Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

takich bugów jest sporo - na nelson bay wchodze do tego wraku helikoptera xD

Mnie najbardziej irytuje jak wyskakuje napis że moja drużyna przegrała, a potem dostaję przypinkę za wygraną rundę, najlepszy team, za najlepszego gracza w teamie itd ;-)

 

tak na moje oko to błędny napis wygrałeś/przegraleś wyskakuje w jakiś 50% przypadków. Któryś z patchy to popsuł.

Odnośnik do komentarza

Sytuacja z dzisiaj. Tnę gościa (który ma lev 33) z noża. Obrywa centralnie w łeb. I nagle ginę rozwalony z pistola. Typ dalej żyje. Podgląd na mojego "nemesis" i sam nie wiem co o tym myśleć. Trafiłem go w głowę nożem a on mm nadal 63% healtha. Nie miał na sobie żadnych upgradów poza ulepszeniem do submachine gunów (grał inżynierem). WTF ?

Odnośnik do komentarza

OK...Trochę ploteczek :potter:

 

 

"Jedno jest już pewne - więcej informacji o nadchodzącym dodatku dla BFBC2 przenoszącym nas w czasy wojny w Wietnamie poznamy na nadchącycym Tokio Game Show 2010, odbywającym się między 16 a 19 września. Jak zapowiada na oficjalnym blogu gry Community Manager DICE pod nickiem zh1nt0, pojawi się on właśnie tam żeby pokazać dodatek o nazwie Vietnam.

 

 

 

Oczywiście, więcej na ten temat powinniśmy wiedzieć pod koniec następnego tygodnia, choć na forum EA UK pojawiają się pierwsze spekulacje. Z pomocą podobno dobrze poinformowanego źródła (którym rzekomo miałby być jeden z dev'ów z DICE), użytkownik forum o nazwie TG jneagu uchyla już teraz rąbka tajemnicy. Według niego, tuż przed wydaniem dodatku, który ma kosztować $15, miałby pojawić się kolejny mappack z 4 nowymi mapami. Dwie z nich to lokacje występujące w trybie SP BC2 i przystosowane do trybu MP a kolejne dwie to mapy pochodzące z pierwszej części serii Bad Company, których nazw użytkownik ten nie może ujawnić."

 

Żródło: Battlefield.pl

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Yhm czyli co ? Ostrzenie ? :D

kiedys bylo tak ze noz zawsze trafial, nawet jak sie stalo metr, dwa obok kgoos to postac robila takiego susa i zawsze trafiala :(

teraz po "naprawie" noz dziala co 2-3 raz dlatego jak zachodze jakiegos kampera to zawsze laduje mu serie albo przylepiam c4 do glowy

 

 

ps. pudelko z gra znow fruwalo po pokoju. W(pipi)ilem sie jak nigdy. inzynier stoi jak pizda na srodku drogi to mysle ze go rozjade. Wszystko ok tylko goscia pchalem maską humvee a ta (pipi) nie chciala umrzec ( nie bylo road killa) no to wbilem sie w sciane budynku z gosciem przed maska i co? gosc przenikl przez sciane do budynku podeszedl do okna i (pipi)al mi z rpg....

 

lub tez strzelilem z rpg w apacha stojacego na ziemi ( czekal na 2 gracza) to pocisk przelecial przez apacha i uderzyl w budynek za nim... odrazu eject gry i plyta poleciala w kat...

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

Mam nieraz wrażenie, że gracie w jakąś inną grę, wiecie panowie? Może by tak kupić sobie lepszy internet? Gram zarówno w godzinach porannych, i po za sporadycznymi lagami nie uświadczam wymienionych przez Was bugów.

 

Jedna osoba doswiedczyla problem, a druga kreauje w swojej wyobrazni kolejne bugi. Szczerze powiedziawszy, 60-70% osob ktore twierdza, ze maja jakies problemy to sciemniacze. Sfrustrowani zlymi wynikami, narzekaja na patche Dice.

 

Kwestia noza: fakt zepsuli go- trzeba podejsc na odleglosc pol metra aby zadzgac kolesia (czyli prawie go dotknac). Wczesniej wiekszy dystans byl akceptowalny. Ale jak ktos mi mow, ze ciacha kolesia parenascie razy, i nic, to po prostu mu nie wierze.

 

Tak naprawde najbardziej wkurzajacy problem to ludzie z Headset'ami, i ci grajacy w klanach. Ich sie powinno odseparowac do innych serwerow. Jakbyscie grali tak jak ja ( czyli random player), to moglibyscie sobie jedynie pomarzyc o wynikach jakie macie. <_< Spadajcie, i nie przeszkadzajcie "casual'om"! Przez was musze czesto wychodzic z serwa.

Odnośnik do komentarza

Teraz to ja tobie nie wierze,gram randomowo i nie miałem większych problemów by mieć przyzwoite statsy nawet przeciwko klanom(grałem kilka razy z mafią.pl i nigdy nie byłem na minusie),jak pisałem kilka stron wcześniej raz na isla skampionego snajpera nie mogłem zabić nożem 4 razy pod rząd!!do momentu aż się typek obrócił i mi wbił kose za pierwszym razem,a praktycznie stałem mu na plecach,kosa jakby sie ślizgała po nim.

Odnośnik do komentarza

 

 

Kwestia noza: fakt zepsuli go- trzeba podejsc na odleglosc pol metra aby zadzgac kolesia (czyli prawie go dotknac). Wczesniej wiekszy dystans byl akceptowalny. Ale jak ktos mi mow, ze ciacha kolesia parenascie razy, i nic, to po prostu mu nie wierze.

