Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

No i dlatego nie gra się Rusha - zbyt dużo kamperów, a skrzynki można zbyt łatwo rozwalić. Bugów na CQ nie ma. Bo niby jakie? Przejęcie flagi z drugiego końca mapy? Panowie, ja jeśli widzę że są lagi, po prostu zmieniam tryb. W BC1 było tak, że jeśli w Rushu są lagi, to CQ chodził czyściutko, jak i na odwrót. W BC2 ten sposób też by spełnił swoją rolę, jeśli narzekacie na bugi i lagi też zmieńcie tryb i tyle.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez hivonzooo
Odnośnik do komentarza

7 min. gameplay z Tgs, BFBC 2 Vietnam

http://tgs.gamespot.com/video/6275964/

 

Koles mowi brand-new experience of Bfbc2, ale ja tu widze stary Bfbc2 w klimatach wojny wietnamskiej. Mam nadzieje ze nie bedzie takich "ulatwiaczy" jak red dot czy 4x zoom. Dostepne beda 4 mapy.

 

Ciekawe jak po wietnamski brzmi give me ammo lub granata poszla? :lol:

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Prezentowana mapa graficznie wygląda bardzo ładnie wg mnie - piach, dżungla, mokradła. Ale póki co, poza nowymi mapami i innym designem postaci oraz broni (tzn. innymi odpowiednikami z epoki) nie widać wiele zmian. Liczyłem na jakieś dodatkowe specjalizacje dla klas, może coś jeszcze wymyślą w tym temacie do premiery...

Odnośnik do komentarza

No i dlatego nie gra się Rusha - zbyt dużo kamperów, a skrzynki można zbyt łatwo rozwalić. Bugów na CQ nie ma. Bo niby jakie? Przejęcie flagi z drugiego końca mapy? Panowie, ja jeśli widzę że są lagi, po prostu zmieniam tryb. W BC1 było tak, że jeśli w Rushu są lagi, to CQ chodził czyściutko, jak i na odwrót. W BC2 ten sposób też by spełnił swoją rolę, jeśli narzekacie na bugi i lagi też zmieńcie tryb i tyle.

 

Pozdrawiam.

No tak, zbyt dużo kamperów i jeszcze jeden w twojej osobie to by była już przesada.

Wystarczy spojrzec na twoje statsy i te 2,4 miliona punktów jako recon.

Odnośnik do komentarza

 

No tak, zbyt dużo kamperów i jeszcze jeden w twojej osobie to by była już przesada.

Wystarczy spojrzec na twoje statsy i te 2,4 miliona punktów jako recon.

musialbys jeszzce wiedziec jakie dodatki uzywa bo np mozliwe ze pomyga z Red Dotem. Wielu spotkalem reconów z red dotami ktorzy siali wiekszy zamet w bazie wroga niz ci wszyscy szturmowcy

Odnośnik do komentarza

 

No tak, zbyt dużo kamperów i jeszcze jeden w twojej osobie to by była już przesada.

Wystarczy spojrzec na twoje statsy i te 2,4 miliona punktów jako recon.

musialbys jeszzce wiedziec jakie dodatki uzywa bo np mozliwe ze pomyga z Red Dotem. Wielu spotkalem reconów z red dotami ktorzy siali wiekszy zamet w bazie wroga niz ci wszyscy szturmowcy

Nie mówie że tak nie jest że lata z kolimatorem. Możliwe.

hivionzo, wypowiedz się jak to jest u ciebie

Odnośnik do komentarza

Ee tam gadacie! najwazniejszy w BFBc2 jest skill, powtarzam jeszcze raz skill. Ani MafiaPl, a ni hivonzoo, czy ty szpic nie macie takiego skilla jak (skill level: 552) :teehee:

 

 

 

1) nie mam pojecia co to daje i od czego zalezy

2) pewnie dlatego ze mam juz ponad 200 team killi z czego 3/4 przypadkowe ( wysadzanie mcoma, ostrzeliwaywanie obszaru czolgiem, nalot )

Odnośnik do komentarza

W dodatku będzie około 15 nowych broni i 6 typów pojazdów - widziano jeepa, czołg i śmigłowiec "Huey" (UH-1 Iroquois). Wszystkie bronie będą dostępne od samego początku dla wszystkich, a w śmigłowcu będzie grać radyjko z klimatyczną muzą z tamtych lat.

 

Pełny artykuł: http://tgs.gamespot.com/story/6276225/battlefield-bad-company-2-vietnam-first-look?tag=top_stories%3Btitle%3B17

ale nie ma tam więcej konkretów :)

Odnośnik do komentarza
No tak, zbyt dużo kamperów i jeszcze jeden w twojej osobie to by była już przesada.Wystarczy spojrzec na twoje statsy i te 2,4 miliona punktów jako recon.
musialbys jeszzce wiedziec jakie dodatki uzywa bo np mozliwe ze pomyga z Red Dotem. Wielu spotkalem reconów z red dotami ktorzy siali wiekszy zamet w bazie wroga niz ci wszyscy szturmowcy
Nie mówie że tak nie jest że lata z kolimatorem. Możliwe.hivonzooo, wypowiedz się jak to jest u ciebie

 

 

akurat bardziej żwawszego recona od hivonzooo nie widziałem nie wiem jak on to robi lata jak szalony ma kupe :teehee: punktów więc nie pozwole go wyzywać od kamperów a parę meczyków razem rozegraliśmy :rolleyes:

 

Akurat ja biegam z ACOG'iem x4. Red Dot ma dla mnie zbyt małe przybliżenie, w końcu gram snajperką, i czasami są takie momenty że trzeba kogoś zdjąć z jakiejś górki czy cuś. Pawciokratos powiedział już wszystko (dzięki za wsparcie i pozdrawiam ;)), jeśli chcesz się przekonać czy kampię, dodaj mnie do znajomków (tylko najpierw wyślij mi wiadomość, bo miejsca już nie mam na liście) i zobaczysz że jednak Reconi są również zabójczy na bliskie dystanse.

 

Gdybym kampił, nie miałbym takiego niskiego K/D ratio i wysokiego W/L, no ale jednak widać że nie wszyscy są na tyle kumaci.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez hivonzooo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...