jest genialna wysepka, ale nie powiem gdzie dokładnie.

 

Też uważacie, że bronie inżynierów są słabe i najlepiej wziąć G3 ?

spotting to podstawa, właściwa pozycja tak aby widzieć mcom i można wspierać drużynę, przeważnie grając tą klasą nie dołączam do żadnego squadu tylko wybieram samotne łowy. Zrobię snajperki na złoto i wracam do bagna bo mi się ratio podnosi.

 

co do inżyniera

główna M2 Carl Gustav jest całkiem całkiem 8) uwielbiam scar i nie zamienię na nic innego

Odnośnik do komentarza

Dziś w końcu zrobiłem wszystkie gwiazki brąz w pojazdach,teraz tylko jeszcze broń.W hardcore może grube akcje robić,wbić się na tyły wroga i ich pięknei ostrzeliwać,dzisiaj tak siedze za sosenką i strzelam,coś mnie podkusiło by się obejrzeć,a tam siedzi obok mnie 3 wrogich snajperów,chyba nie mogli uwierzyć że jestem wrogiem tak bezczelnym :D szybki jeden strzał ze snajperki w klate i od razu double kill a 3 z podręcznej.

Odnośnik do komentarza

 

Co do sniperów to wnerwiają mnie tylko na isla innosentes :confused: zazwyczej nie gram reconem ale wtedy robie wyjątek i jak mnie sciagnie jakiś uciążliwy krzakołaz to znając jego pozycję - zazwyczaj siedzą w krzakach myślac ze nikt nie wie gdzie są - bez problemu ściagam go head'em - "masz ciulu!"

 

Na isla innosentes fajna zabawa jak się pobiegnie na to wzgórze i ponożuje reconów.

Odnośnik do komentarza

nie czasem na tych malych skałkach-wysepkach przesiadujesz? :ninja: tam czasami beszczelne drańce przycupną i spownkilling uprawiają, tylko widac takie np 2 główki co sie pojawiają i chowają za skałką :) przydałaby sie jeszcze jakaś mapka bardziej urban, jak africa, z humvee np. Nie byloby źle.

 

2 trophy mi zostalo do mojej 1szej zyciowej platyny - demolish i ten cholerny road kill helikopterem. Tak samo 2 pisny brakują, ale akurat niezbyt trudne. Chociaż rozjeżdzanie przeciwników sssie - nie trafisz czentralnie na maske humvee to sie slizgają po zderzakach jak gdyby nigdy nic..

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Gra przekozak - po latah czczenia HALO w koncu znalazlem cos, co tak samo mnie porwalo. Jestem mega noobem, bo w Battlefielda gram po raz pierwszy raz, stad moje pytania:

Do czego sluzy ten maly elektryczny pistolecik u inzyniera ? Po jakim czasie i jaka klasa moge odblokowac nalot ?

 

Zatsanawiajace, ze czasami wychodza gry, do ktorych przydalyby sie ksiazeczki i akurat nigdy nic w nich nie ma...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...