Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

ja na razie pokrylem srebrem 4 klasy + kilka sztuk na zloto. Najgorzej ebdzie z tymi shotgunami, ale powyzej brązu robil nie ebde, nie ma co sie zmuszać :P wlasnie na stats o matci widze ze najwyzsze ratio [1.0] mam przy snajperze (malo gram) i ...inżynierze. Wrocilem wczoraj po zorbioeniu sreberek do AKS i jest git. Wnerwia mnie troche ten skill rating - co jakies 3 mecze mam komunikat o wzroście albo spadku, ostatnio mialem spadek o..3 pkt :/ i na ch** mi taki komunikat?

Odnośnik do komentarza

A takie pytanko, wie ktoś może od czego zależy możliwość "przekręcenia się" na Buggy jako pasażer, tak żeby być odwróconym w kierunku jazdy? Bo czasami nie ma z tym problemu a czasem ni hu hu. Może kolejny bug albo zależność od czegoś tylko od czego :P

 

A z podnoszeniem broni przy m-comach to jest naprawdę wkur***.

Odnośnik do komentarza

A takie pytanko, wie ktoś może od czego zależy możliwość "przekręcenia się" na Buggy jako pasażer, tak żeby być odwróconym w kierunku jazdy? Bo czasami nie ma z tym problemu a czasem ni hu hu. Może kolejny bug albo zależność od czegoś tylko od czego :P

 

A z podnoszeniem broni przy m-comach to jest naprawdę wkur***.

Czasami plecak przeszkadza .

Odnośnik do komentarza

A takie pytanko, wie ktoś może od czego zależy możliwość "przekręcenia się" na Buggy jako pasażer, tak żeby być odwróconym w kierunku jazdy? Bo czasami nie ma z tym problemu a czasem ni hu hu. Może kolejny bug albo zależność od czegoś tylko od czego :P

 

A z podnoszeniem broni przy m-comach to jest naprawdę wkur***.

Czasami plecak przeszkadza .

 

prawda. dodatkowo ważna jest broń, której używasz. np. ze snajperką się nie przekręcisz, ale ja zmienisz broń na pistolet i już jest okej. głównie od tego to zależy.

 

wymasterowałem wreszcie wszystkie klasy. odznak czhyba nie zrobię - niektóre to jakaś masakra :whistling:

Odnośnik do komentarza

ja na razie pokrylem srebrem 4 klasy + kilka sztuk na zloto. Najgorzej ebdzie z tymi shotgunami, ale powyzej brązu robil nie ebde, nie ma co sie zmuszać :P wlasnie na stats o matci widze ze najwyzsze ratio [1.0] mam przy snajperze (malo gram) i ...inżynierze. Wrocilem wczoraj po zorbioeniu sreberek do AKS i jest git. Wnerwia mnie troche ten skill rating - co jakies 3 mecze mam komunikat o wzroście albo spadku, ostatnio mialem spadek o..3 pkt :/ i na ch** mi taki komunikat?

O co chodzi z tym skill rating,za co to jest liczone? Ja żadnych komunikatów nie zauważyłem,chyba że jestem tak cieńki że sprawa zostaje z litości przemilczana:)

Odnośnik do komentarza

O co chodzi z tym skill rating,za co to jest liczone? Ja żadnych komunikatów nie zauważyłem,chyba że jestem tak cieńki że sprawa zostaje z litości przemilczana:)

 

Szkoda nawet to czytać po prostu to olej nic wartego uwagi. A dlaczego tobie się to nie wyświetla podejrzewam że masz za niską rangę i od cała tajemnic.

 

Litwin nie tylko od tego to zależy ale dajmy sobie spokój z tą pierdołą

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

co nie zmienia faktu, że dalej M60 da radę:

- zwiększona skuteczność krótkich serii LMG w zoomie - czyli teraz to już w ogóle będzie sianie pożogi

 

co do fajnych rzeczy wreszcie zwiększą damage pistoletów i wreszcie może będzie mieć sens granie z innymi specjalizacjami poza celowaniem i zwiększonym damage.

 

Wygląda fajnie.

 

mam pytanie o co chodzi ze skrzyniami w tym punkcie?

podniesiona maks. ilość sensorów ruchu z 2 na 3 oraz zwiększono szybkość ich pobierania ze skrzyń

 

ps. i wreszcie zwiększyli damage AA!

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

No to wiadomo było przecież o tym patchu dawno, tylko nie było daty wprowadzenia go. Polska lista zmian też już się tu pojawiła, więc co za nowość (prócz tych ogłoszonych ekskluzywnie - tj tych zaczynających sie od zmian na UZI)?

 

Fajnie, że nam zbalansują gre, ale w dalszym ciągu nie dostajemy naprawionych serwerów (to wywalanie znikąd), brak autobalansowania drużyn, brak naliczania punktów dla m1a1 i garanda, brak naliczania punktów po smierci i wiele innych mniej lub bardziej potrzebnych (chocby ta bzdura z otwartym spadachronem podczas biegania ;).

Niektóre z nich juz zostały zapowiedziane, że naprawia w nastepnym patchu... ale na PC póki co.

Ech, niech tam nie spoczywaja na laurach ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...