Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

te most kill on chyba liczy z calej mapy tzn jako obronca i atakuajcy.

jako obronca zrobimy np 20 z m416 a atakujacy ledwo 8 z m16 to pokaze m416

 

przynajmniej tak wynika z moich obserwacji :)

Nie grywam w Rusha, skupiam się na SDM. Jak mi pokażesz rundę w której zabijasz 221 razy kogoś samym granatem (mimo że limit rundy ustawiony na 50 killsów per team xD) to masz u mnie kratę czego sobie zażyczysz xD

Odnośnik do komentarza

te most kill on chyba liczy z calej mapy tzn jako obronca i atakuajcy.

jako obronca zrobimy np 20 z m416 a atakujacy ledwo 8 z m16 to pokaze m416

przynajmniej tak wynika z moich obserwacji :)

Nie grywam w Rusha, skupiam się na SDM. Jak mi pokażesz rundę w której zabijasz 221 razy kogoś samym granatem (mimo że limit rundy ustawiony na 50 killsów per team xD) to masz u mnie kratę czego sobie zażyczysz xD

 

 

 

Niesamowity fart dziś miałem,typ mnie zabił(snajper) więc pomiędzy odrodzeniem wybrałem snajpera by go ściągnąć i kątem oka widze że medyk wskakuje za skałki na pierwszej bazie w Port Valdez,tam gdzie schodzi się z góry,tuż przy bramie bazy.Wziełem mortara i nacelowałem drzewko koło nich,jakieś było moje źdźiwienie gdy pokazywało mi po kolei kille i doszło do 6!!! :P To mój największy Multiple kill

Ponoć głupi mają farta czy jakoś, jak niesie porzekadło xD

Nie no ofc żarcik so no offence ;) Takie akcje sa najlepsze... liczysz na kila ewentualnie a tu streak ;)

Odnośnik do komentarza

To czemu mam ich tak mało :P Zaczyna mnie już wkurzać ten bug ze ślizganiem się noża :/ Dziś typ sprzedał mi kose,oczywiście wziełem to honorowo i zaczełem go ścigać by się zrewanżować,patrze kampi w krzakach,podbiegam i kosa a ona ślizg,drugiej szansy nie miałem bo mnie snajper zdjął.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Czyli sobie nie pogram :P

widzę, że nie tylko ja nie lubię strzelać do AI :) dwie rzeczy przemawiają na korzyść tego dodatku: niska cena i zmienione pory dnia na mapach. Swoją drogą, jak już każdą mapę wykorzystują w kilku trybach i reklamują jako map pack to mogliby też dodać ich wariacje oświetleniowe, zawsze jakaś zmiana.

A na marginesie dodam, że znowu mam zajawkę na tę grę :)

Odnośnik do komentarza

To ma być kampania dla jednego gracza, szkoda, bo liczyłem na multi. Chociaż pewnie nie jest to wykluczone. BC2 rozrasta się na niezłe monstrum :] Ta gra to dobrze zainwestowane pieniądze.

Dice mówi o tym dodatku wyłącznie w kontekście multi:

"The expansion pack contains 4 brand new maps built in Frostbite including the popular Conquest and Rush game modes as well as Vietnam specific weapons, vehicles, persistence, unlocks as well as new awards, achievements and trophies."

(http://blogs.battlefield.ea.com/)

Edit: swoją drogą mapy w dżungli już teraz walą na kilometr wietnamem :) Cały ten map pack wygląda poniekąd jak odpowiedź na Black Ops.

Edytowane przez oTOMo
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Też się zalogowałem i liczę że tylko to wystarczy by dostać klucz do bety...choć i tak pewnie nie kupię MH bo multi będzie pewnie podobny a dla singla nie wydam kasy

 

Ja za cholere sie nie moge zalogowac caly czas kaze mi sie logowac :/

Odnośnik do komentarza

Witam panowie, mam gre na ps3 ale niestety w jęz ang. Istnieje możliwość ściągnięcia z neta spolszczenia?

 

NIE!!

 

A może być tak bardziej rozwinął odpowiedź i napisał że na PS3 nie ma polskiej wersji tylko na X0... Ea zrobiła nas w kakao tak samo jak z chwaleniem sie że mapy maja być za darmo... i do dzisiaj żadnej nowej mapy tylko same płatne dodatki hehe ehh te EA.

Odnośnik do komentarza

Witam panowie, mam gre na ps3 ale niestety w jęz ang. Istnieje możliwość ściągnięcia z neta spolszczenia?

 

NIE!!

 

A może być tak bardziej rozwinął odpowiedź i napisał że na PS3 nie ma polskiej wersji tylko na X0... Ea zrobiła nas w kakao tak samo jak z chwaleniem sie że mapy maja być za darmo... i do dzisiaj żadnej nowej mapy tylko same płatne dodatki hehe ehh te EA.

Dzięki bardzo, myślałem że jest wersja polska, a ja dostałem anglika :rolleyes: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...