Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Dice uznało to za bug, dlatego usunęli. Z naprawianiem skrzyń byłoby trudniej atakować niż niszczyć.

 

ja się zgodzę z @TakseshiX - może nie w całości, ale co do zasady. Jeżeli wprowadzili niszczeni skrzyń (jest ok), to powinni wprowadzić ich naprawianie. Nikt by wtedy nie jęczał, że C4 czy coś... obecnie prawda jest taka, że gdyy zrobić turniej, to najłatwiej odpalić śmigłowiec, jeden załogant z C4 w drzwiach zrzuca C4 na skrzynię, wysadza, nawrót i powtórka, nawet du.py z bazy nie trzeba byłoby ruszać... teraz pewnie powiedzą - tak, ale inżynier zestrzeli etece etepe - nieprawda. raz zestrzeli, drugi nalot, znów zestrzeli trzeci nalot i do widzenia: po zawodach. A tak? Według mnie naprawianie dodałoby sporo smaczku do rozgrywki i częściej mielibyśmy uczucie walki o każdy metr planszy.

Odnośnik do komentarza

To ciekawe co ja mam powiedzieć w temacie atak/obrona: http://bfbcs.com/stats_ps3/hivonzooo

 

Nic nie musisz mowic. Grasz ze swoja ekipa, stad taki wynik. Na 100% nie grasz jako "randomowiec". No coz BFBC2 to gra zespolowa oparta na komunikacji i wspolpracy, zaluje jedynie ze nie mam czasu aby zebrac ekipe.

 

 

Jak to wlasnie jest z tym trybem Conquest (dopiero co zaczym go eksplorowac), czy licza sie tylko tickety? Czy licznik z ticketami oponenta musi zejsc do zera, aby wygrac? W takim razie flagi sluza tylko do nabijania punktow za przejecie. Skoro tak to po co ryzykowac zycie dla 100 pkt?

 

Fajna jest Atackama Desert w Conquescie. Wpadam czolgiem do bazy przeciwnika, ubijam kolesi, koniec rundy i pierwsze miejsce- K/D 25:0, kolejna runda 23:1 :rolleyes:

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

ogólnie przez takie rzeczy BC2 nie rozwija w pełni swoich skrzydeł ; tzn. świetny silnik, czucie broni itp ale kompletnie zepsute tryby [rush: wysadzanie skrzyń ; conquest: gdzie i tak liczą się fragi a nie przejęte punkty]

 

Haha, teraz się ubawiłem. W Conquescie nie liczą się przejęte flagi? Pograj w niego trochę dłużej, i do tego z jakimś bardziej wymagającym przeciwnikiem to się przekonasz co do niesłuszności swojej tezy ;)

Odnośnik do komentarza
Jak to wlasnie jest z tym trybem Conquest (dopiero co zaczym go eksplorowac), czy licza sie tylko tickety? Czy licznik z ticketami oponenta musi zejsc do zera, aby wygrac? W takim razie flagi sluza tylko do nabijania punktow za przejecie. Skoro tak to po co ryzykowac zycie dla 100 pkt?

 

Jak przeciwnik przejmie wszystkie flagi to szybko zamknie cie na respie bo tylko tam możesz się respić. A poza tym wtedy tickety tak szybko lecą, że nawet twoje fragi nie pomogą :)

Odnośnik do komentarza

To ciekawe co ja mam powiedzieć w temacie atak/obrona: http://bfbcs.com/stats_ps3/hivonzooo

 

Nic nie musisz mowic. Grasz ze swoja ekipa, stad taki wynik. Na 100% nie grasz jako "randomowiec". No coz BFBC2 to gra zespolowa oparta na komunikacji i wspolpracy, zaluje jedynie ze nie mam czasu aby zebrac ekipe.

 

Tak, w większości przypadków towarzyszy mi co najmniej jedna osoba z friend listy. Choć większość czasu spędzam w trybie Conquest, to Rusha nie ruszam, dopóki na serwerze nie znajdzie się więcej niż 4 znajome osoby (po tej samej stronie oczywiście).

Odnośnik do komentarza

wczorajsza nocna partia, godzina 4.15 rano, mało ludzi. Zmieniamy serwer szukając większej ilości ludzi. Zaczyna grę jako obrońcy, szybko pada pierwsza baza. Zaraz po tym jak pada druga nachodzi mnie myśl - coś jest nie tak. Wciskam SELECT i wszystko jasne...

