Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziś miałem 3 snajperów w drużynie i każdy kampił baze wcześniej,niż miała miejsca akcja.Musiałem opuścić ich zacne szeregi bo to było męczące,ciągle zaczynać od bazy.

na takich też są fajne taktyki, assault z smk rzucamy ammo pack kucamy obok kolegi i strzelamy mu pod nogi po czym idziemy za nim

 

padł mi hs a konkretnie ładowarka, jakoś mi nie idzie bez tego gadżetu

Odnośnik do komentarza

ja mam 1 gb i może raz w ciagu tych dwóch miesięcy złapałem laga ,nie wiem więc o czym piszesz . Akurat na lagi narzekać nie mozna .

ulala na 1gb to ciężko byłoby wywołać lagi :potter: (wiem, wiem że to pomyłka z Twojej strony :rolleyes: )

ja mam neo 2mb i kilka razy mialem lagi ale w 99% grania było bez lagów :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

ja mam 1 gb i może raz w ciagu tych dwóch miesięcy złapałem laga ,nie wiem więc o czym piszesz . Akurat na lagi narzekać nie mozna .

ulala na 1gb to ciężko byłoby wywołać lagi :potter: (wiem, wiem że to pomyłka z Twojej strony :rolleyes: )

ja mam neo 2mb i kilka razy mialem lagi ale w 99% grania było bez lagów :thumbsup:

Co prawda, to prawda , mój błąd ;)

Lagów nie ma, ale za to nagminnie z meczyków wyrzuca -co gorsza z tych najbardziej zaciętych (czytaj trwajacych długo ) i pod sam ich koniec ...

Odnośnik do komentarza

Z cyklu porażka tygodnia: Port Valdez, drużyna obrońców, baza z Apachem. Więc gra już przeniosła się tam, gdy ja zostałem jeszcze przy biurach siejąc postrach na tyłach wroga (BTW pierwszy raz spotkałem gościa, który próbując 3 razy nie zdołał trafić mnie nożem, pomimo tego że właściwie nie ruszałem się z miejsca :rolleyes:). Po śmierci i odrodzeniu już w bazie, patrzę na lądowisko helikoptera i widok poraził mnie tak, że omal nie spadłem z krzesła. 7!!! gości na 12 osób stało na helipadzie czekając na respawn Apacha olewając zupełnie grę :verymad:(tzn. skakali, strzelali w powietrze, walili się nożami itp.). No żesz miałem ochotę złapać tych delikwentów i cenzuralnie mówiąc przeprowadzić na nich zabieg sterylizacji :nuke: (oczywiście proceder po tej sytuacji trwał dalej w najlepsze) .

Odnośnik do komentarza

To i tak nic,bo mnie ostatnio na hardcore typ zastrzelił,mimo iż czekaliśmy z pilotem na heli(wcześniej go rozbiliśmy :P ).Dziś grając assaultem ustanowiłem swój rekord,41:2-nie wiem jak to zrobiłem :P(nie kampiłem).Rozwalił mnie typ o ksywie Back2Bust187 ma 34,573 killi z czego 11,121 nożem,a myślałem że moje 560 to sporo :P

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

dzis siedzac na isla na trzeciej wyspie, udalo mi sie stracic blackhawka ktory wylatywal dopiero co z pierwszej :) powinno to byc tez jakos wiecej punktowane (za odleglosc). z cieszacych akcji wpadlem tez przed chwila inzynierem do tego malego baraku, gdzie siedzialo 4 atakujacych. dziure zrobilem bazooka (1), pp2000(2) i ostatniego z pistoletu ghegheghe.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...