Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem sposób na uprzykrzanie gry base kamperom. Gdy w moim składzie widzę cwaniaczka który czai się na helikopter biorę inżyniera z G3, staję nad krzaczkiem lub płotkiem za którym skitrał du.ps.ko, i zaczynam walić seriami zdradzając jego obecność obrońcom. Jeśli już biegnie do nowiusieńkiego, wspaniałego choppera którym nabije nieuczciwie tysiące punktów, wyciągam RPG i BUM. Wiadomości z bluzgami sfrustrowanych lamerskich małych burgerów są miodem dla mych uszu.

 

ee LOL? chyba lepiej żeby ktoś obeznany wsiad do heli i siał zniszczenie niż jakiś n00b który zaraz po wystartowaniu rozbija sie... dlatego też rozumiem że niektórzy czają sie na heli bo ja też tak robie czasami. Poza tym chyba od tego one są, żeby nimi latać i niszczyć, nje??? Sam nie umiesz dużo nabijać punktów to próbujesz popsuć zabawę innym? z takimi graczami to tylko grać!

Odnośnik do komentarza

ja nie moge nawet podpiąc innych gier pod konto, ani BF:Heroes ani 2134 mimo ze mam wszedzie ten sam mail i nazwe usera...

 

 

w ogóle jaki skill z M136 AT4

http://www.youtube.com/watch?v=i2cFOx5NCWk

 

 

 

BTW - da sie grac w BC2 z myszką?

No fajnie... Dopiero teraz się dowiaduję, że po wystrzale można nakierowywać pocisk. Mało kto o tym wie. Opisy broni są beznadziejne. Przy niektórych nie ma nawet napisane, że strzelają seriami. No i dlaczego wszyscy grają Gustavem skoro stare RPG niczym się nie różni a do tego ma większą moc?

Odnośnik do komentarza

tracera nie uzywam, bo latam ciagle z ta ostatnio bazooka, ale...od patcha czesto mam tak, ze na heli potrzebuje juz dwa pociski. zawsze starczal jeden do tej pory. chyba, ze biorac ten perk na pancerze tyczy sie on tez wszystkich heli, a nie tylko czolgow.

 

i jeszcze pytanko. biorac sobie dla assaulta zamiast granatnika to podczepienie z shotgunem i zabijac kogos nalicza mi kille do shotow czy do karabinu. ostatnio tylko z tym podczepieniem gram i naprawde elegancko sie sprawdza w krotkim zwarciu z kilkoma wrogami (shot, seria z karabinu, pistolet).

Odnośnik do komentarza

tą rakiete można też jakoś "lock'ować" prawda? kiedys chyba ktos cos o tym pisal ale nie jestem pewien, jak mamy obiekt na celownik to slychac pikanie, że namierza, ale lock'uje sie jakimś przyciskiem?

 

też raczej praktykuje gustavem strącanie heli.

można lockować jak heli jest wczesnie ztracerowane xd

Odnośnik do komentarza

Po patchu odczuwalne są lagi. Z tego co słyszę to dużo osób ma z tym problemy . . .

Przegieli chyba z mocą PP, bo wszyscy z tym teraz latają i mnie zażynają :(

PŁOTEK NA ISLA INCONTENTS WCIĄŻ DZIAŁA ORAZ WCIĄŻ NIE NALICZA THOMPSONA. FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU! - tyle czasu na zrobienie patcha i takiego g.wna nie naprawić . . . SZOK!

Edytowane przez stachu456
Odnośnik do komentarza

No lagi to chu.joza teraz, zje.bali. Chcę kogoś nożem dźgnąć, to on jeszcze jakimś trafem robi mi hedszota.

 

Poza tym PP-2000 to PARODYPATCH-2000, ta broń nie była zła, a czemu ją wzmocnili? Teraz roi się od inżynierów, zamiast medyków :/ Poza tym teraz Neostada 2000 nie przeżyjesz choćbyś się zes.rał, co prawda ma faktycznie gorszy accuracy na daleką odległość, ale to naprawdę musi być daleko (na Nelson Bay pierwsza faza i na całym Arica Harbor ładnie to widać), więc i tak większość strzałów zabije od razu. Podobnie z Saigą, ku.rwa nie uje,bali jej tego niesamowitego accuracy (powinna mieć jak USAS), a z bliska to już nawet celować teraz nie za bardzo trzeba - dwa strzały i ch.uj.

 

Z tym płotkiem to już w ogóle przegięcie. Poza tym z tego co wiem, kamuflaż z dodatku zwiększa też siłę broni, prawda?

 

Przed lagami miałem niezłą akcję, szkoda że nie nagrywam. Na White Pass w TDM rzuciłem granat pod drzwi jakiegoś domku (wcześniej widziałem tam sylwetkę), po czym podbiegłem pod drzwi. Chciałem je otworzyć kosą, a gość otworzył wpierw i zarobił kosę :D Wyglądało to kozacko rodem z gangsterskich filmów jak po otwarciu drzwi zarabia się kosę, "puk puk", "już otwieram. Co do... [kosa w czoło] eugh!." :D

Odnośnik do komentarza

jak atakujesz druga baze, dom po prawej z mcomem, za nim jest drabinka, rozwalajac ja rozwalasz caly dom.

 

ps. dzis prawie pol godziny latalem apaczem w jednym meczu, kocham to jego strafe'owanie.

ps2. jaki heli ma flary i w ogole jak sie je wypuszcza? widzialem je tylko w hindzie na razie.

Edytowane przez maztika
Odnośnik do komentarza

nie wiem, ja mam zawsze ustawione alt weapon w perkach i na kamerze tpp probowalem wszystkie przyciski na padzie (oprocz x i kolka oczywiscie ;) i nic nie widzialem. latalem wlasnie hindem, a u niego cos takiego widzialem.

 

a co do tych heli, dzis latajac blackhawkiem dostalem pocisk i zostalo mi 25 energii, nie mam pancerza, ktory i tak chyba na heli nie dziala. wyskoczylem oczywiscie jak debil i merson mnie pacnal, elo ;] wiec jak to jest dostalem ze slabszej bazooki? sam gram ciagle ta ostatnia, a ona jest bodajze najsilniejsza i tez jeden pocisk juz nie starcza czasami. moze chodzi tez o miejsce trafienia. nie wiem. (pipi) ale elaborat walnalem. pozdrawiam grajacych. wlaczam pleja takze jak ktos ma ochote to nick - Maztika. (z hs tylko)

Edytowane przez maztika
Odnośnik do komentarza

Gustav jest szybszy.

a do tego pociski nie opadają tak szybko jak w RPG i sama broń szybciej sie przeładowuje (chociaż przy tricku z drabinką to i tak bez znaczenia)

 

Ja tam z Gustava nie mam problemy,jeden pocisk i koniec.
przyznaj - jak często słyszysz wariacje nt. nooba? ja średnio raz dziennie (a nie gram zbyt wiele)

 

 

wiec jak to jest dostalem ze slabszej bazooki?
oberwałeś CG bez TG, w przypadku zamontowania tracking pointa każda wyrzutnia strąci śmigłowiec po jednym strzale
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...