 

bfbc250lvl.jpg

 

sorki za jakość, ale trzasnąłem na szybko. Wierzcie mi, nie chce się grać z takim przeciwnikiem. Plus: każda kosa to złoty nieśmiertelnik...

Odnośnik do komentarza

ogólnie przez takie rzeczy BC2 nie rozwija w pełni swoich skrzydeł ; tzn. świetny silnik, czucie broni itp ale kompletnie zepsute tryby [rush: wysadzanie skrzyń ; conquest: gdzie i tak liczą się fragi a nie przejęte punkty]

 

Haha, teraz się ubawiłem. W Conquescie nie liczą się przejęte flagi? Pograj w niego trochę dłużej, i do tego z jakimś bardziej wymagającym przeciwnikiem to się przekonasz co do niesłuszności swojej tezy ;)

 

nie do końca o to mi chodziło, że przejęte flagi się nie liczą. dla mnie w conquescie ; jako teoretycznie trybie capture & hold, powinny się liczyć TYLKO przejęte flagi. a tymczasem w BC2 tak nie jest:

(przykład, wartości nie dokładne) wbijam na serwer z 3ką kumpli przy stanie 100-200 w plecy, po jakimś czasie trzymamy wszystkie trzy flagi (atacama) ; jest 30-80, do końca nie oddajemy żadnej flagi... meczu oczywiście nie wygrywamy bo tamci robią masakrę helikopterami nie zbliżając się nawet do flag :down:

dla mnie "besensu" ...

tak wiem że w BC2 jest to na zasadzie, że jest pula pkt i leci w dół, a przejęte flagi wydatnie pomagają, ale nie są jedynym czynnikiem tak jak np w takim KZ2.

Odnośnik do komentarza

wczorajsza nocna partia, godzina 4.15 rano, mało ludzi. Zmieniamy serwer szukając większej ilości ludzi. Zaczyna grę jako obrońcy, szybko pada pierwsza baza. Zaraz po tym jak pada druga nachodzi mnie myśl - coś jest nie tak. Wciskam SELECT i wszystko jasne...

 

bfbc250lvl.jpg

 

sorki za jakość, ale trzasnąłem na szybko. Wierzcie mi, nie chce się grać z takim przeciwnikiem. Plus: każda kosa to złoty nieśmiertelnik...

 

Kozbinio za taki mecz to +4 do pindola:)!

Odnośnik do komentarza

Co do kompanów, to szukam chętnych do wspólnego przejścia "Onslaught mode" na hardcore. Ponieważ w brew pozorom tryb ten jest stosunkowo łatwy, bardziej liczę na chęć do współpracy niż umiejętności. Dobrze zgrana drużyna kiepskich graczy ma dużą szansę rozgromić drużynę niezorganizowanych wymiataczy.

Chętni niech piszą do mnie na prv na forum, lub bezpośrednio na prv na PSN. Mój tag to MarekZetlike

 

PS mam mikrofon, chętnie sobie bym z kimś w końcu pogadał po naszemu ;-)

Odnośnik do komentarza

Nie mogę zdobyć dwóch Insiginias:

1. Distinguished Weapon Knowledge - Get all weapon bronze stars

i co za tym idzie:

2. Distinguished Battlefield Knowledge - Get all bronze stars

 

Niech ktoś mi powie o co tu chodzi! Na początku myślałem, że nie mogę zaliczyć tych przyszywek przez zbugowany karabin M1 Garand, ale teraz totalnie zgłupiałem bo mam już wszystkie brązowe gwiazdy z Garandem włącznie i przyszywki nie wpadły! Może coś przeoczyłem? Dajcie jakieś rady.

Odnośnik do komentarza

 

F A N T A S T Y C Z N E !!! Baaardzo mi się podoba 0 świetnie, że zmienili nawet design menusów :thumbsup:

 

niestety nie dojrzałem wszystkich ciekawych broni:

 

bfbc2.jpg

 

ale mnie się to bardzo, BARDZO podoba. Zmienili chyba kamerę z czołgu, bardzo podobają mi się miejscówki (LAGUNA PRESA to jedna z moim ulubionych map). naprawdę dużo grania się szykuje. ciekawe tylko czy będzie jakaś optyka, jeśli będziemy grać tylko na szczerbinki to może wtedy doświadczenie z platyną w G3 się przyda :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...