Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Niech ten Mappack wychodzi jak najszybciej moze wtedy normalni gracze wroca do gry.

Bo teraz to jeden wielki zal

Na serwerach sa albo debile ktorzy nie wiedza co robic i jak widza przeciwnika to odwracaja sie plecami i uciekaja lub wbiegaja jeden za drugim pod ckm.

( np dzis rano widzialem jak 10 bieglo jeden za drugim na nelson bay prosto na ckm) gosc dostal ladnego killing spree......

lub tez ruscy ktorzy wchodza do defenders + atakers i podkladaja ladunki na wlasne mcomy i wysadzaja a na ostatnia baze przechodza do atackers i nabijaja sobie staty

Odnośnik do komentarza

Czyli mamy rozumieć że Ty nic nie robisz, tylko grasz w BC2?

zasuwam na dwóch etatach

staram się pomóc żonie wychować dwójkę dzieciaków

przy okazji jakoś obronić dwa uratowane koty przed naszymi dzieciakami

od czasu do czasu udaje mi się złapać dwie godziny przed snem na relaks przy BBC2

czasem dla takich akcji http://www.own3d.tv/.../29337/lol_fin1

 

po prostu nie mam czasu na inne gry, a jeśli go juz mam to nadal wkręca mnie zabawa przy tym tytule i jeszcze dorzucą TE mapy + Vietnam

To masz tak jak ja. Nigdy nie bylem fanem FPP (liczyly sie Silenty, Residenty i mgs'y). Dopiero po premierze BFBC2 wszystko uleglo zmianie. Ta gra jest tak genialna (dla mnie), ze nawet nie ukonczylem GoW3 ani Uncharted 2. Jedyne obawy jakie mamy, to po prostu brak w przyszlosci ludzi na serwach. Juz widac ze niektorzy gracze preferuja zdalnie sterowane samochodziki z C4, niz genialny gameplay BFBC2...

 

Te 4 nowe mapki zapowiadaja sie sie smakowicie, plus jeszcze Vietnam! Polaczyc te dwa dodatki, i mamy nowa gre za 50 zeta, yeahhh! :woot:

Odnośnik do komentarza

Na mapie heavy metal będzie po jednym śmigłowcu transportowym i jednym szturmowym.

 

Mnie boli to, że wersja konsolowa ciągle jest w plecy z patchami (chociaż ostatnia łatka na PC naprawiła tyle samo co popsuła). Jak wiosną Sega oświadczyła, że nie wyda więcej patchy do AvP2 na konsole to było gadanie, że jak tak można w bambuko robić, że żal im kasy, bo gra się słabo sprzedała itp. Sytuacja z BC2 jest podobna, tylko, że to jest (pipi)y hit więc nie wiem skąd te oszczędności. Liczę, że wraz z Vietnamem wejdzie zbiorczy patch, który zrówna konsolową wersję z blaszakową.

Odnośnik do komentarza

Znalazłem nowego buga :) Weźcie sobie ten pierwszy karabin u assaulta, doczepcie do niego lunete x4 i wybierzcie podczepianego shotguna. Gdy już wszystko będziecie mieć naciśnijcie lewą strzałke żeby go własnie wybrać, a co sie stanie? Celownik x4 zniknie :D Przynajmniej u mnie znika po wybraniu shotguna, nie wiem jak u reszty ehehee

Odnośnik do komentarza

Czyli mamy rozumieć że Ty nic nie robisz, tylko grasz w BC2?

zasuwam na dwóch etatach

staram się pomóc żonie wychować dwójkę dzieciaków

przy okazji jakoś obronić dwa uratowane koty przed naszymi dzieciakami

od czasu do czasu udaje mi się złapać dwie godziny przed snem na relaks przy BBC2

czasem dla takich akcji http://www.own3d.tv/.../29337/lol_fin1

 

po prostu nie mam czasu na inne gry, a jeśli go juz mam to nadal wkręca mnie zabawa przy tym tytule i jeszcze dorzucą TE mapy + Vietnam

To masz tak jak ja. Nigdy nie bylem fanem FPP (liczyly sie Silenty, Residenty i mgs'y). Dopiero po premierze BFBC2 wszystko uleglo zmianie. Ta gra jest tak genialna (dla mnie), ze nawet nie ukonczylem GoW3 ani Uncharted 2. Jedyne obawy jakie mamy, to po prostu brak w przyszlosci ludzi na serwach. Juz widac ze niektorzy gracze preferuja zdalnie sterowane samochodziki z C4, niz genialny gameplay BFBC2...

 

Te 4 nowe mapki zapowiadaja sie sie smakowicie, plus jeszcze Vietnam! Polaczyc te dwa dodatki, i mamy  nowa gre za 50 zeta, yeahhh! :woot:

To ja się dopisuję do tej ekipy, gowa co prawda skończyłem ale powstrzymuje się z kupnem RDRa bo mam obawy że może leżeć na półce hehe, jedyne wolne nocki pękają z BC2 w czytniku hehe Chyba jedynie KZ3 mnie od BC2 i Vietnamu odciągnąć będzie potrafił ( no i GT5 na którego preorder już czeka od jakiegos czasu :) )

 

 

 

Ostatnio zauważyłem dużo świeżego mięsa na serwerach mimo że to Świeżaki nie raz potrafią zaskoczyć, widać chyba stara gwardia odsprzedaje swoje kopie choć mam nadzieję że to tylko cisza przed burzą a raczej przed vip pack 7 i vietnamem.

 

Taaa swieżaki... ? To pewnie tacy jak ja co im staty wyzerowało. Kurka myślałem że z czasem jakoś mój profil wróci po scaleniu weterana z konta US z moim kontem PL na którym gram ale niestety muszę się pogodzić z   tym że zaczynam od zera. Garanta mi się kur.wa zachciało... trzydzieści pare leweli w du.pe...

Odnośnik do komentarza

To by wyjaśniało, czemu ostatnio widuję online albo totalnych koxów, albo gości poniżej 10 lvlu :P Mimo wszystko widać jednak, że frekwencja po premierze CoDa na serwerach trochę spadła :( Boli mnie to, bo tak jak panowie wyżej napisali, mam totalnie w d*pie nowe FPSy a BFBC2 jest właśnie tym wyjątkiem i objawieniem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

nooooo Panowie - jest wyzwanie. Pierwsze 10 osób które zaciuka nożem autora posta na oficjalnym blogu BF:BC2 dostanie pięknego dogtaga w realu :thumbsup:

 

zdjęcie prezentu i więcej info na blogu:

 

Who wants shiny dogtag?

 

edit: ups, to chyba dotyczy PC....sorki

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

hieh ile razy wracam do bc2 tyle razy debile mnie odrzucaja :D

te niskie lvl'e to chyba nooby a nie ci co wykasowalo konta. bo jak wytlumaczyc ze team randomów gra vs same 50 i te 50 siedza u nas na respie. A moje randomy biegaja wkolo mcoma i nie wiedza co robic?

 

tak samo staty 11-20 z czego 10 smierci z reki moich ludzi ze skladu

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...