Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

hejka tez gram w bc2, ale głownie w trybie squad deathmatch, na poczatku probowalem sam grac, ale teraz skumalelm dlaczego jest nazwa squad:D i praktycznie tam chodza parami, wiec jesli kogos zabije to automatycznie jego partner mnie ubija:), fajnie by bylo pograc z rodakami dlatego moj PSN Id PIORO86,

zapraszam, headset bede mial w poniedzialek:) skopmy ass amerykanom:D

Odnośnik do komentarza

dodalem kilka osob z forum do znajomych:) mam teraz pytaniaa:

gdy wchodze "play with friends" przykladowo dwie osoby sa online to co teraz zrobic zeby z nimi zagrac? bo albo jest opcja prywatny skład albo jakis clan tag itd, chodzi mi o to zeby po prostu do nich dolaczyc, jak? czy organizujecie jakies prywatne mecze? fajnie by bylo przez headsety i z polskimi ziomami grac:) pozdrawiam moj PSN Id PIORO86, kto chce pograc zapraszam, narazie ranga 11 ale i tak nie jest zle:)

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś może wie na jakich zasadach przyznawane są punkty potrzebne do przyszywki "Exemplary marksman combat"?

Wiem że chodzi o strzały dalekiego zasięgu ze snajperki, ale jak duży ten dystans ma być? Ofiara może być dowolna, czy musi być w ruchu czy może stać w miejscu? Celuje, strzela czy po prostu stoi?

Odnośnik do komentarza

dzis mialem slodka akcje. jako obronca na arica harbor, pierwsza baza, wbilem na to wzgorze po prawej medykiem, bo cos mi sie zdawalo, ze jakis snajper tam siedzi, a dopiero co dolaczylem do gry w zasadzie. wszedlem na wzgorze od strony naszej bazy, czyli bylem na tej skalce i w dole mial byc ten snajper. okazalo sie, ze siedzi tam 4 snajperow i 2 assaultow. wszyscy plecami do mnie, nikt mnie nie widzial. jeeeeezu nie wiedzialem od ktorego zaczac!!! :D dwoch snajperow bylo bardziej po prawej, wiec jeden dostal defibrylatorem, drugi zobaczyl, wiec dostal szybko serie z m60tki. pozostala czworka nic nie zczaila lol (m60 jest jak wiadomo glosne). na nich na przemian szedl noz i defibrylator. 6 trupow lezalo wokol mnie, czulem sie taki dumny hahaha ;) poczekalem tam jeszcze, stwierdzilem, ze beda chcieli sie zemscic. po niecalej minucie przyjechalo dwoch snajpow na quadzie, m60, dwa trupy i w koncu polozyl mnie jakis medyk z boku.

Odnośnik do komentarza

Czy wiadomo już cokolwiek o BF: Vietnam? Czy będzie na oddzielnej płycie czy do ściągnięcia jako DLC do Bad Company? Czy będzie nowy VIP kod?

 

Na szczęście nie będzie żadnych UAV czy jakichś wyszukanych helikopterów, którymi tylko wybrani potrafią latać.

ciekawe czy pojawi sie znowu odswiezona edycja bad company + vietnam :)

Odnośnik do komentarza

kurcze nie wiem co z tym headsetem, ps3 mi go wyszukala i zarejestrowala inic w grze bc2 nie dziala, powiedzcie mi jakie wy macie ustawienia dla headseta?

sprawdz w ogole czy dziala ci ten hs. wejdz w ustawienia akcesoriow i powinienes miec w dwoch opcjach zaznaczony hs. jak bedziesz mowil to na tym wskazniku powinno ci migac (zolto jak mowisz normalnie na czerwono jak bardzo glosno)

Odnośnik do komentarza

Czy wiadomo już cokolwiek o BF: Vietnam? Czy będzie na oddzielnej płycie czy do ściągnięcia jako DLC do Bad Company? Czy będzie nowy VIP kod?

 

Na szczęście nie będzie żadnych UAV czy jakichś wyszukanych helikopterów, którymi tylko wybrani potrafią latać.

ciekawe czy pojawi sie znowu odswiezona edycja bad company + vietnam :)

Na filmach jest napisane "multiplayer expansion pack", czyli raczej trzeba będzie mieć podstawową wersję. Z drugiej strony to będzie zupełnie inna gra. Inne bronie, mapy, oddzielne statystyki. Oddzielne serwery. Liberty City Stories ukazało się na oddzielnej płycie i nie trzeba mieć GTAIV, żeby grać.

 

Z resztą to nie byle jaki dodatek ale prawie pełnoprawna gra. Jeśli wydadzą Vietnam jako oddzielny tytuł to i sprzedaż będzie większa. Nie uśmiecha mi się ponowne kupowanie BC2. Tym bardziej, że EA napsuło mi krwi kodem VIP.

 

Mam nadzieję, że ten głupi kod będzie działał również z Wietnamem.

 

EDIT:

http://www.battlefieldbadcompany2.com/vietnam

Na tej stronce jest wszystko wyjaśnione co i jak.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Ale ta gra jest niesprawiedliwa :P Typ mi sprzedał kose,goniłem go ze 4 mecze by mu oddać,kilka razy już mu wbijałem i w tym samym momencie ktoś z drużyny go zabijał :/ Jak już sprzedałem mu kose,to się nie wbiła i mnie ubił z guna,aż sprzedał mi drugą kose,gdy ścigałem jego kumpli i wyszedł w meczu :P W trakcie szukania go zadałem 40 kos jego kompanom,a jego trafić nie mogłem.

Odnośnik do komentarza

lols, obsługa techniczna EA daje rade ;]

Napisałem im wczoraj ticketa, że pomimo posiadania BC2 i ogrania troche BF: Heroes, nie mam w dalszym ciągu Veterana na 1 poziomie i nie mam M1.

Dzisiaj odpalam maila a tam ładnie napisane :

You would be glad to know that. I have made some necessary changes to your account and have manually added the required veteran to your account "ukarzyciel@gmail.com". Now you should be able to see M1 gun in your game. I would request you to please login in your account to confirm the same.

I have also added some additional veterans, it is only so that you should be able to access Veterans and unlocks. We just made an exception, so I hope you will understand, Thanks for your time, and Happy Gaming!

 

I appreciate your patience and understanding.

 

wchodze na stronke BC2, refresh statusu Veteran i Veteran na levelu 5 :D

Odnośnik do komentarza

Witam.

 

Warto kupic Onslaughter ? czy akos tak to sie pisze.

[/quo\

 

Warto kupić choćby dlatego że jest to jedyny sposób żeby w miarę bezstresowo pouczyć się latania śmigłowcami. Włączasz np. Atacamę Easy i latasz apachem dowoli CPU nie jest w stanie cię zestrzelić ponieważ nie używa tracerów.

 

 

oo, to moze kupie. ale jak wyglada miodnosc z gry online ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...