 

 

nie parenascie razy. Jak gram na HC to wazny jest 1 cios. Ile razy mialem ze podeszlem do kogos stoje tuz za nim daje kose a ona uderza w niego i nie dostaje obrazen gosc. Odwraca sie i sprzedaje mi kule.

Sam mialem tak w druga strone nie raz. Kampie w krzakach slysze uderzeniem nozem. Odwracam sie i sprzedaje serie gosciowi co chcial mojego dog tagga ;)

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

Właśnie sobie z kumplem darowaliśmy granie. Tak jak koledze wyżej wyzerowało staty i jest przeogromny lag. Myślałem ,ze wina łącza ale w zakładce "My Stats" mam wszystkie poziomy itp. ale w samej grze jest zero.

 

Co do graczy z lvl 50 i w okolicach. Jak zobaczę takich na serwerach to od dzisiaj mam postanowienie, że wychodzę z takiego serwa. Takie bug-usingu jaki szedł ostatnio na Valpariso to nigdy nie widziałem. Kolesie rozwalali graczy i czołgi, cokolwiek, przez ścianę betonową (przez którą nic nie widać). ot ściana sobie jest i nagle bach. śmierć. I tak w kółko kilka razy na różnych graczach. Trzech takich cwaniaków się znalazło i cwaniaczyli. Przez takie sytuacje to się odechciewa grać. Jak DICE nie poprawi tych błędów to na pewno po jakimś czasie pogonię na allegro BC2.

 

Jeszcze co do graczy z 50 lvl. Oni mają jakieś super zbroje, multum healtha i mega cela ? Już miałem tak kilka razy. Walę w gościa. Na pewno trafiam i ginę. Zabija mnie. No to ja nie kumam. We mnie jak typ strzela to macha mi bronią i mam dużo trudniejsze trafienia a u nich najwidoczniej nie :/

 

Ostatnia sprawa. Sytuacja z dzisiaj. Kolesie uzbrojeni w shotguny z magnum ammo rozpirzający wszystkich JEDNYM strzałem z odległości z której assult rifle z optyką mają problem z dobrym umiejscowieniem kuli. Ot takie one shot-one kill. Ktoś w DICE chyba był pijany jak ustawiał zasięg na shotgunach.

Odnośnik do komentarza

po przegraniu ok.300 godzin też będziesz rozwalał typków 50lvl jak oni teraz ciebie, z czasem wyrabiasz sobie skilla i łatwo rozwala sie potem typków. Z shotguna to zależy na czym grasz bo jak na hc to nawet i z połowy mapy typek rozwali cie 1 strzałem, zaś jeżeli chodzi o normalny tryb do już trzeba też mieć skilla z shotgunem, wystarczy że ktoś cie zaznaczył, widzi nad tobą czerwony trójkącik to wystarczy minimalnie podnieś celownik i headshot gwarantowany, nawet z całej mapki czy jak tam

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Teraz to mnie DICe powaznie wqurwilo. Loguje sie do gry sprawdzam swoje staty i co? wszystko wyzerowane. Mieli jakas awarie czy co? Ktos juz to mial podobnie i czy statystyki wroca?

To nie wina DICE to przecież nasze kochane EA

Jak co niedziele pod wieczor rozwala serwery :/ czasem wolal bym placic za psn,przynajmniej serwery by byl dobre.

Odnośnik do komentarza

po przegraniu ok.300 godzin też będziesz rozwalał typków 50lvl jak oni teraz ciebie, z czasem wyrabiasz sobie skilla i łatwo rozwala sie potem typków. Z shotguna to zależy na czym grasz bo jak na hc to nawet i z połowy mapy typek rozwali cie 1 strzałem, zaś jeżeli chodzi o normalny tryb do już trzeba też mieć skilla z shotgunem, wystarczy że ktoś cie zaznaczył, widzi nad tobą czerwony trójkącik to wystarczy minimalnie podnieś celownik i headshot gwarantowany, nawet z całej mapki czy jak tam

na hc z sg zabija sie przez cala mape. Sa lepsze niz snajperki bo sg nie leci po paraboli tylko idealnie prosto.

50 nie 50 zadna roznica. Są ciezsi bo znaja wszystkie bugi gdzie wejsc w sciane gdzie strzelac przez cos.

np dzis przez przypadek znalazlem buga jak zniszczyc na arice mcom bez wchodzenia do garazu

Odnośnik do komentarza

po przegraniu ok.300 godzin też będziesz rozwalał typków 50lvl jak oni teraz ciebie, z czasem wyrabiasz sobie skilla i łatwo rozwala sie potem typków. Z shotguna to zależy na czym grasz bo jak na hc to nawet i z połowy mapy typek rozwali cie 1 strzałem, zaś jeżeli chodzi o normalny tryb do już trzeba też mieć skilla z shotgunem, wystarczy że ktoś cie zaznaczył, widzi nad tobą czerwony trójkącik to wystarczy minimalnie podnieś celownik i headshot gwarantowany, nawet z całej mapki czy jak tam

na hc z sg zabija sie przez cala mape. Sa lepsze niz snajperki bo sg nie leci po paraboli tylko idealnie prosto.

50 nie 50 zadna roznica. Są ciezsi bo znaja wszystkie bugi gdzie wejsc w sciane gdzie strzelac przez cos.

np dzis przez przypadek znalazlem buga jak zniszczyc na arice mcom bez wchodzenia do garazu

 

nie tylko do garazu na ostatniej bazie w arice kladziesz c4 nad a lub b(pietro wyzej niz mcom)i tak niszczy mcom.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...